narancsfavirág

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 23.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Isana Olive Ajakápoló

Isana Olive Ajakápoló
2021. május 31.

Sürgősen kellett vennem egy ajakápolót, és ezt vettem le a polcról, remélve, hogy ha nem is lesz a legjobb, legalább ártani nem fog. Azóta már többször újravettem, mert jó a hidratáló hatása, és kellemes a használata. Nekem tetszik az illata, bár meglennék nélküle is. Használtam már valamivel jobb ajakápolókat, de nem voltak annyival kiemelkedőbbek hatásukban, mint amennyivel többe kerültek. Örülök, hogy így ráakadtam.

Dove Nourishing Secrets Awakening Ritual Testápoló

Dove Nourishing Secrets Awakening Ritual Testápoló
2021. május 18.

Puha volt a bőröm a használata után és hidratált is valamennyire, de nagyon zavaró réteget hagyott maga után. Alig vártam, hogy lemossam magamról. Az illata egészen tetszett, de nagyon megmaradt, és ez egy kicsit zavaró volt idővel. Nagyjából elhasználtam, de vártam, hogy elfogyjon.

Balea Natural Beauty Avokádó-Jojobaolaj Testápoló

Balea Natural Beauty Avokádó-Jojobaolaj Testápoló
2021. május 18.

Jól beszívódik, nem hagy maga után fullasztó réteget, és a hidratáló hatása is tartós. Egyedül az illata, ami nagyon nem tetszik, szerencsére nem marad meg sokáig a bőrön, legalábbis én nem érzem. Nem okozott semmilyen irritációt, ami szintén nagy előnye, mivel száraz érzékeny bőröm van. Csak az illata miatt vonok le egy csillagot, egyébként meg vagyok vele elégedve.

4 ÖSSZETEVŐ

Sucrose Myristate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott