Naoto

1935 pont

Regisztráció dátuma: 2013. január 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

1935 pont

Regisztráció dátuma: 2013. január 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Paese Artist Eyeshadow Base

Paese Artist Eyeshadow Base
2021. augusztus 9.

Kicsit félve rendeltem meg, mert ennyi pénzért nem szerettem volna kidobni, ha nem válik be. Szerencsére semmi ilyesmi nem történt, nagyon jól bevált. Egyszerűen fel lehet kenni ujjal, a bőr színével egybeolvad.
Próbáltam erősebb, csillámos sminkkel is, de visszafogottabb, matt szemhéjfestékekkel is. Olcsóbb szemhéjfestékekről van szó, de mindkét esetben jól teljesített, a matt szemhéjfestékeket rajtam eddig még semmi nem bírta pár óránál tovább fent tartani - ezzel olyan 6-8 órát bír, de utána is inkább csak halványodik a festék, és 10+ óra után kezd el beülni a redőkbe. A komolyabb sminkeknél Maybelline Color Tattoo-val kombinálva használom, na úgy teljesen lerobbanthatatlan, 10+ óra meg sem kottyan neki (a miheztartás végett: önmagában a Color Tattoo max. 4-6 órát bír rajtam csíkozódás nélkül).
Így abszolút megérte, nagyon kevés is elég belőle, szóval sokára fog elfogyni, és végre tudom használni a matt szemhéjfestékeimet is anélkül, hogy attól kéne félnem, munka végére már egy csíkban áll az egész a szememen.

(Ez a szemhéjalap nem összetévesztendő a Paese másik szemhéjalapjával, amit én nem próbáltam, de elég megosztó véleményeket generált itt Krémmánián.)

UPDATE: egy kis idő után összeugrott, vagy nem is tudom hogy mondjam, egyszerűen elvált a tégely faláról és összement a cucc - így is használható, de nehezebben kenhető, és nem olyan szívesen nyúlok már utána. A hatása nem igazán változott, de szerintem ha elfogy, vagy használhatatlanná válik akkor más után nézek.

UPDATE: bizony a nagy részét kidobtam, met egyre furcsább állaga lett. Azóta találtam sokkal jobb ár-érték arányú szemhéjalapot (Nyx Proof it!), úgyhogy ez kevesebb csillagot érdemel.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2021. augusztus 9.

A kedvenc szempillaspirálom. Nagyon szép fekete szempillákat csinál, hangsúlyosabb sminkeknél mindig hozzá nyúlok, de mostanában hétköznapokra is őt hordom, kicsit kevesebbet feltéve. Újonnan vigyázni kell vele, mert elég sok festéket felvisz, de később már teljesen jó (bár szerintem ez a legtöbb spirálra igaz). Nem pereg, nagyon tartós, és nem csinált semmi rosszat a szempilláimmal, pedig már régóta használom. Már sokszor újravettem.

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2020. július 21.

Ez a tökéletes rúzs számomra, nem is fogok mással próbálkozni többet. Szinte soha nem hordok rúzst, mivel csak zavar, hogy folyton arra kell figyelnem, elkenődött-e már, vagy lekopott félig, de ezzel nincs ilyen probléma. Korábban találtam 1-2 rúzst ami egész tartós volt, és mertem hordani néha, de ez abszolút lekörözi mindet. Egyelőre fél napig hordtam még csak, ezalatt szinte meg sem mozdult, pedig ettem-ittam, ráadásul levest, ami forró is volt, meg a tésztát is szürcsölni kellett belőle :D Ennek hatására belül egy kicsit megkopott a szín, de egyáltalán nem feltűnően, szóval abszolút felülmúlta a várakozásaimat. Ha nem levest ettem volna, semmi baja nem lett volna. Próbáltam azt is, hogy hogyan viselkedik ha még egy réteget rákenek, az is teljesen működőképes, szóval simán javítható ez a kis kopás. Nem szárította különösebben az ajkaimat, és nem emelt ki rajta semmilyen hámlást, ami nálam nagy szó.
Nem megyek vissza a korábban értékelt rúzsokhoz, de simán le lehetne vonni mindegyikből 1 csillagot, mert EZ a csodaszer... :D
A lover nevű árnyalat van meg, de biztos hogy még mást is beszerzek majd belőle.