Nano

Regisztráció dátuma: 2012. február 28.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. február 28.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Xiaomi Mi Elektromos Fogkefe

Xiaomi Mi Elektromos Fogkefe
2020. február 20.

Ajándékba kaptuk, így nem tudom mennyibe kerülhet. Én imádom, nem bántja az ínyemet, sose vérzik pedig előtte ezzel sokat szenvedtem és szuper tiszta érzést hagy maga után. Sokkal hatásosabb mint egy manuális fogkefe, és szerintem az elektromos körkeféseknél is sokkal jobb. Olyan 5-6 havonta cserélem a fejet. Az első pár alkalom nagyon csikizett, de hamar hozzá lehet szokni, teljesen más frekvencián rezeg mint amit megszoktunk. Természetesen ezt sem kell sikálva használni, hanem inkább csak finoman mozgatod a fogaid körül ő pedig elvégzi a munkát.Külön plusz pont a Xiaomira jellemző letisztult stílusról. Érződik rajta, hogy nagyon jó minőség! Egy töltéssel is hetekig elvagyok vele. Nekünk a párommal két külön gépünk van, így nem cseréljük a fejeket naponta, nekünk ez így jobban bejött. Az appot is letöltöttük nyilván az első pár hétben érdekes volt megfigyelni, hogy jól mosunk-e fogat, de aztán ez hamar elkopott.

FLP Ever Shield Deodorant Stick

FLP Ever Shield Deodorant Stick
2019. március 13.

Sokszor olvasom termékeknél, a "ha lehetne -1 csillagot adni..." kezdetű véleményeket, én még sose éreztem ezt egy terméknél sem aztán jött ez a kis "csoda". Borzalom... és drága, és a nagy természetességet és egészséget hirdető cég összerak egy ilyen összetevőkkel gazdagított "natúr" deot. Nem hogy nem hat... de olyan szagom lesz tőle nagyon hamar, amit nem engedhet meg magának az ember :D :D Úgy voltam vele, hogy elhasználom ha már ennyiért megvettem, de nem tehát, hogy ez nevetséges kategória.

Manna Ében Arctisztító Szappan

Manna Ében Arctisztító Szappan
2018. október 10.

Lassan egy éve használom, ami nálam csoda. Kb mindent megunok ennyi idő után, de amit nem arról írok itt pozitív véleményt. Én szeretem, semmi extra bőröm nincsen a t-vonalam zsírosodik és szökő évente előjön egy patti. Én reggel este ezt használom és heti egyszer a lush dark angelt. Nekem nagyon kényelmes a használata, egy kis tartóban csücsül a kád szélén és érte lehet nyúlni gyorsan. Mindenképpen mindenmentes arctisztítót szerettem volna ennek apropóján más megoldásokat mindig elvetek. Nekem egyáltalán nem szárít extrémen, nagy elvárásaim sincsenek vele kapcsolatban, hogy majd beállítja a faggyútermelést, azt szerintem egy szappantól kár elvárni, összetettebb probléma. Szóval összességében egy jó kis arctisztító, megvan a tiszta érzés utána. Főleg azoknak ajánlom akik kicsit lustábbak az esti rutinjukban és lefekvés előtt nem mindennap van kedvük a tükör előtt még sokat ezzel foglalkozni, néha én is csak ezt használom a semminél több mégse fekszek le koszos arccal, de nyilván sok mindennel ki lehet még egészíteni.