Nancy

Regisztráció dátuma: 2012. április 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. április 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Dr .Organic Bioaktív Rózsa Arctisztító Tej

Dr .Organic Bioaktív Rózsa Arctisztító Tej
2012. július 17.

Annak a kevés tisztítónak az egyike, amit hosszú távon is tolerál az amúgy nagyon kényes bőröm. Ami érdekes, mert van benne illatanyag, és az nem szokott működni. Kicsit élénkíti a bőrt, de nem irritál. Üde, szép lesz a bőröm tőle, külön jó, hogy nem hagy ragadós érzést, mint némely más arctej.

Weleda Mandulás Arckrém

Weleda Mandulás Arckrém
2012. július 17.

Egyet kell értsek Sophisticateddel, nálam sem mindig jött be a bio. Sőt, néha kifejezetten rosszul sült el. A bőrgyógyászom szerint, akinek nagyon érzékeny a bőre, annak a természetes növényi kivonatok is irritálóak lehetnek. Ezt én is tapasztaltam. Talán okosabb dolog a laboratóriumi, de nem irritáló, kíméletes termékeknél maradni.
Én ennek a krémnek a könnyebb változatát használtam, amikor valamitől nagyon ki volt száradva. Akkor tényleg megoldotta a problémát, szép puha lett a bőröm, levitte a vörösséget is. Azt hittem megtaláltam, amit keresek., de kb 2 hét után kezdtem tele lenni mitesszerekkel és a krém nem szívódott be, pedig eleve vizes bőrre kentem nagyon kis mennyiséget. Valószínűleg a bőröm telítődött a benne lévő olajjal.
Szóval tűzoltásra, vagy száraz, irritált bőrre tényleg nagyon jó. Amúgy én szerettem az illatát.

Avène LPI Arctisztító Tej

Avène LPI Arctisztító Tej
2012. július 17.

Én már kb. egy éve használom. Nagyon gyengéd tisztító, krémes, de nem olajos, és nem hagy ragacsos érzést a bőrön. Jól tisztít, a sminket is oldja. Időnként "kirándulok" a Dr. Organic rózsás arcteje felé, mert az kicsit élénkíti is a bőrt (én estére nem krémezek, a nagyon érzékeny, de amúgy kombinált bőrömnek ez jött be), de alapvetően állandó tartozék a fürdőszobában. Remekül működik, nem irritál, de azért nem csodaszer, ezért a 4 csillag.