Naomi26

Regisztráció dátuma: 2015. május 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2015. május 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Yves Saint Laurent Mon Paris

Yves Saint Laurent Mon Paris
2021. február 14.

Mindig azt hittem, hogy nem szeretem a pacsulit , aztán ha találok egy olyan illatot ami tetszik , meglepődöm ha van benne.Ez a parfüm is ilyen volt.Igaz, hogy jobban vonzódom az Opium Blackhez, de valamiért ez a parfüm megfogott azzal, hogy olyan kis gyümölcsösen édes, ugyanakkor az én bőrömön megjelenik valami csípős pimaszság, ami izgalmassá teszi számomra az unalmasan édes kompozíciót. Gyanítom , hogy ez az ambroxan narancsvirág rózsa kombó, mert felváltva érzem az utóillatát már órákkal később is . Az édesség halványodik de ez a karakteres valami megmarad rajtam , mint a coco madmoisellnél. Az Ópium esetében az édesség tartósabb volt ebben az illatban azt érzem hogy olyan pimaszul szexi. Elég tartós pedig csak egy fújás van rajtam reggel óta de még mindig érzem magamon. Más illatot ilyenkor már el kell frissíteni. A testáplóját még nem használtam de szerintem nagyszerű kiegészítés lesz. Nekem öt csillag így télre de gyanítom, hogy nyárra erős és fullasztó lesz az edp , akkor majd valami könnyebb edt változat kell..Nekem hibátlan és stílusos.Öt csillag.

Dove Nourishing Secrets Nurturing Ritual

Dove Nourishing Secrets Nurturing Ritual
2021. január 1.

Karácsonyra kaptam.Mivel anyukám ajándéka (és ô 95%-ban eltalálja mit szeretek) kiváncsian tettem próbára.Finom krémes állagú ,nem folyik szét ,jól habzik. Az illata Kate Moss Vintage parfümjére emlékeztet úgyhogy azonnal kipróbáltam a deoját is 🙂.Biztosan fogok még venni .

Police To be Sweet Girl EDP

Police To be Sweet Girl EDP
2020. október 4.

A férjemtől és a fiamtól kaptam ajándékba. Nem láttam még ezt a parfümöt soha, úgyhogy nem tudtam mire számítsak, mindenesetre meglepett ,hogy a férjem úgy gondolta tudok ennyire csajos és rózsaszín lenni.Kibontottam és mégjobban meglepett , hogy csillámos is . Na , gondoltam itt egy parfüm, ami tök geil és cukorkás illat lesz, amit 18-25-ig találtak ki .Bár az első gondolatom a cukor illat volt, mikor magamra fújtam gyümölcsillatot éreztem. Konkrétan málnát. Most olvasom hogy szeder van benne :D . Eltelt pár óra és az illat még mindig intenzív, ám most gyümölcs/virág illat helyett inkább az ámbrás beütést érzem, valami édeskés meleg akkorddal amit nem tudok mihez hasonlítani. Tulajdonképpen ezt szeretem , mert az ember egyből arra gondol, melyik másfajta parfümre hasonlíthat.Nem ugrik be semmi, úgyhogy nagyon örülök neki és hálisten a bőrömön se az aminek az üveg alapján gondoltam volna. Szuper meglepetés, szívesen fogom használni, mert úgy érzem a hűvösebb időkben lesz majd intenzívebb az illat.