Nashuaaa

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Charlotte Tilbury Glowgasm Face Palette

Charlotte Tilbury Glowgasm Face Palette
2020. november 3.

Gyönyörű paletták, a Lightgasm és a Lovegasm is megvan :) A világosabból a bronzosítót szeretem nagyon, a sötétebből pedig minden színt ki tudok használni. A világosabb mondjuk szerintem csak tényleg világos bőrön mutat jól, mivel az árnyalatai inkább a csillogásban erősek, mint a színben. Ez igaz mindkét paletta színeire, hogy über módon csillognak.Nekem túlságosan is azok, ezért én estére használom, vagy a szememet festem velük. A Lovegasm pirosítói szerintem csodaszépek egy barnább bőrön, a bronzosítója picit pirosasabb, de engem nem zavar, a highlighter pedig nagyon szépen mutat szemen.
A csomagolás pedig nekem az eddigi kedvenc CT csomagolásom, annyira egyedi, finom és nőies, imádom.

La Mer Skincolor De La Mer Foundation SPF20

La Mer Skincolor De La Mer Foundation SPF20
2020. október 18.

A színt nem sikerült eltalálni (sárgás- olívás bőröm van, így nehezen megy a színkeresés), de kipróbáltam azért, hogy tudjam megéri -e spórolni rá :D 210 Bisque árnyalatom volt belőle, de sajnos nekem túl rózsaszínes, úgyhogy továbbadtam rajta.
Nagyon szép a finishe, nem is matt, nem is fényes, bőrfényű és kellemes érzetű, kb közepes fedéssel, ami mégsem tűnik vaskosnak. Kézzel szépen el lehet oszlatn, nem lesz foltos.Az illata nekem nagyon erős, kellemetlenül keserű, de nem elviselhetetlen.
Összességében szép alapozó ez, de nem 36 ezernyire szép. De örülök, hogy jó áron hozzájutottam és ki tudtam próbálni, így már nem vágyom rá hosszútávon :)

Laneige BB Cushion Pore Control SPF50+ / PA+++

Laneige BB Cushion Pore Control SPF50+ / PA+++
2020. október 18.

Update:

Le kell vonnom egy csillagot, mert nagyon átfénylik, és a színe sem az igazi, rózsaszínesbe hajló.

Eddig 3 koreai-ázsiai cushion-t próbáltam, ez a bevált kategória, de nem csodaszer.
A csomagolás szép és ökotudatos az újratöltős dolog, ez nagy plusz pont minden ilyennél. Könnyen táskába dobható és nem nyílik ki, mert stabilan zár.
Maga a krém viszont nem túl sok, főleg az árához képest. Ami először feltűnt az az illata. Imádom, de ez egyben gond is, mivel jobb szeretem nem parfümmel kenni az arcom, mert irritálhat (de közben olyannyira imádom az illatát...parfümként is elfújnám :D ). A színét kb sikerült kiválasztani, de idomul is valamelyest az archoz. Könnyű eldolgozni a kis hozzá tartozó applikátorral, szépen terül a bőrön, egybeolvad vele, nekem épp eléggé fed is (nem túlságosan erősen, de azért határozottan látható a változás). Viszont az én pórusaimat nem fedi el, valamint a fényesedést sem tartja kordában a T zónában, sőt, pár óra alatt nagyon átfénylik. Viszont ez lehet a magas SPF miatt is, amiért meg jár a plusz pont. Nekem azért újra kell picit igazítani, de szerencsére azt szépen lehet. Szóval összességében nem rohanok, hogy vegyek még kettőt, de szívesen használom, és ott lesz a tudatomban, ha meguntam a tökéletes BB-CC-színezett hidratáló keresését.