Naschkatze

Regisztráció dátuma: 2017. február 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. február 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Morphe Brushes 35P Color Plum Paletta

Morphe Brushes 35P Color Plum Paletta
2018. szeptember 10.

Imádom! Gyönyörű, elképesztően pigmentált, ár érték arányban verhetetlen. Professzionális felhasználásra is alkalmas. A színárnyalatok nagyon szépek benne. Erős és lágy sminkeket is lehet készíteni vele.

MAC Lightful C Marine-Bright Formula Moisture Cream

MAC Lightful C Marine-Bright Formula Moisture Cream
2018. március 22.

Másfél hétre elegendő termékmintám volt belőle. Szuper krém, szépek az összetevői, nem hagy zsíros érzetet, hamar beszívódik, nagyon puha lesz tőle a bőröd. Sminkelés előtt, illetve esti arcápolási rutin részeként is megfelelő. Elméletileg halványítja a pigmentfoltokat és ragyogóvá teszi a bőrt. Ilyen rövid idő alatt nem halványított jelentősen de tényleg ragyogóbbnak éreztem a bőröm. Nagyon szerettem ezt a krémet, de nem vagyok biztos abban, hogy ezért az árért nem kapunk-e még ennél is jobbat.

MAC Green Gel Cleanser

MAC Green Gel Cleanser
2018. február 15.

Erősen zsírosodó arcbőrömön bevált ez az arctisztító. Látványosan összehúzza a pórusokat, tiszta bőrképet ad, szabályozza a zsírosodást, de cserébe nem szárítja ki a bőrt. Kellemes az állaga. A MAC Oil control lotion-nel együtt használom, a kettő együtt jelentősen meghosszabbítja a bőröm zsírossá válását (sminkelés után már kb 1,5 órával nekem már át szokott zsírosodni a MAC Studio Fix alapozóm is). A pattanások is mintha hamarabb gyógyulni kezdenének a használata után.

Ha valaki olcsóbb alternatívát keres akkor keressen rá a "NEUTROGENA VISIBLY CLEAR PORE & SHINE DAILY WASH" arclemosóra, több összetevője is megegyezik ennek a lemosónak az összetételével. Állagra kb. ugyanaz és a hatása is. A MAC-es lemosó utazóméretben is kapható, így le lehet tesztelni első körben kisebb kiszerelésben, továbbá az üzletben vásárláskor szoktak termékmintát adni (én így ismerkedtem meg ezzel a lemosóval).