narancsdzsem

Regisztráció dátuma: 2011. december 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. december 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Tindigo Flawless&Magical 0,5% Retinol Serum

Tindigo Flawless&Magical 0,5% Retinol Serum
2020. november 22.

Nekem is égeti a bőröm sajnos. A mitesszeres T vonalamon kiváló, rendbe rakja, de 1 év alatt lejar (SŐT: áprilisban rendeltem meg, gyartottak: 2019 december, lejar: 2020 december. Hát kösz!)
Ehhez pedig sok, és drága is.

Tehát aki bírja: testre, kézre is használja!

Tetszik Ildi munkássága, de ez lejárati idővel kicsit át érve érzem magam,mert a 12 hó szavatosságból 5 hó eleve kiesett nekem (41%).

Tindigo Soft & Silky Gentle Enzym Peeling For Sensitive Skin

Tindigo Soft & Silky Gentle Enzym Peeling For Sensitive Skin
2020. november 22.

Update: Sajnos ő is kipirositotta a bőröm, így el kellett adnom. T vonalra tényleg jó volt a mitesszerek ellen, de ahhoz meg így drága és hamar lejár.

Féltem attól,hogy aha,bha és retinol használóként semmmit nem fog nyújtani,de nem így történt. Hatásos,már felkenés után érződik a puha babapopsi bőr. Mitesszereknek is odacsap,teljesen meg vagyok vele elégedve.
Mindkét Tindigo szérumom egy gazdagabb,de beszívódó hidratáló krémben van,ami megszűnteti a tisztítés utáni húzódás.
Egy éve fényérzékenné vált a bőröm,ami miatt az 1-2 alkalommal kicsit égette és kipirosította ,de nem adtam fel,és most már szuper tényleg.

The Ordinary 100% Plant-Derived Squalane

The Ordinary 100% Plant-Derived Squalane
2020. november 22.

Csak pár napja használom, de nagyon megszerettem! Könnyű hidratalo krémbe keverék el 2-3 cseppet a kezfejemen, és hihetetlenül jól puhitja, ápolja a bőröm! Nekem a 4 csepp már kicsit olajosit.
A szerumomat hanyagolom el miatta, amit így ősz végén a vizhianyos bőröm el sem tudtam volna képzelni..
Ajánlom kipróbálásra vízhiányos bőrre!