Natalie

Regisztráció dátuma: 2016. október 18.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. október 18.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Eveline Cosmetics Hialuronsavas Micellás Víz 3 az 1-ben

Eveline Cosmetics Hialuronsavas Micellás Víz 3 az 1-ben
2019. október 12.

Nem hittem,hogy valaha lecserélem a Biodermát. Sok sok éve azt használom,annak ellenére,hogy évről-évre magasabb lett az ára. Itt olvastam erről és be is szereztem hamar. Tökéletesen végzi a dolgát,átvette a Bioderma helyét.

Zoeva Melody Szemhéjpúder Paletta

Zoeva Melody Szemhéjpúder Paletta
2019. október 5.

Palettán ennyit még nem agyaltam,kell e,nem e?! Elvileg nem,de jó döntés volt megvenni. 😁 Különleges színek,ilyenek tényleg nincsenek egy másik palettámban sem. Van nem egy Zoeva festékem már,van nagy kedvenc és van olyan is,amiben szuper színek vannak,de a minőségével nem vagyok 100%-ig elégedett,ez szerencsére valóban kiváló minőségű. Tényleg több videót,bejegyzést,véleményt megnéztem róla,így nem lepett meg némely színek állaga, sokszor olvastam porokról,h krémesek,nah ezek a fényes színek valóban krémes állagúak. Egy szín nem lesz elhasználva nálam, az alsó sor utolsó előtti sötétebb óarany . Nem tetszik és nem áll jól. A csomagolás gyönyörű, én a tükröt sem hiányolom,még az életben nem használtam palettához,festékhez tartozó tükröt! Ami feltűnt már így,h a kezemben van élőben,h a színek inkább hidegebb árnyalat felé hajlanak inkább,nem mint sok videón,fotón.

Zoeva 110 Face Shape

Zoeva 110 Face Shape
2019. október 4.

Évekkel ezelőtt kezdtem gyűjteni a Zoeva ecseteket,szinte az összes tőlük van már,egyértelmű,h elégedett vagyok velük. Anno a RT ecseteit vettem,hát ezek szerintem sokkal jobbak. A 110-es ecsetet alapozó,BB krémhez használom,hiába több a meló vele,nagyon bevált. Mindenhova odaférek vele és nagyon vékony rétegben is tudom teríteni a festéket. Csak fekete nyéllel veszek ecsetet,ennek kizárólag az ízlésem az oka,de ebből az ecsetből vettem még egyet más színben is. Ha választanom kéne a kollekciómból,akkor 2 ecsethez ragaszkodnék. Ehhez és egy szintén Z satírozóhoz.