Naomi26

Regisztráció dátuma: 2015. május 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2015. május 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Avon Mark Big & Phenomenal Dúsító Szempillaspirál

Avon Mark Big & Phenomenal Dúsító Szempillaspirál
2020. május 12.

Szétválasztja a pillákat, de nem dúsít, nekem több rétegben már csomós ,viszont egyszerű lemosni.Ja és ha sírok csíp :D

Nature Box Gránátalmaolajos Testápoló

Nature Box Gránátalmaolajos Testápoló
2020. május 12.

A férjemtől kaptam, hogy kipróbáljak valami újat. Meglepődtem ,mert nem próbáltam volna ki magamtól, valamiért nem vonzott.Drágának tartottam és egy testápolónak valamiért az van berögzülve, hogy krémes illata legyen.
Negatívumok: Rendszeres használat után is ugyanúgy kiszárad a bőröm estére,így reggel is használnom kell és este is .Nem szeretem az illatát, bár a körülöttem lévők azt mondják kellemes gyümölcsilatom van ,nem bírom megszokni.
Pozitivum: könnyen kenhető, nem testes , nem ragad, komfortos érzetem van használat után.
Összegzés: Nem olyan nagy dobás, hogy újra vegyem ennyi pénzért. (az illatával em tudok megbékélni, engem zavar)

Avon Incandessence Parfüm

Avon Incandessence Parfüm
2020. május 12.

Főiskolás koromban egy olyan lányon éreztem először, akit nem igazán kedveltem, így a parfüm sem lett a kedvencem. Most 20 évvel később vettem egy üveggel, mert elkezdtem új illatokkal kísérletezni, és mivel ez a parfüm igazi virágos ragyogó illat, célszerű volt ebben a tavaszi langyos időben kipróbálni. Először fura volt , ez a harsányság, magamon nem ezt szoktam meg , de nem bántotta az orromat,így maradhatott, viszont nem lesz nagy kedvenc, ezt már most tudom, hogy a szezont elfujkálom vele és nem lesz kényszerem újravásárolni, ezért csak négy csillagot kaphat.