napraforgo23

Regisztráció dátuma: 2017. március 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. március 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

the Balm theManizer Sisters "the luminizers" Palette

the Balm theManizer Sisters "the luminizers" Palette
2019. április 13.

Nagyon szeretem ezt a palettát, Mary a legkedvesebb highlighterem, mindennapokra vagy alkalomra is megállja a helyét. A másik kettőt inkább szemhéjpúderként használnám, ritkábban highlighterként, de ők is gyönyörűek. Csomagolása nagyon mutatós, a tükre is rendben van, nem bántam meg, hogy megvettem.

UPDATE: Később rájöttem, hogy a por állagú highlighterek az egyenetlen bőrfelszínem miatt nem előnyösek nekem, így krémes highlightokra váltottam. Sajnálom, mert gyönyörű ez a paletta.

Kat Von D Shade + Light Eye Contour Quad

Kat Von D Shade + Light Eye Contour Quad
2019. április 13.

Nagyon vágytam erre a kis palettára, a Smoke nevűt választottam. Elképesztően pigmentáltak, szépek a színek, viszont valószínűleg pont emiatt valóban poroznak. A dizájn és a színösszeállítás gyönyörű.

UPDATE: néhány használat után azt vettem észre, szívesebben nyúlok más palettákhoz, így megválok tőle.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2019. február 17.

A márka csipkebogyó-olajához már írtam, hogy egyszerre kezdtem el használni ezt a szérumot az olajjal, és nem tudom, melyiknek köszönhetem inkább, de az én bőrömet teljesen rendbetették. A szalicilsavas hámlasztót használom még mellettük (plusz Biola lemosó és Dr. Scheller krém) . Soha ilyen hatékony rutinom nem volt még, aki pattanásokkal kűzd, annak mindenképpen ajánlom kipróbálásra ezeket a termékeket.