Naomi26

Regisztráció dátuma: 2015. május 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2015. május 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

La Rive Donna

La Rive Donna
2019. június 24.

Amikor elhaladok a drogériában a parfümös polc előtt, mindig megnézem az olcsóbb parfümöket is. Nem tudtam, hogy a Donna utánzat és azt se, hogy a La Rive prémium illatok másolásával foglalkozik, de a parfüm dobozát meglátva belém villant, hogy olyan kék, mint a Light Blue.Ahogy kifújtam a tesztert, már tudtam, meg kell vennem. Fél órája van rajtam az illat, a bőrömön már nem érzem, a ruhámon viszont igen. Mivel nagyon hasonlít így biztos nyári kedvenc lesz de csak egy üveggel mert nem nagyon vagyok parfümhű.Csak az illékonysága miatt kap négy csillagot.

Jil Sander Sport For Women

Jil Sander Sport For Women
2018. május 9.

Tavaly tavasszal kaptam a páromtól. Mivel többet használtam hűvös időben, először nem fogott meg az illata, mindig a kesernyés fejillatot éreztem először. Aztán ahogy melegedett az idő és jobban kipárolgott rajtam az illat, egyre inkább éreztem hogy nagyon jó, könnyed, sportos és édeskés. Nyár végére teljesen beleszerettem és idén mikor elfogyott a tavaszra szánt parfümöm, az első dolgom volt rendelni egyet.
Tényleg könnyű, finom, és bár édes, mégis ad egy sportos frissességet.Az üveg is letisztult , semmi extra. Szeretem és kész

Spirit Of Golden Vanilla EDP

Spirit Of Golden Vanilla EDP
2017. augusztus 9.

Én imádom a vaníliás illatokat! Nagy Hypnose rajongó vagyok de most nem akartam annyit költeni parfümre és elkezdtem a neten kutakodni, van -e olcsóbb árfekvésű. Hát ez jóval olcsóbb, és azért be kell hogy valljam a minősége sem egetverő de ár érték arányban azt kínálja amit várok.
Ahogy a legtöb hozzászóló, és is furának éreztem a fejillatot, de amikor már rendesen elpárolognak a szívjegyek is , tényleg csak a finom vaníliás illat marad és az imádnivaló! Nem mertem rá öt csillagot adni ,mert nagyon meleg volt mikor magamra fújtam és ebben a hőségben azért másképp érződik minden.
De szerintem az üveg tartalma biztosan elfogy :D