Nancika

Cruelty Free Beauty
Regisztráció dátuma: 2016. június 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Cruelty Free Beauty
Regisztráció dátuma: 2016. június 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nude by Nature Tus

Nude by Nature Tus
2020. július 17.

Nagyon ritkán szoktam tussal kihúzni a szemem, mert nálam a hétköznapi smink kimerül abban, hogy alaposan alapozok, kontúrozok, kirúzsozom a számat és extra nagy pillákat varázslok magamnak jó pár percnyi ügyködéssel. Mivel ritkábban húzom ki a szemem tussal, így sajnos sokkal hosszabb és pepecselősebb, mint bármi más. Viszont régebben, az egyetemi éveim alatt szinte minden nap kihúztam tussal a szemem, és nagyon jól ráállt már a kezem egy idő után, úgyhogy arra jutottam, hogy visszaszerzem ezt a tudományomat. Először arra jutottam, hogy a gyakorláshoz nem kell egy drága darabot pazarolni, úgyhogy vettem egy Alverdét, amit végül nem használtam, mert tragédia volt. Aztán úgy döntöttem, hogy beruházok ebbe. Istenem, milyen jó döntés volt! Annyira szépen fest, tartós és jóminőségű, hogy szinte gyakorlás nélkül újra tudtam szépen tusvonalat húzni. Egész nap szépen tart (még esőben is), könnyű használni - és valljuk be: gyönyörű a csomagolása.

Nude by Nature Natural Wonders Eye Palette

Nude by Nature Natural Wonders Eye Palette
2020. július 17.

Maga a csoda. Nagyon könnyű vele dolgozni, a színei szépek és jól pigmentáltak (mármint ahhoz képest, hogy nem high end márka), emellett meseszép a csomagolása és az összetétele is jó.

Eden Perfumes No.7 Eden Number Five

Eden Perfumes No.7 Eden Number Five
2020. július 17.

Ha tehetném, legalább 10 csillagot adnék erre a termékre. Ha meg kellene nevezni azt a három dolgot, amit a legnehezebb volt letennem, amikor az állatkísérlet-mentessé varázsoltam a fürdőszobámat, a Chanel N°5 biztos rajta lenne a 3 legnehezebben lecserélt termék listáján. Olyannyira, hogy az utolsó üveg alján tartogattam pár cseppet, amit mindig csak jeles alkalmakkor használtam. Aztán páran összeálltunk, hogy rendeljünk az Eden oldaláról (hogy szétdobjuk a szállítási költséget), és a választásom egyértelműen erre a parfümre esett. Amikor megérkezett, azonnal kipróbáltam: egyik kezemre az eredetit fújtam, a másikra pedig ezt, és nem kellett csalódnom, a két illat megszólalásig hasonlított egymásra. Ahogy telt az idő, a szív- és az alapillatok is kb egyszerre bukkantak fel és ugyanolyanok voltak. A végére már nem emlékeztem, hogy melyik csuklómra melyikből fújtam, de nem is volt erre szükség, mert mind a kettő ugyanolyan illatú volt. A tartóssága is megér egy misét, a kabátomon egy fújás két nappal később is tökéletesen érződött. A szétdobott szállítási költséggel pedig összesen 9600 Ft körül fizettem a 50 ml-es parfümért, ami nevetségesen olcsó a számomra tökéletes illatért, pláne akkor, ha számításba vesszük azt is, hogy ennek az eredetije mennyibe kerül, és azért még az állatok is szenvednek.

16 ÖSSZETEVŐ

Triticum Vulgare (Wheat) Germ EWG Kockázat: EWG Adat: közepes