narcissus

Regisztráció dátuma: 2016. november 16.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 16.
Bőrtípus: -

Megnézem

Memo Paris Jannat EDP

Memo Paris Jannat EDP
2022. április 18.

Nagyon szép virágos, unisex illat. Domináns benne a narancsvirág, a grapefruit és a gyömbér, de mindez nagyon elegáns keverékben.
(Egyébként a szinte pontos, jól sikerült mása az Asdaaf-tól a Yaqeen.)

L'artisan Mûre Et Musc

L'artisan Mûre Et Musc
2022. február 25.

Krémes, édes-gyümölcsös illat, tényleg nagyon különleges, a feketeszeder veszettül megbolondítja. Zseniális! Imádom.
Igazi szerelem-illat lett, de csakis az eredeti változat, a lila címkés.
Égre-földre keresem, mert már alig lötyög egy kevés az üvegcse aljában, félek elhasználni, míg be nem szereztem a következő üveggel. (Akinek van eladó, üvegében, azt nagyon kérem, keressen meg! Köszönöm!

Lattafa Maahir EDP

Lattafa Maahir EDP
2022. január 15.

Nekem óriási meglepetés volt ez a Lattafa. Elég sok arab parfümöt kipróbáltam már, nekem nagyon bejön ez a keleties, kicsit édeskés, füstös vonal. De a Maahir mindegyiken túltesz...Nyilván minden bőrön mást produkál, nekem bizony benne van a lédús, (méghozzá a fehérhúsú) őszibarack, még talán az őszibarack elmorzsolt levelének illata is felsejlik! és benne vannak a piros bogyók is - talán ezért is szerettem meg ennyire. Érzem a virágokat is, főleg a jázmint, de decensen, nem tolakodóan, éppen csak...
Attraktív illat, meleg, édes, ölelő, cseppet sem harsány, nem erőszakos, de szinte minden pillanatban tudatja, hogy "itt vagyok".
Semmi esetre sem tudom férfiakon elképzelni, ahhoz túl nőies és édes.
A doboza és az üvegcse egyszerűen csodás, minőségi, már-már luxus. Nem is csak "már-már"! Luxus! Ahogyan a markánsan édes-gyümölcsös illatokat idéző parfüm maga is luxus.
Szerintem a Lattafa legszebb illata.