Naoto

Regisztráció dátuma: 2013. január 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. január 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2020. május 5.

Nekem ez a szérum nem az igazi. Elég sokat elhasználtam belőle mire rájöttem, hogy pattanásokat okoz nálam. Amúgy talán valamennyit hozzáadott a bőröm hidratáltságához, de őszintén szólva nem hiányzik a rutinomból amióta nem használom.

Smoothskin Bare IPL Villanófényes Szőrtelenítő

Smoothskin Bare IPL Villanófényes Szőrtelenítő
2020. május 5.

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Már lassan fél éve használom, de még mindig nem olyan jó az eredmény mint amit elvárnék ennyi pénzért ennyi idő után.
A leghatásosabb a hónaljamon volt, ott kb. 70%-át eltüntette a szőrnek. Lábon is egész jó, bár nekem ott amúgy is ritkásabb volt, de annak még kb. az 50%-a eltűnt. Intim részen teljesített a leggyengébben, ott olyan 30%-kal kevesebb a szőr. Ami mindegyik területre igaz, hogy a megmaradt szőr lassabban nő, egy pár nappal tovább tart a vállalható állapot.
A használata tényleg egész gyors, bár ahogy melegszik a gép már lassabban villan, de nem vészes, ezt a 3 területet olyan negyed óra alatt végig lehet villogni. Ennek ellenére elég nehezen veszem rá magam a használatára, mert macerásnak találom, hogy még ennyi idő után is hetente használnom kell, és nem vagyok annyira kisegítve a dologgal, mert hiába ritkult ki a szőr, attól még ugyanúgy folyamatosan borotválni kell.
Egyelőre még használom tovább, hátha lassan de biztosan el lehet érni jobb eredményt is, de nem vagyok elájulva tőle.

Update: a vélemény megírása után végül győzött a lustaságom, és kb. 5 hónapig mellőztem. Persze vissza is jött minden szőr, és ugyanolyan gyorsan nőtt mint régen (ebben nincs semmi furcsa). Február környékén úgy határoztam, hogy újra elkezdem használni, és nagy meglepetésemre kb. 3 hét után vissza is tért az abbahagyás előtti állapot, szóval nem olyan volt, mintha teljesen előröl kezdeném. Azóta a hónalj + intim részeket hetente villantom úgy, hogy egy alkalommal 3x megyek át ugyanazon a részen (ahogy ajánlják is a makacsabb területekre). A lábam 2 hetente villantom, mert arra nem tudom rávenni magam gyakrabban (pedig esküszöm, hogy nem több 5 percnél lábon sem... :D).
Továbbra is a hónaljon a legjelentősebb a változás, ott már kb. 90%-a eltűnt a szőrnek, szóval már ezért megéri (amíg nem használtam, már másnap elég csúnya volt a hónaljam, most meg ha 1 hétig nem borotválom, akkor sem teljsen vállalhatatlan, inkább csak közelről / oldalról nézve látszanak a maradék szőrök). Intim területen továbbra sem szuperál túl jól, még mindig csak kb. 30%-kal kevesebb a szőr. Lábon olyan 60-70%-nak mondanám, de gondolom ez jobb lenne ha hajlandó lennék hetente megcsinálni ott is.
Összességében megérdemel tőlem még egy csillagot. :)

Etude House Dear Darling Water Gel Tint

Etude House Dear Darling Water Gel Tint
2020. május 5.

A PK003-as árnyalat van meg, sajnos nekem nem vált be. Az ajkaim belső felét nagyon befogja, a többi helyen pedig halványabb, de még csak nem is átmenetes, hanem egy csíkban ilyen - így nagyon hülyén néz ki. Pedig radíroztam és hidratáltam is előtte, és már sokadszorra próbálkozom vele, de ez így nekem hordhatatlan. Sajnálom, mert amúgy nagyon jó lenne, miután megszárad tényleg lerobbanthatatlan, alig tudtam lemosni.