Najtha89

Regisztráció dátuma: 2017. május 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. május 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Yves Rocher Zéro Défaut Flawless Skin Foundation 14H

Yves Rocher Zéro Défaut Flawless Skin Foundation 14H
2017. május 9.

Nekem ez az alapozó a problémamentes napjaimra jó ;) amikor is nincs semmi nagyobb rendellenesség az arcomon.
Nagyon kellemes érzést nyújt a bőrömön,puha lesz utána. Viszont a fedése az egy nagy nulla. Szóval akkor jó csak ha nincsenek pattanásom az ember arcán.
Illetve pár óra után nem árt lemattítani,mert a szèlsőséges időjárás nem a barátja.

Dado Sens Hypersensitive Make-Up

Dado Sens Hypersensitive Make-Up
2017. május 9.

Nekem egy nagyon nagy csalódás volt ez az alapozó.
Röviden az arcbőrömröl.
Nagyon érzékeny, sajnos meg mindig pattanásos,tág pórusok illetve kiszáradásra hajlamos részekkel főleg a szám alatti résznél. Ilyen szép reményekkel keresem a nekem megfelelő alapozót. Ez is sorra került.
Amikor a tesztert próbálgattam megfogott a krémes sűrűbb állag és az hogy kifejezetten érzékeny problémás bőrüeknek ajánlják.
Megvettem ìgy a legvilagosabb szìnt.
Másnap reggel ki is próbáltam.
sajnos ki se jött a pumpás részből előszőr, majd mikor már szerencsètlenkedtem vele félórát, egy vizes szétesett állagú trutyi jött ki.
Nem ezt vártam.
De nem adtam fel rázogattam, míg végül összeállt.

Kentem fel hidratálóra, sminkalapra de mindegy volt neki mászott amerre látott az arcomon,amellett hogy pont a lényeget nem fedte le. DE azért egységes fedést biztosít habár a pirosabb és szárazabb részek határozottan látszanak. Illetve nekem a kényes, szám alatti résznél be is sárgult.
Többször próválkoztam vele,még tényleg primerrel mutat úgy ahogy de ezen hátranyai miatt mehetek a mosdóba többször csekkolni mikor kezdek el bohócosodni.

Ìgy újra biztos hogy meg nem veszem, mert ezért az árért többre számìtottam.

Magic Hair Kapszula

Magic Hair Kapszula

Sziasztok!
Én körülbelül 7-8 hónappal ezelőtt próbáltam ki a kapszulát.
Sok hirdetést láttam róla, termèszetesen nagyon vonzott hogy gyorsabban nőhet a hajam és jobb állaga is lehet.
Tartottam tőle hogy azért túl van hirdetve a dolog, de gondoltam egyszer kipróbálom, ártani csak nem árthat annyit ha ilyen természetes hatóanyagokat ìgérnek:D

Összességében inkább pozitìv mint negatív volt a tapasztalatom.

Haj
Látványos hajnövekedésre nem tettem szert, de az tény hogy sok babahajam kinőtt,amire a fodrászom hìvta fel a figyelmem.
Szerintem valamivel fényesebb is lett, erre meg az ismerőseim tettek utalásokat.
De példaul ami nekem hajnöveledés terén sokkal hatásosabb volt az a ricinus olaj,csak nagyon pepecselòs az egész és már nagyon ritkán teszek fel pakolást időhiány végett.

Bőr
A bőröm szebb lett tőle. Kevesebb volt a pattanásom és kisimultabb is volt az arcom.

Köröm
Az sajnos gyorsabban nőtt, ami másoknak pozitìv lehet de nekem annyiból nem,hogy nagyon hajlékonyak és gyengék a körmeim, és a kapszula hatására csak picit erősödtek,ìgy ezt a hatást kevésbé éltem meg hálásan:D

Szőrnövekedés
Nekem gyorsabban nőtt szerintem máshol de erre már nem annyira emlékszem sajnos.

Mindent összegezve nem volt rossz hatással semmimre a tabletta, de mint azért sejtettem a marketing szöveg kicsit túloz, nem lettem sem Aranyhaj (hossz) és a várta várt világboldogság sem jött el. Thug life.