narancsfavirág

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 23.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

The Body Shop Cactus Blossom Shower Gel Tusfürdő

The Body Shop Cactus Blossom Shower Gel Tusfürdő
2019. június 17.

Nagyon tetszik az illata, már nagyon rég nem volt olyan illat, ami ennyire megfogott volna. Jól tisztít,nem viszketek töle és nem irritál szerencsére. Picit az én bőrömet szárítja, de most nyárra még éppen jó lesz :)

Revolution Renaissance Flick Szemhéjtus

Revolution Renaissance Flick Szemhéjtus
2019. június 17.

update: amikor beszáradóban volt, akkor a tartóssága javult, viszont a vonalat meg nehezebb volt vele szépen meghúzni, úgyhogy marad a három csillag.

Szép vonalat lehetett vele húzni, de nálam viszonylag hamar (1 hónap után) elkezdett beszáradni.Pozitívum még, hogy nem folyt a szemembe, és könnyen le is lehetett mosni.Viszont rajtam sajnos egyáltalán nem tartós, pár óra után elmaszatolódott, és ugyan nem nézett ki borzalmasan így sem, azért inkább tartósabbat keresek.

The Body Shop Kamillás Sminklemosó Balzsam

The Body Shop Kamillás Sminklemosó Balzsam
2019. június 17.

Korábban egy másik arctisztító balzsmot használtam, de az megszűnt, és egyébként is szerettem volna cruelty free alternatívát találni helyette. A komedogén összetevő és az illatanyag viszont sokáig visszatartott, a jó vélemények ellenére is, mivel érzékeny a bőröm, és hajlamos pattanásokra is. Végül rászántam magam, mert nem akartam rendelni, és ez tűnt az elérhető arclemosó balzsamok közül a legjobbnak. Nem bántam meg, mert nagyon jól lehoz minden sminket, a vízállót is, nem szárít, és mivel nagyon kevés kell belőle, nekem sokáig elég volt egy tégely. Mindig használok utána mondjuk egy másik arclemosót is, és törlőkendővel törlöm le, így használva nem okozott gondot a bőrömön szerencsére. Jobban örülnék neki, ha nem lenne benne illatanyag, de ezért nem vonok le csillagot, mert nagyon hatékony, és nálam teljesíti, amit ígér.

4 ÖSSZETEVŐ

Sucrose Myristate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott