nanne

Regisztráció dátuma: 2013. december 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. december 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer
2019. december 13.

Nekem is nagy kedvencem, mind a szín, mind a formula. Természetes hatást kelt, jól eldolgozható. Nem fogy gyorsan, ár-érték arányban szuper. Az illata számomra semleges, nem ez miatt választottam. Egyedül amitől kikészülök, az a felesleges "ecset" és a csomagolás. Nem tartom fontosnak a tükröt egy bronzosítóban, de ez a megoldás szerintem szörnyű... Annyira szeretem, hogy ezért nem vonok le csillagot.

Fa Divine Moments Tusfürdő

Fa Divine Moments Tusfürdő
2019. december 13.

Nem szeretem a márkát, és a tusfürdőiket sem, de ennek annyira tavasz illata volt, hogy muszáj volt megvennem. Persze csak ősszel került elő... Az illata erős,de csajos és meg is marad a bőrön egy rövid ideig. A formulája még mindig nem győzött meg, de nem szárított túlzottan, így egy átlagos kellemes tusfürdőnek mondanám.

H&M Tojás Alakú Sminkszivacs

H&M Tojás Alakú Sminkszivacs
2019. december 13.

Az eredetihez képest ez sem tökéletes, de simán van olyan, mint a RT, és jóval olcsóbb nála. Puha, szépen megduzzad, jól eloszlatja a festéket. Tényleg elnyel, de az eddig próbált szivacsaim mindegyike (az original kivételével) vett fel jócskán a termékből. Kimosni ezt sem könnyű, de nem lehetetlen. Egyetlen bajom vele, az a színe. Kár, hogy fehér, néha diszkomfort érzésem van a használata közben. :D