naiva

Regisztráció dátuma: 2011. június 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. június 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Langhaarmädchen Intense Repair Sampon

Langhaarmädchen Intense Repair Sampon
2020. január 11.

Utazáshoz vettem egy kicsi flakonnal, hogy engedjek a kíváncsiságomnak, de ezt sem fogom elhasználni.
Lehet, hogy a vékonyszálú, festett hajammal nem én vagyok a célközönség, mindenesetre az én hajamat szárította. Tapintásra sem hozta a puhaságot, selymes érzést, de a tükörbe nézve ettől is rosszabb volt az eredmény: mindenfelé szállt a hajam száraz, rendezetlen szénaboglya benyomását keltve.

Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Sampon

Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Sampon
2020. január 11.

Elhasználtam belőle egy flakonnal, így ideje véleményt írnom.
Vékonyszálú, festett hajamra kifejezetten olyan sampont kerestem, ami visszaállítja a haj fényét, így esett erre a választásom.
Az illata kellemes, nem tolakodó, passzolt az Isana lótuszos pakolásához, ami szintén a fénytelen hajat célozza meg. Ugyan fényesebb lett a hajam, de néha így is szálltak a babahajak, amit utálok, és szárítás után át kellett rajta mennem a hajvasalóval. Összességében viszont nem rossz, könnyen beszerezhető és nagyjából hozza, amit ígér.

Secret Key Aloe Soothing Moist Toner

Secret Key Aloe Soothing Moist Toner
2019. november 21.

Leginkább Realet véleményének hatására vettem meg és immáron a másodikat flakont fogyasztom belőle.
Többféle koreai tonert használtam már (Benton aloe BHA, Cosrx AHA/BHA, Secret key starting treatment essence rose edition) és azt kell mondanom, hogy ez ugyanúgy megállja a helyét a sorban. Ár/érték arányban kedvező és a vízhiányos bőrömet szépen feltölti reggel, este.