nassbetyar

Regisztráció dátuma: 2013. február 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. február 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Shay & Blue Salt Caramel

Shay & Blue Salt Caramel
2019. október 17.

Rajongok a sós karamellás édességekért, de ezzel a parfümmel nem tudtam mit kezdeni. Valamiért az orrom csak pár pillanatig érzékeli azt a tengeri sós karamellás édesség felhőt, amit végig szeretnék érezni. Leszáradás során előkerül valami férfi pacsulihoz hasonló borzalom, lehet a szantálfa ennyire gáz ebben az illatkompozícióban- nem tudom, de onnantól kezdve azt érzem folyamatosan, levakarhatatlanul. Sajnálom, hogy nem lettünk jóban, nagy reményeket fűztem hozzá.

Maybelline Total Temptation Szempillaspirál

Maybelline Total Temptation Szempillaspirál
2018. április 16.

Megfogadtam hogy nem fogok sokat költeni szempillaspirálokra, ezért most G-napokon féláron gondoltam kipróbálom ezt a kis rózsaszín csodát. És milyen jól tettem! Nekem alapvetően zsíros a bőröm, a szemhéjam is, ezért sok spirál pár óra múlva lekenődik/pereg (még a vízállóak is), de ez elég rendesen bírta a kb. 7-8 órás kiképzést. Nem csomós és szépen szétválasztja a pillákat, feltűnően nyílt tekintet varázsol.

Clinique Superbalanced Alapozó

Clinique Superbalanced Alapozó
2017. szeptember 3.

Valószínűleg már nem tudok újat írni vele kapcsolatban, megerősíteni tudom csak néhány előttem hozzászóló véleményét. Sajnos tényleg kenődik, ha hozzáérek bármivel (kéz, zsepi, ruha) azonnal foltot hagy, ruhánál különösen bosszantó (-1 pont), a nap folyamán oxidálódik és sötétebbé-sárgásabbá válik a színe (-1pont), az üvegből való kiöntés miatt szintén -1 pont. A maradék kettőt az állagáért és a fedésért kapja, valamint nem emeli ki a szárazabb részeket az arcon. Ár/érték aránya ezzel együtt nem túl kedvező.