nanook9212

Regisztráció dátuma: 2022. február 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2022. február 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Marc Jacobs Daisy Wild EDP

Marc Jacobs Daisy Wild EDP
2024. április 23.

Ajjajaj, de nem erre számítottam :( iszonyatosan, szúrósan harsány, nem tudtam, hogy a banánvirág ilyen...hála a jóégnek, hogy csak utazó kiszerelést vettem, ráadásul azt is akciósan, mert amúgy gondolkodtam a teljes méreten, mivelhogy az üveg eszméletlen cuki és dekoratív, simán elmenne még asztaldísznek is, de az illat, ami benne rejlik....pfuhhh, hát nem tudom mit fogok vele kezdeni, nem igazán látom értelmét, hogy megtartsam. És az a baj, hogy később se lesz jobb. Mertha még csak a nyitány lenne kellemetlen, de nem, a leszáradás se nevezhető közel sem kellemesnek.
Az üveg gyönyörű, de nem fogom külön pontozni, mert nem akarom, hogy az emberek akik nem olvassák a véleményem azt higgyék, hogy ez egy jó parfüm, mert nem az. Őszintén kétlem, hogy ebből bárki signature illata válna.

Givenchy Hot Couture EDP

Givenchy Hot Couture EDP
2024. április 19.

A reformulált verziót kaparintottam meg, fogalmam sincs, hogy az eredeti verziónak milyen volt az illata, de azt hiszem ez így van jól, szeretem azt gondolni, hogy az új verzió a jobb ( persze tudom, hogy valszeg fordítva van).
Meglepően citrusosan indít, kifújáskor még csak nyomokban sem tartalmazza azt a bizonyos füstös, hamvas, borsos vonalat...az később csap le. Kezdetben, az első pár percben ez a parfüm simán elmenne egy nyári, szaladgalós illatnak, annyira friss málnás-citrusos akkorddal kezd, hogy azt hittem nem is azt a parfümöt vettem, amit kinéztem. Aztán, ahogy telik múlik az idő szép fokozatosan előjön az a bizonyos, füstös-borsos vonal. Még csak egy napot teszteltem, úgy érzem szükségem van még egy kis teszt időre, mert még nem igazán tudtam eldönteni, hogy hányadán is állok ezzel. A kezdés kifejezetten tetszik és a lecsengés se rossz, bár meg kell valljam nem vagyok túl nagy híve ennek a hamvasságnak. Egyenlőre csak négyest kap. Azoknak tudnám ajánlani, akik szeretik a málnás és/vagy a füstös illatú parfümöket.

Sol de Janeiro Milky Leave-In Conditioner

Sol de Janeiro Milky Leave-In Conditioner
2024. április 16.

Illata teljesen megegyezik a testpermettel, könnyen ki tudom fésülni a hajam, de szárítás után ugyanúgy száll a hajam, úgyhogy nekem ilyen szempontból pontosan ugyanolyan mint az olcsóbb társai.