Napsugár

Regisztráció dátuma: 2012. február 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. február 24.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Alveola Aloe Vera Spray

Alveola Aloe Vera Spray
2016. július 29.

Én valahogy a gél változatáért többször nyúlok, de a spray is nagyon jó, igazából szerintem ez az egyetlen drogériás tonik, amiért érdemes pénzt adni, nagyon jó összetevők, ajándék áron.

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél
2016. július 29.

Évek óta alapdarab a fürdőszobában, égésre, szúnyogcsípésre, apró sérülésekre szuper. Arcra használva azonban most fedeztem fel csak újra, hogy mennyire jó, nyáron fényvédő alá reggel, este hidratáló krém alá, nem túl sok, de mégis ad egy pluszt, ami hiányzik, ha kihagyom. Nagyon jó gyulladáscsökkentő, hidratáló és ár-érték arányban verhetetlen, és az összetevőlista is nagyon meggyőző.

Bioderma Photoderm AKN Mat SPF30/UVA13

Bioderma Photoderm AKN Mat SPF30/UVA13
2016. július 1.

Egy kedves krémmániás lánytól vásároltam itt meg ezt a fényvédőt, és azt kell mondjam, hogy ez az eddig legjobb Bioderma fényvédő, amit próbáltam, legalábbis a beszívódását és a finishét tekintve. Tényleg matt a végeredmény, könnyű textúra, gyorsan beszívódik és ennél nem érzek semmilyen visszamaradó réteget, mint az Aquafluid, vagy a Photoderm Max Fluid esetében. Az összetevői között azonban zavar a parfüm és az octocrylene is, úgyhogy ezért nem adok 5 csillagot neki.