Best of Beauty 2019

nashko77

Regisztráció dátuma: 2015. október 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. október 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Chanel No.19 Poudre

Chanel No.19 Poudre
2017. szeptember 9.

A legszebb Chanel parfüm, amit valaha próbálni volt szerencsém. Tiszta, üde írisz, szinte mintha csak a virághoz hajoltam volna, a leveleivel együtt. Nem füstös, mint a Prada írisze (amelybe pont a mintácskám végére sikerült menthetetlenül beleszeretni ._.) , de elegáns és nagyon szép. A 4 csillagot a tartóssága miatt kapja, nem az ára miatt, bár nekem az is túl magas kissé.

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél
2017. július 15.

Darázscsípésre nem vált be egyedül, de nem is ígért semmi ilyesmit igazából. Minden másra, napégés, szúnyogcsípés viszont első osztályú kis kence.

Star Nature EDT Vattacukor Illattal

Star Nature EDT Vattacukor Illattal
2017. június 28.

Engem csak az érdekelne, mért nem tud ez a cég normális illatokat is a piacra dobni, amik lehet, nem annyira bonyolultak szintén, de nem ezek a hányingerkeltő és komolytalan hülyeségek, mint vattacukor, kekszes süti, eperkrém... tisztaságillatok?? Púderillatok?? Á, ugyan, minek az ápoltság, ha helyette mászkáló cukrászdák is lehetünk. Komolyan, és van, akinek nem elég, ha zabálhatja otthon a milkacsokit, muszáj olyan illatúnak is lennie, mert az "étvágygerjesztő", az cuki... Nagyon cuki, amikor egy fülledt nyári napon olyan fejfájást kapsz tőlük a buszon, hogy nem győzöd szedni rá az advilt és társait.