Nashuaaa

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker
2024. március 4.

Sajnos nekem nem vált be. Kétszer futottam neki, egyszer elkezdtem használni, de mivel nem vált be, eladtam, aztán egyszer egy random utazás során szükségem volt hirtelen lemosóra, és ez volt elérhető, így megvettem. Maga a használata is fura érzés, de azt elviselném.,ha tenné a dolgát, de sajnos a legenyhébb mini sminket (nem vízállót) sem hozza se, ami a feladata lenne. Két pont annak jár, hogy nem irritálta a bőrömet, nem okozott gondot, de nem is tölti be a funkcióját.

Kosas Revealer Super Creamy + Brightening Concealer and Daytime Eye Cream

Kosas Revealer Super Creamy + Brightening Concealer and Daytime Eye Cream
2023. december 15.

Nehezen kezelhető a szemem alatti rész, mert nagyon karikás, de közben apró ráncok is vannak már, érzékeny is, akármit nem bír el, stb. Ez a korrektor mégis szépen tudja tenni a dolgát, anélkül, hogy rontana a helyzeten. Nyilván ez sem csodaszer, nem fed el mindent és nem is ez fog megóvni a ráncoktól, de tartós, szépen fed és nem szárít. Kicsit el is mozog néha a krémessége miatt, de a szem körül szerintem ez minden termékkel megesik valamennyire. Nekem eddig jó tapasztalataim vannak vele.

Embryolisse Lait-Crème Concentrè

Embryolisse Lait-Crème Concentrè
2022. január 30.

Egy merő kínszenvedés ez a krém. Az egyetlen pozitivuma, hogy számomra kellemes az illata, de igazából ez is negatív, mert ne legyen már egy arckrémben illatanyag. Szóval az illata finom, de inkább káros, mint semleges. Maga a krém folyékony, de vastag egyben, végtelenül zsíros. Arcra alig alig használtam, mert annyira zsíros, hogy kb érzem, hogy fuldoklik alatta a bőröm. Akármeddig várok, akkor is zsírosan fénylik tőle az arcom, sminkelni rá rettenetes emiatt. Pedig nincs zsíros bőröm. Kézkrémnek próbáltam elhasználni, de annak is rossz, mivel kb sose szívódik be, hidratálni nekem nem hidratált, a kezemre használtam krémként és pakolásként is és egyik verzió sem ért el érdemi változást, nagyon kicsit és felületesen segített csak a szárazságon.
A tubusból képes kifolyni bármilyen helyzetben, az meg már végképp az alja, hogy az alumínium csomagolás félúton betört, ahogy fogyott ki belőle a krém és onnantól kezdve a szélén a kis törésen is szivárgott ki. Elhasználtam testápolónak kínomban, de soha többet.