Naoto

2045 pont

Regisztráció dátuma: 2013. január 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

2045 pont

Regisztráció dátuma: 2013. január 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Vichy Capital Soleil Naptej SPF50 Környezetbarát

Vichy Capital Soleil Naptej SPF50 Környezetbarát
2023. június 30.

Jó fényvédő testre és arcra is, aránylag jó árban. Olyan fényvédőt szerettem volna, ami bár kémiai, de modernebb összetevői vannak, nem a szokásos Octocrylene, Octinoxate és társai - ez már eléggé lekorlátozta a lehetőségeimet, ezért örülök, hogy rátaláltam erre. Arcon felkenéskor kissé zsíros, de idővel rendesen beszívódik, illetve egy kis púdert szoktam rakni rá, így nincs vele probléma. Testen elsősorban a tetoválásaimra használom, ott is jól szuperál. Már sokszor vettem újra.

RIVAL loves me Rouge Powder Pirosító

RIVAL loves me Rouge Powder Pirosító
2022. október 16.

04-es árnyalatban van meg, a színe szép, és nehéz túlzásba esni vele, mert nem annyira pigmentált (nálam ez nem hátrány). Viszont sajnos egyáltalán nem tartós rajtam, így valami jobbat fogok keresni helyette.

Garnier Bio Repairing Hemp Multi-Repair Sleeping Oil

Garnier Bio Repairing Hemp Multi-Repair Sleeping Oil
2022. augusztus 7.

Hirtelen felindulásból emeltem le a polcról, meg is tanultam a leckét... Gyakorlatilag semmilyen pozitív hatást nem tapasztaltam, cserébe még reggel is zsíros érzete van tőle a bőrömnek, pedig csak 1 pumpálást szoktam használni. Az illata amúgy nekem tetszik, illetve nem okozott problémát. Néha felkenem, mert nem nagyon szeretek kidobni semmit, de ehhez nagyon nem szívesen nyúlok, így meg szerintem 2 év alatt sem fogy el :(