nangien

Regisztráció dátuma: 2016. december 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. december 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 8 vétel
Megnézem

Maybelline Fit Me Korrektor

Maybelline Fit Me Korrektor
2019. október 8.

A szemem alá kerestem korrektort, reggelre hajlamos felpuffadni, és közepesen sötét karikáim vannak, látszanak, de azért nem úgy nézek ki, mint akit szemen vertek. A nagyon brutál fedést nem szeretem semmilyen arcra való cuccban, ennek szerintem vállalható, ha iszom elég vizet ,és eleget alszom előző este, ha meg ezek nincsenek meg, akkor inkább magamat hibáztathatom, ugye. Pozitívum még, hogy vannak nagyon világos ányalat is, ez nekem erősen szűkíti a lehetőségeimet, mert hideg tónusú, elég fehér bőröm van, ebből a legvilágosabbat használom. Kb 3 hónapja van meg, sajnos nem fogom tudni megszeretni, mert nagyon nehezen tudok vele dolgozni, próbáltam ecsettel, szivaccsal, még ujjal volt a legjobb a végeredmény. Többféle primerrel és púderezve sem tartós, kb 3 óra után valahova eltűnik, még nem találtam meg hova. A Catrice folyékony camouflage rajtam tartósabb, ami kár, mert ezt ha sikerül szépen felapplikálnom, akkor ad valami ragyogó hatást, amit az nem. Elhasználgatom, de nem veszem újra.

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2019. május 18.

Nemrég jutott eszembe, hogy régen mennyire szerettem ezt a krémet, úgyhogy vettem is gyorsan. Alapvetően is érzékeny a bőröm, de mostanában különösen az, nagyon oda kell figyelnem, hogy ne hámlasszam túl, és ne irritáljam, így 30 felé, már a kiszáradásra is egyre hajlamosabb. Ha nem sikerül jó állapotban tartanom, akkor ezt a krémet használom este, és másnap reggelre nagyon szépen megnyugtatja a bőröm, lehúzza a pirosságot, a szárazságon is segít, és a pici piros hisztipatik is elmúlnak. Minden este tavasztól nekem már túl sok, de a téli hidegben minden nap használva nagyon szépen megakadályozta, hogy kiszáradjon a bőröm. Nappalra nem próbáltam, és nem is akarom, mert elég lassan szívódik be, és akkor sem teljesen. Remek kis cucc, szerintem most már fixen lesz mindig itthon.

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick
2019. április 28.

3 árnyalat van meg, ami mindegyikről elmondható: baromi jó az applikátor, a sötét színeket is nagyon szépen lehet felvinni, ha valaki nagyon ügyes, és nem kell bíbelődni a szájformájával, akkor ceruza se feltétlenül kell mellé. Mindegyik szín jól pigmentált, egy rétegben is tökéletesen fed, egész gyorsan is szárad. Nagyon kényelmes, elfelejtem, hogy a számon van, kicsit nyomot hagy mindegyik szín az elején, de szerintem nem vészesen. Szépen kopnak, az ajkakat mindhárom szín befogja, de kétfázisú sminklemosó szépen lehozza, nem kell gyalulni a számat. Egymás után több napon is hordható, mert nem szárítja szét a számat egyik szín se.
109 - I SAVOR - Elsőre ijesztően barbis, de amikor megszárad, akkor finomodik a szín, nagyon szép hideg tónusú rózsaszín. Sajnos ez a legkevésbé tartós, ivással olyan 3 órát bírt igazítás nélkül, enni nem ettem vele. Ez kopik a legkevésbé szépen (alsó ajak belső részén kicsit eltűnt), de ezt a többi árnyalathoz mérem, általánosságban teljesen vállalható. Talán azért feltűnőbb, mert nem fogja meg úgy az ajkakat, de simán javítható, nem kell leszedni és újrakenni. 4*
105 - I RULE - Hú hát ez az egyik kedvenc rúzsom. Ivást bírja, enni is lehet vele, de zsírosat persze nem bírja ez sem, de akárhányszor javítható, nem repedezik, nem kukacosodik (egyik szín sem). Végigcsináltam vele egy buliestét, cigit és poharat felkenés után picit megfogta, de nem volt vészes és utána már nem hagyott nyomot. 2x kellett frissíteni, de akkor is azért, mert kényelmesen volt rá lehetőségem, nem volt még vállalhatatlan, és nagyon szépen, egyenletesen kopik amúgy is, főleg mert megfogja az ajkakat.. Ez is hideg szín, piszkos mályva, ha valakinek jó ez az árnyalat, és ki akarja próbálni valamelyiket, akkor ezt ajánlanám, mert nagyon jól sikerült darab. 5*
104 I REBEL - Ez nem lett a szívem csücske, de csak mert rajtam túl sok, sokkal hidegebb, és tisztább lila, mint amire a swatchok alapján számítottam (nagyon fehér bőröm van, és amúgy hideg nyár típus vagyok, ha valakinek ez mond valamit). A tartóssága a 109 és a 105 között van valahol, viszont egy nagyon szép sötétpink színnel befogja ez is az ajkakat, úgyhogy a kopás vállalható, és ez is jól javítható. Ez a szín viszont jobban szárít, mint a többi, viszont ezt se mondanám vészesnek. 4*