Nashuaaa

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

eos Hand Lotion - Cucumber

eos Hand Lotion - Cucumber
2020. február 4.

1600 ft-ot semmiképp nem ér meg. Én 690-ért vettem és az is határeset. Szép a csomagolása, kézreáll, táskába dobható, de ez elég kevés indok mellette.A kiszerelés bőven az átlagos kézkrémek alatt van, az ára meg bőven fölöttük, elég rossz kombó. De ha legalább ezért az árért egy csodás INCIjű, nagyon jó krémet kapnánk, de teljesen átlagos...az összetétele, a hatása, és az illata is (ami nekem pl inkább negatívum egy kézkrémben, mert irritálhat). Kellemes kis illat, aranyos csomagolás, de csak pár óráig ható hidratálás, én nagyon max nagyon akciósan venném újra.

Paula's Choice Calm Mineral Moisturizer SPF 30 kombinált/zsíros bőrre

Paula's Choice Calm Mineral Moisturizer SPF 30 kombinált/zsíros bőrre
2020. január 22.

Alapvetően késő ősztől használtam, így 8-21 fok közötti időben tudom hogyan működik, a nagy nyári melegről nincs tapasztalatom.
Pro:
- szépen mutat rajta az alapozó
- egész jól beszívódik, nem csillog, mattszerű (púderes) a finishe
- nem hagy nehéz, zsíros réteget
- szépek az összetevői
- nem okozott kiütéseket, nem tömítette el a pórusokat
- összességében jó érzés volt viselni

Kontra:
- nálam fehér réteget hagy (közepesen sötét bőröm van, tehát a kreolosabbaknál szerintem nem működik olyan jól, nekem nagyon kifehéríti az arcomat)
- kevés az spf 30
- nagyon drága

Noha határozottan elégedett voltam vele, nem fogom újravenni, mivel napos tengerparton élek, ahová ez a 30 spf max télen jó, ráadásul a fehér réteg miatt nem tudom kihagyni az alapozást, mivel akkor a fejem indokolatlanul fehér..

Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense CC Cream

Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense CC Cream
2019. december 19.

Egyáltalán nem fed (pedig ezért szereztem be a színezett verziót), gyakorlatilag semmit nem fed el, de még mintha ki is emelné a problémás részeket (pl. tág pórusok), legalábbis nekem csúnyább vele a bőröm, mint egyébként, nem hogy egységesebb, hanem "vegyesebb" lesz. Mégpedig úgy, hogy mindenhol zsírosan fénylik, ragacsos, ahol tág pórusok vannak, azokat kiemeli, de a száraz részeken is megül, úgyhogy tényleg nem egységesít, hanem ront. Emellett lehet akármilyen jó a fényvédelme, sajnos nem bírom használni. Az átzsírosodás még púderrel is durva, már alapból zsíros-fényes, hát ha még esetleg izzad az ember, vagy zsírosabb a bőre...Ez a fő gondom vele, az, hogy nem fed mellékes lenne, ha használható lenne, de erre a rétegre még sminket rakni nekem elképzelhetetlen
Kis pozitívum, hogy jól kenhető, az állaga kellemes, nem túl folyós, de nem is túl vastag.