nancy10

Regisztráció dátuma: 2017. február 5.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. február 5.
Bőrprobléma: -

InstaNatural Niacinamide Serum

InstaNatural Niacinamide Serum
2020. január 19.

Nagyon szuper termék, könnyebben beszívódik, mint az Ordinary széruma és ez nem hagy ragacsos érzetet. A hatása ennek is nagyon jó, nagyon tetszik, hogy ilyen nagy a kiszerelése.

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++
2020. január 18.

Zsíros/kombinált bőrre használom, de púderrel nagyon jó. Meglepően jó a fedése, kellemesen hidratál. 13-as árnyalatot használom és kicsit a tónusa elüt az enyémtől, valahogy olyan furcsa. Ennek ellenére, mivel nem teljes fedésű, így tudom hordani, és hatalmas előny, hogy elég világos (icipicit még ez is sötét a bőrömhöz). Az állagával és fedésével meg vagyok elégedve, megfelelő púderrel a színe is korrigálható, szóval valószínűleg újra fogom venni.

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation
2020. január 18.

Nagyon világos a bőröm, az összes szín közül a legvilágosabb szín (Pale) lett a jó, szóval nagyon örültem, hogy végre van egy alapozó, amit nem kell világosítani. T vonalban zsíros a bőröm, és nagyon jól lemattítja, szinte púderezni sem kell, bár én vékony rétegben szoktam. Hátránya, hogy a fedése közepes és meg kell tanulni használni, mert könnyen összegyűlik a száraz részeken, de idővel belejön az ember. Sajnálom, hogy nem magasabb a fedése, de ígyis megadom az 5*-ot a színválaszték és a mattsága miatt. Valószínűleg újra fogom venni.