Nano

Regisztráció dátuma: 2012. február 28.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. február 28.
Bőrprobléma: -

FLP Ever Shield Deodorant Stick

FLP Ever Shield Deodorant Stick
2019. március 13.

Sokszor olvasom termékeknél, a "ha lehetne -1 csillagot adni..." kezdetű véleményeket, én még sose éreztem ezt egy terméknél sem aztán jött ez a kis "csoda". Borzalom... és drága, és a nagy természetességet és egészséget hirdető cég összerak egy ilyen összetevőkkel gazdagított "natúr" deot. Nem hogy nem hat... de olyan szagom lesz tőle nagyon hamar, amit nem engedhet meg magának az ember :D :D Úgy voltam vele, hogy elhasználom ha már ennyiért megvettem, de nem tehát, hogy ez nevetséges kategória.

Manna Ében Arctisztító Szappan

Manna Ében Arctisztító Szappan
2018. október 10.

Lassan egy éve használom, ami nálam csoda. Kb mindent megunok ennyi idő után, de amit nem arról írok itt pozitív véleményt. Én szeretem, semmi extra bőröm nincsen a t-vonalam zsírosodik és szökő évente előjön egy patti. Én reggel este ezt használom és heti egyszer a lush dark angelt. Nekem nagyon kényelmes a használata, egy kis tartóban csücsül a kád szélén és érte lehet nyúlni gyorsan. Mindenképpen mindenmentes arctisztítót szerettem volna ennek apropóján más megoldásokat mindig elvetek. Nekem egyáltalán nem szárít extrémen, nagy elvárásaim sincsenek vele kapcsolatban, hogy majd beállítja a faggyútermelést, azt szerintem egy szappantól kár elvárni, összetettebb probléma. Szóval összességében egy jó kis arctisztító, megvan a tiszta érzés utána. Főleg azoknak ajánlom akik kicsit lustábbak az esti rutinjukban és lefekvés előtt nem mindennap van kedvük a tükör előtt még sokat ezzel foglalkozni, néha én is csak ezt használom a semminél több mégse fekszek le koszos arccal, de nyilván sok mindennel ki lehet még egészíteni.

dr. Organic Pórustisztító Arcpakolás Aktív Szénnel

dr. Organic Pórustisztító Arcpakolás Aktív Szénnel
2018. augusztus 28.
(!)

Tesztelőként köszönöm szépen a lehetőséget a próbára. :) Én alapjáraton nem használok maszkokat a rutinomban, igazán nem is tudom mi a fő funkciója. (persze tisztít és felszívja az olajas réteget , de ezt az arclemosó is hozza, nem?) Mindenesetre az én mindennapos rutinomban a manna szenes szappanja szerepel, heti egyszer pedig a lush dark angeljét vetem be. Mind a kettő aktív szenes termék, és ami fontos számomra, hogy káros anyagoktól mentes. Így nagy szenes rajongó lévén nagyon örültem, hogy kipróbálhatok még egy ezzel a hatóanyaggal rendelkező terméket. Már semmit nem kenek szívesen az arcomra (a krémmániának és a skinsmartnak köszönhetően :D) aminek van valami parfümös illata, egyszerűen beépült a kis életembe, hogy az káros, szóval nekem egy olyan termék ami esetleg kellemetlen szagú vagy szagtalan az egy nagy plusz pont, ennek sincs különösebben számomra zavaró vagy meghatározó illata. Szépen ecsettel felkenem és egy kb 20 perc alatt megszárad. Utána lemosom. Megvan az a tiszta az arcom érzés. Szerencsére lemosás után nem szárítja brutálisra az arcomat, ami szintén jó pont mert az is a halálom a túltisztítás, meg túlszárítás... komolyan semmi értelme csak még jobban dolgozik a bőröm utána. Szóval összességében kellemes és szívesen el fogom használni. Mintha halványította volna az orromon a miteszereket, jó lenne ha emiatt lenne, de sok mindent használok és épp a rutinom kialakításában vagyok így ezt nem merem egyedül ennek betudni. Mivel az öt csillag a csodaszer, ezt én nem éreztem magam részéről annak, de elégedett voltam a használatával így lett egy négyes.