Best of Beauty 2019

Nashuaaa

2075 pont

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

2075 pont

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

L'Oreal Paris Magic Shampoo

L'Oreal Paris Magic Shampoo
2019. július 22.

A Rose Tonic verziót használtam épp el. Szerettem, de nem tudom mennyire hatásos igazán utolsó utáni nap, mert nem szoktam addig hagyni fajulni a dolgokat :D Viszont a kicsit zsíros hajamat feldobta, nem hagyott fehér réteget, ami viszont nagy erőssége, én szerettem az illatát is,bár kb minden más illatot elnyom rajtam és ha sokat kell használni fullasztó tud lenni. Biztos nem ez a legjobb szárazsampon (Batiste van még itthon), de közepesen zsíros hajon segít, felfrissíti és természetes hatású marad a hajam, és a fehér réteg-mentesség nálam nagy plusz, amíg tartott sose nyúltam a Batistehoz. Egyszer nagy szükségem volt rá, megvettem (majd egy Batiste verziót is,h megnézzem mit tudnak), de alapvetően nem használok száraz sampont, úgyhogy ezt sem venném újra.

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II
2019. július 13.

Update:
+1 csillagot kap, mivel kiderült, hogy a kiütések nem ettől voltak/vagy legalábbis a mostani használat mellett nem jöttek elő. Még mindig jó érzés használni, nekem könnyen beszívja a bőröm, finom tapintású a bőröm és összességében biztos használ is, de se látványban sem érzésben nincs semmi hűha benne. Amit egy ilyen árkategóriás terméktől azért elvárnék.

Kb fél-egy éve fáj rá a fogam, úgyhogy lehet, hogy ez is nehezíti a helyzetet, de engem nem nyűgözött le. Szép az összetétele, ami nyilván nagy nagy plusz pont, (zseniális a marketingje :D ) luxus érzés használni, és valamelyest hat is, de kicsit sem csodaszer :( Könnyen beszívja a bőröm, nem hagy fura érzetet, jó felkenni, még reggel is tudom használni, mert nem marad fura réteg utána, reggelre pedig sima és puha az arcom. DE! Ezt nekem megteszi a natúr 100%-os sárgabarckmag olaj is.Tudom, hogy ez fura lehet így összehasonlításban, de tényleg. Én azt szoktam éjjelre felkenni, ha reggel kisimult arccal akarok kelni. És esküszöm jobban sikerül neki, mint ennek. Ezzel közel sem annyira feltöltött az arcom, ezzel nyúzott marad az arcom, míg azzal nem. Kérdés lehet persze, hogy akkor minek vettem ilyen drága szérumot. Azért, mert azt gondoltam, hogy biztos sokkal többet tud, szép és hasznos összetevőkkel, csak többet tud, mint egy sima olaj, és hát hatott a hype is....Nem írom teljesen le, mert még abszolút első pár napos tapasztalat. Jah és ráadásul valószínüleg ettől pattogzottam ki az elmúlt napokban, ilyen apró fehér kiütésekkel...

Reflektálva az egyik előttem szóló egyébként jogos megjegyzésére, én nem kávézom, nem cigizem, rengeteg vizet iszom (3-4 l/nap ,melegtől függően) és mozgok is eleget, szóval ilyen irányból én megteszek mindent a bőrömért, most a szérum jön! :D

Ha kiderül, hogy a kiütések nem ettől vannak, akkor elhasználom, de most úgy látom, hogy biztos nem veszem újra, csak ha valami csodát kezd el idővel művelni. Még egy mínuszpont a borsos ára miatt.

Manetti & Roberts Rose Tonico Rinfrescante

Manetti & Roberts Rose Tonico Rinfrescante
2019. július 8.

Óriási virágvíz (főleg rózsa) fan vagyok, úgyhogy mikor 2 euróért megláttam Rómában egy boltban, rögtön meg kellett vennem. Nem bántam meg, nagyon jó kis tonik, ha az ember nem vár tőle csodát. Frissít, nyugtat, kellemesen hidratál is kicsit és nagyon finom az illata. Ha nem lenne benne a parfüm, akkor még az összetevők is elég szépek lennének, viszont így is egész jó :)
A csomagolás pedig külön csodás, ez a századelőt idéző dizajn engem totál megvett.

1 MÁRKA