Naoto

Regisztráció dátuma: 2013. január 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. január 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2019. szeptember 30.

Két árnyalatban (Lovely lips & Magic dessert) van meg, mindkettő ugyanolyan minőségű. A Magic dessert egy barnásabb, a Lovley lips pedig pirosasabb árnyalat. Nekem nem szárítja különösebben a számat (bár nyilván nem is hidratál), pedig alapból elég száraz. Szerencsére nem emeli ki a szájon levő barázdákat és szárazabb részeket sem. Rólam tudni kell, hogy semmit nem vagyok hajlandó elviselni a számon, mert idegesít hogy rajta van, és állandóan azt kell lesni, vállalhatóan néz-e még ki, de ezzel nincs ilyen problémám. Tartós, az ivást jól bírja, idővel pedig egyenletesen kopik. Evésnél már vannak bajok, de pl. leves után sem volt vállalhatatlan, pedig szerintem az a rúzsok rémálma :D Egyelőre ez az egyetlen sminkcucc amit elviselek a számon, úgyhogy jár neki az 5*.

Smoothskin Bare IPL Villanófényes Szőrtelenítő

Smoothskin Bare IPL Villanófényes Szőrtelenítő
2019. szeptember 10.

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Már lassan fél éve használom, de még mindig nem olyan jó az eredmény mint amit elvárnék ennyi pénzért ennyi idő után.
A leghatásosabb a hónaljamon volt, ott kb. 70%-át eltüntette a szőrnek. Lábon is egész jó, bár nekem ott amúgy is ritkásabb volt, de annak még kb. az 50%-a eltűnt. Intim részen teljesített a leggyengébben, ott olyan 30%-kal kevesebb a szőr. Ami mindegyik területre igaz, hogy a megmaradt szőr lassabban nő, egy pár nappal tovább tart a vállalható állapot.
A használata tényleg egész gyors, bár ahogy melegszik a gép már lassabban villan, de nem vészes, ezt a 3 területet olyan negyed óra alatt végig lehet villogni. Ennek ellenére elég nehezen veszem rá magam a használatára, mert macerásnak találom, hogy még ennyi idő után is hetente használnom kell, és nem vagyok annyira kisegítve a dologgal, mert hiába ritkult ki a szőr, attól még ugyanúgy folyamatosan borotválni kell.
Egyelőre még használom tovább, hátha lassan de biztosan el lehet érni jobb eredményt is, de nem vagyok elájulva tőle.

Bell Hypoallergenic Skin Stick Concealer

Bell Hypoallergenic Skin Stick Concealer
2019. augusztus 16.

A folyékony változatát szerettem volna megvenni, de nagyon cselesen ez volt odarakva annak a helyére, és már csak otthon tűnt fel sajnos. Egyáltalán nem vált be, nem valami erős a fedése, és hamar kopik. Alig lehet elfedni vele egy pattanást, szem alá nagyobb felületre viszont túl sűrű az állaga, így nem igazán tudom mire használni. (Szerencsére a folyékony változata amit másodjára végül sikerült beszerezni tényleg jó.)