Best of Beauty 2019

Narbeleth

Regisztráció dátuma: 2018. január 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. január 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

X-Epil Gyantázás Utáni Nyugtató Gél

X-Epil Gyantázás Utáni Nyugtató Gél
2018. augusztus 21.

Lábon nem próbáltam, intim területen nem sokat ér, Valamit használ, de a vörösség marad. Az állaga géles, az illata enyhe, kellemes. Hűsít, viszonylag gyorsan beszívódik. Inkább leárazva éri meg (Rossmannban 500 Ft volt akciósan). Nem pontozom le, mert nagyon érzékeny a bőröm, és ugyanazt hozza, mint a hasonló készítmények.

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél
2018. augusztus 15.

Leégésre elképesztően jó. Gyorsan nyugtat, az égő/húzódó érzés gyorsan megszűnik, a pirosság nem azonnal csak másnap reggelre, de tulajdonképpen az is eltűnik. Szőrtüszőgyulladásra nem használt, de ez nem olyan meglepő, nagyon érzékeny a bősröm, kevés krém volt alkalmas erre.
Géles állag, semleges illat (nekem nem tetszik, de alig érződik, és nem is ez a lényeg), viszonylag gyorsan beszívódik. Az adagoló jól működik, és könnyen használható.

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Hajbalzsam

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Hajbalzsam
2018. július 31.

Finom illata van (nagyon tömény), ami hajmosás után is megmarad. A száraz, vékony hajam pillanatok alatt beszívta, max. 2-3 percig volt fent, de ahogy leöblítettem, nem volt meg az az érzés, hogy az egész lejön, tényleg ápolja a hajat, mintha bevonatot képezne rajta. Sokkal puhábbnak és ápoltabbnak tűnnek a hajvégeim.