Natalie

Regisztráció dátuma: 2016. október 18.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. október 18.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Foundation

Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Foundation
2020. március 29.

Nagyon bevált alapozó nálam,kizárólag ajánlásra vettem,és volt lehetőségem egy fél napot tesztelni is a bőrömön. Tökéletesen eltalált árnyalat,még rosszindulattal sem tér el a saját színemtől. A fedése meglepően jó,pedig én a nagy arcomra is a max 1 pumpányi festékben hiszek. Ami miatt aggódtam,hogy a kimondottan fényes,már-már "csillogó";) finishű alapokat szeretem a se nem zsíros,se nem fiatal bőrömön,ez nem tűnt annak....mégis valahogy hihetetlen láthatatlanul,saját bőr látványával teszi szebbé az összképet. Viseltem fixálás nélkül(általában így szoktam mással is),illetve Artdeco No Color púder és a Shimmer púder alatt,mindenhogy bevált. Sok sok óra viselés után sem gyűlik össze sehol,valóban a helyén marad. Zsíros bőrű ismerősöm komoly mennyiséggel fixálja,marad egész nap a helyén,bár nekem úgy túl poros,igaz a zsírosan csillogó küzdelmeim a feledés homályába merültek már. Zoeva ecsettel viszem fel,mint mindent,teljesen rendben van. Nem oxidálódik,nem csúszkál,nem ül meg a szárazabb részeken,szóval magas ár ide vagy oda,tényleg nagyon jó. Érettebb bőrű nőtársaimnak is ajánlom ha éppen keresgélésben vannak.

Ud.: Abszolute csodaszer kategória nálam. Nagyon nagyon jó alapozó,érett csajok hajrá!

Catrice Hemp & Mint Glow Ajakbalzsam

Catrice Hemp & Mint Glow Ajakbalzsam
2020. március 29.

Jelenlegi kedvencem. Picit szinezi csak el az ajkakat,és nem ramaty rózsaszínre. Ennek határozottan örültem,mert felületesen vizsgáltam csak meg vásárlás előtt,így meglepi volt a színezés. Kimondottan jól működik rajtam alapként rúzs alá is. Megfelelően ápol,de tény,hogy nem cserepes ajkakra kenem. Nem csodaszer,de árban,hatásban teljesen szuper.

Ud:hosszabb távú használat után. Még mindig szeretem és rendszeresen használom is,szerintem igazán remek primerként. A MAC alapjához hasonlít érzetre,viszont sajna úgy mint az YR alapja,hajlamos összecsomósodni beszéd közben ha picit többet kenek fel. Ez eléggé nem szép látvány. Viszont cserébe tartós és ha kenek felé rúzst,azt isntartósabbá teszi. Annyi a titka,hogy vékonyan fevinni,,vagy ha frissíteni akarjuk,akkornaz előző réteggel le!

Urban Decay Naked 3 Palette

Urban Decay Naked 3 Palette
2020. március 29.

Nem az első Naked palettám,de a kedvenc. Azért mert 40 felett nem lövök mellé a színeivel,és mert zöld szememhez perfect színek. Van aki szereti az erősen pigmentált,egy ecsetvonással készülő sminkeket,és van aki olyan mint én,már a felépítős formulát részesíti előnyben. Kizárólag a korom miatt alakult így,1-1 palettában nekem már bőven elegendő 1-1 erős árnyalat. A Zoeva palettákat is ezért szeretttem meg egyébként. A Naked 3as emellett hétköznapra is 100 százalékosan kihasználható,ha meg durvulni van merszem,akkor megoldható az is vele.