Nap

Regisztráció dátuma: 2017. július 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. július 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Naturals by Watsons Aloe Vera Haj & Fejbőr Tonik

Naturals by Watsons Aloe Vera Haj & Fejbőr Tonik
2020. május 29.

Kellemes az illata és jól adagolható a pumpás kiszerelése miatt. Több pozitívumot nem tudok elmondani róla. Hajmosás után használtam néhány fújást a hajvégekre, a végeredmény zsíros, ragacsos haj, amin a haszárítás sem javított semmit. Mindenkit lebeszélnék róla. Ha lehetne mínusz 1-est adni, azt kapna.

Naava Argan Beauty Intenzív Hidratáló Testápoló

Naava Argan Beauty Intenzív Hidratáló Testápoló
2019. november 16.
(!)

Ezúton is köszönöm a lehetőséget, hogy tesztelhettem! Letisztult csomagolású termék, könnyen nyíló, billenős megoldású kupakkal. Számtalan szimpatikus összetevője van (Holt-tenger vize, argánolaj, shea vaj, kamillakivonat, avokádóolaj, ginzeng, aloe vera). Nagyon szeretem a holt-tengeri kozmetikumokat, így kíváncsian vártam, milyen lesz a hatása. Nem is kellett csalódnom: könnyen, gyorsan, mondhatni, a felkenés után azonnal beszívódik. Mégis alaposan, intenzíven hidratál még ilyen hűvösebb időben, fűtésszezonban is. Az illata semleges, bármilyen más dezodorral, kozmetikummal harmonizál. Testápolóként és kézkrémként is bevált. Nem irritálja az érzékeny bőrömet. Szívesen újravenném.

Balea Hidratáló Hajápoló Tej Mangó Illattal

Balea Hidratáló Hajápoló Tej Mangó Illattal
2018. május 21.

Nagyon hosszú, vékony szálú, kócosodásra hajlamos, zsíros tövű, száraz végű hajam van. A hajvégápoló olajok sokszor elnehezítik a hajamat, ezért olyan, fésülést könnyítő hajápolót kerestem, ami nem zsírosít és szilikonmentes. Úgy érzem, ebben a hajtejben megtaláltam a tökéletes megoldást. Én csak fültől lefelé, a hajam alsó kétharmadára kenem, közvetlen hajmosás után a törölközőszáraz hajamra. Jelentősen megkönnyíti a fésülködést, és napközben is kevésbé kócolódik a hajam. Az illata kellemes, enyhe, és legnagyobb örömömre száradás után gyorsan elillan. Ha lehetne rá 6 csillagot adni, akkor annyira értékelném.

1 MÁRKA