napfeny

Regisztráció dátuma: 2017. január 30.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. január 30.
Bőrprobléma: -

Essence All In One BB Krém

Essence All In One BB Krém
2017. február 2.

BB krémet kerestem, és megörültem neki, hogy az Essence-nek is van. Szeretem a termékeiket, ráadásul amikor megláttam, hogy fényvédős is, nem volt kérdés, hogy ezt veszem. Először csak az volt furcsa, hogy feltartóztathatalnaul folyt a tubusból, de mivel nem volt azelőtt bb krémem, nem volt összehasonlítási alapom.
Azt olvastam, hogy a Garnier bb-jétől elég sokan kipattogzottak. Na nekem ez alatt, úgy éreztem, hogy szinte ég a bőröm, pedig nem tapasztaltam korábban, hogy érzékeny volna az arcbőröm...

Feljavítom mégis a pontozását a terméknek, mivel igazságtalan volna nem értékelnem, hogy egyébként fényvédőt tartalmaz (ami az egyik fő oka volt, hogy ezt választottam), ill. hogy a színe mennyire jól passzolt az arcomhoz, és természetesnek, egységesnek hatott (más is megjegyezte, milyen "üde" az arcom). 2*-ban kiegyezek, mivel az égő érzés miatt sajnos akkor sem tudom használni.

BradoLife Higiénés Kézfertőtlenítő Gél

BradoLife Higiénés Kézfertőtlenítő Gél
2017. február 1.

Praktikus a mérete, a csomagolása, és a Baleás kézfertőtlenítő után nagy felüdülés az állaga (a Baleás nekem borzasztó hígnak érződött).

Balea Hygiene Kézfertőtlenítő Zselé

Balea Hygiene Kézfertőtlenítő Zselé
2017. február 1.

Nekem zavaróan híg az állaga, ha nyomtam belőle a kezemre, már folyt is ki az ujjaim közt, ráadásul egyszer leejtettem, és mint kiderült, törékeny... A kis kiszerelése miatt adok mégis 2 csillagot, és mert a kupakja is jó kialakítású, nem nyílhat ki magától.