Nanilia

Regisztráció dátuma: 2016. december 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. december 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Deja Vu Világ Természetes Növényi Hajfesték / Barna

Deja Vu Világ Természetes Növényi Hajfesték / Barna
2018. november 19.

Az első henna, amit kipróbáltam és maradok is ennél a terméknél. Az ára elérhető, a minősége nagyon jó, és könnyen kezelhető. Egyszerű a használata. Barna a hajam, de sajnos megjelentek az első ősz hajszálaim. A festéket nem bírja a fejbőröm, így mindenképp valami bio cuccot kerestem. Nagyon kellemeset csalódtam. Befogja az ősz hajat, selymes, táplált lett a hajam. A színe különleges lett, ha ráesik a fény van egy enyhe rezes, vöröses hatása. Minden mosásnál enged egy kicsi sárgás színt. Az illata a spenóthoz hasonlít, ami elsőre nagyon fura volt, maga a henna is zöld ugye. Először ecsettel vittük fel, de a jövőben csak fel fogom pacsmagolni mint egy pakolást, mert olyan sűrű massza lesz összekeverve, hogy a kenhetősége kb. a nullával egyenlő. :) Természetesen újra veszem!

Helia-D Professional Tokaji Aszús Vitalizáló Szérum

Helia-D Professional Tokaji Aszús Vitalizáló Szérum
2017. december 4.

Nagyon szeretem!
Egyből beszívódik, smink alá is tökéletes. Az illata aszú, legszívesebben lenyalnád magadról... :)
Frissítő, hidratáló hatása van. Az állaga nagyon eltalált! A kivitel pedig tökéletes. Megjelenése a szériának 5*!

Helia-D Professional Glükóz Szérum

Helia-D Professional Glükóz Szérum
2017. december 4.

Nagyon erős szérum. Elsőre nyakon öntöttem magam kb., iszonyatosan kevés kell belőle. Ultrahanggal biztosan jobb lenne, de bemaszírozható. Nem szívódik fel gyorsan, nagyon masszív... Illatra kb semleges, állagra mint egy erősebb olaj, vagy gél. Megfizethető! A hatása is remek.