Nap

1990 pont

Regisztráció dátuma: 2017. július 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1990 pont

Regisztráció dátuma: 2017. július 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Aromax Levendulaolaj

Aromax Levendulaolaj
2023. július 3.
(!)

Tesztelésre kaptam belőle egy XXXL (50 ml-es) verziót, amit itt is köszönök szépen! Sötétített üvegben van, ami már önmagában védi valamennyire az olajat. A csomagoláson szerepel még ez a felirat: "természetes összetevők: Lavandula angustifolia oil, Linalool" és ez áll alatta: "Tartalmaz: Terpenehydrocarbons, Caryophyllene, Limonene." Párologtatásra használtam, igazán kellemes illata van, klasszikus nyárias levendulaillat, amely valóban nem túl tolakodó, visszafogott, mégis jó a közérzetem tőle. Megnéztem a honlapjukon, hogy ennek a kiszerelésnek 3790 Ft az ára. Volt már olyan, jóval drágább illóolajom, aminek még ennél is intenzívebb illata volt, de a levegő illatosítására, párologtatni teljesen megfelel, ár-érték arányban tökéletes, óriási kiszerelés.

Aromax Édesnarancsolaj

Aromax Édesnarancsolaj
2023. április 29.
(!)

Tesztelésre kaptam belőle egy XXXL (50 ml-es) verziót, amit itt is köszönök szépen! Sötétített üvegben van, ami már önmagában védi valamennyire az olajat. A csomagoláson szerepel még ez a felirat: "tartalmaz: Dipentene, Citral." Párologtatásra használtam, igazán kellemes illata van, a gyerekkori téli estéket idézi fel bennem, amikor a radiátorra tettük a narancs lehántott héját. A kellemetlen szagokat gyorsan semlegesítette.Megnéztem a honlapjukon, hogy ennek a kiszerelésnek 3790 Ft az ára. Volt már olyan, jóval drágább illóolajom, aminek még ennél is intenzívebb illata volt, de a levegő illatosítására, párologtatni teljesen megfelel, ár-érték arányban tökéletes, óriási kiszerelés.

Sofia Michelle Shea Vajas Kézápoló Krém

Sofia Michelle Shea Vajas Kézápoló Krém
2023. január 31.

Régóta használom és szeretem. Gazdagon táplál, mégis könnyen beszívódik, ha kijön az ekcéma a kezemen, még azt is pár nap alatt rendbehozza, intenzíven hidratál. Szépek az összetevői. Nagyon örültem, amikor megtudtam, hogy már nem muszáj online megrendelni, a Rossmannban is beszerezhető.

UPDATE: Alsace hozzászólására reagálva: egyszerű félreértésről van szó. A krémet én ajánlottam tavaly előtt a fórumon mint kedvenc kencémet, szintén régi KM-es vagyok, bár fórumozni valóban nem igazán szoktam. Szóval nem fizetett reklámfogásról volt szó részemről, valós tag vagyok :-) Sajnálom, hogy nem vált be a krém. A csomagolással kapcsolatban igazat kell adnom Alsace véleményének, a végét valóban nehéz kiütögetni a csomagolásból. Mivel én itthon használom, nekem ez nem okoz gondot, de ez valóban jelenthet kellemetlenséget. Mivel nekem bevált, emiatt nem vonok le pontot.

2 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ