Natajsa

Regisztráció dátuma: 2018. május 17.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2018. május 17.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Mádara SOS Hydra Regeneráló Krém

Mádara SOS Hydra Regeneráló Krém
2019. július 8.

Barátnőm ajánlotta, számára csodaszer. Nekem annyira nem vált be, az én bőrömet másik MAdara termék sokkal jobban hidratálta, pedig pont az én bőröm a vegyes, a barátnőmé száraz. Szóval tuti, hogy jól teszi a dolgát, csak nem az én bőrömre való. Ettől még 5 csillagot adok, mert ez nem a termék hibája.

Mossa AHA Hámlasztó Maszk

Mossa AHA Hámlasztó Maszk
2019. július 8.

Totális kedvencem! Pigmentfoltos az arcom, sokat segített rajta. Szerintem elég hatékony, mégsem marja az arcom. Tuti, hogy újraveszem.

Dora Natura Krémes Mandulaolaj

Dora Natura Krémes Mandulaolaj
2019. július 6.

4 napja használom, nagyon száraz és érzékeny bőrömre. Egy kismama barátnőm ajánlotta, mert natúrkozmetikumot szerettem volna, de a legtöbb gyógynövénytől is kipattogok, szóval eddig azok sem váltak be. Ebben viszont semmi allergizáló nincs.
Ugyanolyan jól hidratál, mint az eddig használt, nem natúr testápolóm, viszont gyorsabban beszívódik és az összetevői tényleg tetszenek, hogy ennyire "mindenmentes", de teszi a dolgát.
Annak annyira nem örülök, hogy illatmentes, de pontot nem vonok le, mert a babák miatt megértem, meg nyilván az illatokra is lehetnek allergiásak sokan.
Szóval igazi hipoallergén natúr testápoló, nálam 5 csillag! :)

1 MÁRKA