Nannochan

Regisztráció dátuma: 2016. június 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2016. június 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: < 18

Alberto Balsam Kókusz és Licsi Balzsam

Alberto Balsam Kókusz és Licsi Balzsam
2016. július 30.

A megjegyzések alapján elég középkategóriás terméknek látszik. És azt kell, hogy mondjam, tényleg így van, persze azoknak, akik a termék előtt vagy után fodrász kellékeket használtak. Egy sima, nagyon jó illatú balzsamról van szó. Az illatát nem te, hanem a környezetetben lévők érzik, és a 3. 4. mosás utáni napon. Nagyon szerettem, hogy folyékony volt, nekem sose jöttek be a hajpakolások, a folyékonyat gyorsabban, és könnyebben tudtam használni. Igazából annak ajánlom, aki nem vár el semmi csodát, és egy átlagos hajbalzsamot szeretne. :)

Garnier Frissítő Tonik Vitaminnal és Szőlő Kivonattal

Garnier Frissítő Tonik Vitaminnal és Szőlő Kivonattal
2016. július 8.

Rendesen teszi a dolgát, mattít, és nem is szárítja a bőrömet, ráadásul nem ez az első garnier termék ami bevált nálam! Az illatába pedig hihetetlenül beleszerettem! Imádom! ♥

Avon Clearskin Mélytisztító Gél Arcra

Avon Clearskin Mélytisztító Gél Arcra
2016. július 8.

Körülbelül két hete használom, reggel és este. Azonban a tegnapi nap reggelén nagyon pici pattanásokkal ébredtem, az arcom csak azon részén, amire kenni szoktam ezt a gélt. Jelenleg nem tudom még, hogy tényleg az ő műve, de mivel csak ezt kezdtem el használni nemrég, és elég sűrűn, ezért nagyon gyanakszom rá.
Az elején tényleg jó, rendesen zsírós bőrre ajánlott, de ne keveredjetek abba a hibába amit én követtem el, max egyszer használjátok egy nap. :)

UPDATE!
Igen, sajnos az volt amire gondoltam, túlzásba estem vele, most 2 naponta használom, és így nem irritálja a bőröm. Viszont még mindig 3 csillag, mert a lemosása után kb. fél órával olyan mintha nem is használtam volna.