nasyaeszter

Regisztráció dátuma: 2020. november 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2020. november 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Vichy Eau Thermale Termálvíz Spray

Vichy Eau Thermale Termálvíz Spray
2021. július 18.

Nagyon szeretem :) Lemosás, tonik után, krém előtt használom, megvárom, míg szépen beszívódik. Frissítő érzés. Hiperérzékeny bőrre tökéletes választás, amikor örülünk, ha egyáltalán bármit elfogad a bőrünk, és egy kis pluszt tudunk vinni a rutinunkba.

Phi I'm So Sensitive Hipoallergén Regeneráló Arckrém Érzékeny Bőrre

Phi I'm So Sensitive Hipoallergén Regeneráló Arckrém Érzékeny Bőrre
2021. július 18.

Hiperérzékeny a bőröm. Korábban majdnem minden krémtől pattanásos, piros foltos lett, vagy "csak" szimplán égett, bizsergett folyamatosan. Az I'M SO SENSITIVE - HIPOALLERGÉN REGENERÁLÓ ARCKRÉM esetében ezt egyáltalán nem tapasztaltam. Szó szerint beitta a bőröm (az olajat a kezemre/testemre használom, ugyanis kombinált bőrre szerintem azzal együtt sok), feltöltődött tőle, 0 allergiás reakciót váltott ki, illetve az illatát is imádom (kicsit mézes beütése van :)), annak ellenére, hogy teljesen illatanyag mentes. Imádom a természetes kozmetikumokat, és szeretem támogatni, ami magyar és színvonalas. Ez az :)

La Roche-Posay Rosaliac Micellás Arctisztító Gél

La Roche-Posay Rosaliac Micellás Arctisztító Gél
2021. július 18.

A legjobb lemosó evör! Kezdődő rosaceára és túlérzékeny bőrre nekem nagyon bevált. Előtte a Bioderma Sensibio géles lemosóját használtam, ami szintén jó volt (annál és ennél sincs irritáció, nem csípi a szemet stb.), viszont ez után egyáltalán nem húzódik a bőröm, sőt, olyan puha, mintha hidratáltam volna. Nem úgy használom, ahogy rá van írva, hanem 1 pumpányival át"dörzsölöm" a nedves arcbőröm, majd bő vízzel leöblítem. Néha 2x egymás után. Szépen leszedi a sminket. Számomra tökéletes.