Narancs

Regisztráció dátuma: 2013. február 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. február 5.
Bőrtípus: Zsíros

Alverde Hajformázó Gél Lótuszvirág Kivonat és Lila Rizs

Alverde Hajformázó Gél Lótuszvirág Kivonat és Lila Rizs
2019. október 31.

Én nagyon szeretem!
Vékonyszálú, könnyen zsírosodó hajam van, emiatt nem mindegy, hogy mit kenek rá. Minél kevesebb, annál jobb - én azt gondolom.
A babahajaim elől, a hajvonalnál néha iszonyatosan állnak, annyira elrontják az összképet. A hajlakkot nem szeretem, ezzel viszont könnyedén le tudom őket simítani, irányba állítani. Utána kifésülöm és kész is :) Könnyed az állaga, gyorsan szárad, jó az illata és emellett baromi olcsó, tekintve, hogy ez a mennyiség egy életre elég így nekem. Ja, és natúr is.
Zsírosítani se zsírosít, szóval nekem nagyon bejött.

Eucerin Hyaluron-Filler Éjszakai Bőrmegújító Peeling és Szérum

Eucerin Hyaluron-Filler Éjszakai Bőrmegújító Peeling és Szérum
2019. április 9.

Nem zsíros, könnyen felszívódó hidratáló, melynek látható feszesítő, simító hatása van.
Azonban a gyulladt pattanásokkal nem kezd semmit, pedig elvileg felnőttkori aknénál is használható a leírás alapján.
Tesztelésre kaptam, szívesen használom, de újra venni max. akcióban fogom, mert rendkívül túlárazott.

Balea Lovely Flower Szárazsampon Hab

Balea Lovely Flower Szárazsampon Hab
2019. január 22.

Zseniális!
Tényleg működik: bekened egy kellemes illatú habbal, hamar megszárad majd átfésülöd és kész is.
Talán nem lesz annyira szárazon, mattosan friss, mint egy fújós száraz sampontól, de cserébe nem fulladsz, nincs por mindenhol a fürdőszobában és nem fehér a hajad.
Használni fogom, amíg csak kapható lesz.
Vegyétek ti is, nehogy beszüntessék a forgalmazását :D