nangien

Regisztráció dátuma: 2016. december 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. december 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 12 vétel
Megnézem

Foamie Aloe You Vera Much Szilárd Sampon Száraz Hajra

Foamie Aloe You Vera Much Szilárd Sampon Száraz Hajra
2020. május 21.

Próbálkozom kicsit környezettudatosabb megoldásokat választani, ezért is akartam kipróbálni egy szilárd sampont. Pár éve egy magyar márkával már volt próbálkozásom, de nagyon nem jött be, úgyhogy kicsit félve vágtam bele. Kétszer mosom, elsőre nehezebben habzik, másodjára viszont már tökéletesen. Jól tisztít, kicsit szárazabbnak érzem tőle a hajam, de nem gubancolódik durván, ujjal kibontható, balzsam azért mindenképp kell utána. Az illata kellemes, csak mosásnál érezni kicsit, de nem marad meg (nekem ez pozitívum), nem várt meglepetés, hogy egy nappal tovább vállalható a fejem, mint az előző samponommal, pedig alapvetően gyorsan zsírosodó a hajam. Az akasztója nagyon praktikus, heti kétszer mosok hajat, jól kiszárad közben. Eddig négyszer használtam, egyáltalán nem rossz, meglátjuk, mi lesz a véleményem a végére, egyelőre nem hiszem, hogy nála maradok, de adok neki négy csillagot, mert ha nem romlik a véleményem, és be kell szaladni müllerbe samponért, akkor simán megvenném megint.

Paula's Choice Calm 1% BHA Lotion Exfoliant

Paula's Choice Calm 1% BHA Lotion Exfoliant
2020. április 26.

Egy deluxe mintát fogok most befejezni, lassan vezettem be a rutinomba, jelenleg majdnem minden este használom, a bevezetéskor sem csípet, okozott irritációt egyszer sem, ez azóta se változott. A bőröm zsírosodásra, pattanásokra hajlamos, hiperérzékeny és vízhiányos, tág pórusokkal, van mindenem, ami belefér a bőrprobléma buliba. A vörös foltokat rendszeres használat mellett nagyon szépen nyugtatja, a pórusaim tisztábbak, a bőrképem látványosan szebb, aminek persze a többi, rutinomban lévő termék is az oka, de ez ilyen főbb ludasnak tűnik. Sajnos a bőrömön lévő pattanásokkal ez az erősség nálam nem bír el, úgyhogy ha elfogy, megpróbálok bevezetni egy 2%-os verziót. Emiatt viszont nem vonok csillagot, mert nem is erre való a termék, amit ígér, azt viszont nagyon szépen teljesíti. Az állaga nekem a vízhiányos bőrömre bejött, sorrendben úgy használtam legtöbbször, hogy Geek & Gorgeous aPad (ez nem fix esténként), ez, és felé az Ordinary hidratáló, így másnap reggelre szép, nyugodt, hidratált és sima volt a bőröm. Szerintem összességében ez egy szuper termék egy olyan problémás bőrnek, mint az enyém, nagyon zsíros bőrre nem feltétlenül ezt az állagot ajánlanám, vagy nem hidratálóznék utána.

Phi Jázminos Zöldtea Nyugtató Arctonik

Phi Jázminos Zöldtea Nyugtató Arctonik
2020. április 19.

Ez a kedvenc alaptonikom, nem mondom, hogy soha nem fogom lecserélni, de csak akkor, ha célzott problémára keresek valami extrát ennél a lépésnél. Jól hidratál, és kellemesen visszanyugtatja a bőröm a tisztítás után, az illata pedig tényleg ilyen lélektonik, nagyon szeretem használni, gyorsan segít a tisztítás utáni bőrhúzódáson is, és nem marad ragacsos nyoma. Nem zavarja, nem üti ki az amúgy nagyon érzékeny bőröm, pont azt az extra kis tuningot adja a bőrápolási rutinomba, amit meg szeretnék kapni egy toniktól. Még vizes bőrre kézzel viszem fel, így sokáig elég is, mindezt egy nagyon szimpatikus, magyar márkától, főleg az ár-érték arányt tekintve, úgyhogy kipróbálni mindenképp megéri szerintem.