Natalie

Regisztráció dátuma: 2016. október 18.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. október 18.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

La Roche-Posay Toleriane Sensitive Fluide

La Roche-Posay Toleriane Sensitive Fluide
2020. december 1.

Legalább 10 flakonnal használtam el az elődjéből,kérdés nem volt,hogy ezt is kipróbálom. Kb a 3.tubust dobtam ki,így hosszabb használat után is azt érzem amit először....jó,de az előd jobb volt. Árban nem rémlik különbség,online rendelem,jóval olcsóbb így. Ez is kellemes,hidratál(1 fokkal kevésbé),újra is veszem,szeretem is igazából,de visszasírom az elődjét. Fiaim vannak,igyekszem a helyes bőrápolásra nevelni őket,ezt a hidratálót szoktam adni nekik. Ha jobban belegondolok,ez az általam leggyakrabban újra és újra megvásárolt termék,így bár siratom a múltját,de hülyén nézne ki ha nem max csillagszámot kapna.😉

L.A. Girl Pro High Definition Long Wear Iluminating Alapozó

L.A. Girl Pro High Definition Long Wear Iluminating Alapozó
2020. november 11.

Nagyon jó alapozó,nekem natural árnyalatban van meg,tökéletesen passzol a bőrszínemhez,üzletben volt lehetőségem kiválasztani a megfelelő színt. Jó fedése van,nekem több mint elég,de nem teljes semmiképpen,a finishe is tetszik,nem matt,nem élettelen,az öregedő bőrt sem öregíti tovább,nem oxidálódott ez az árnyalat. Hosszútávon sem szárította a bőrömet,kellemes volt viselni,tartós is.Alaposan aláhidratálok(mindennek),és vékonyan viszem fel. Pici van még a flakon aljában,gyanítom,hogy újra fogom venni,de nekem inkább nyári alapozó,és amúgy is felhasználom most inkább a felhalmozott készletet. Nem csodaszer,de szívesen és elégedetten használtam,pici van még benne,de meg kell tartanom az árnyalat miatt,már csak rendelni tudom sajnos.

Yves Saint Laurent Libre EDP

Yves Saint Laurent Libre EDP
2020. november 10.

Egymásnak lettünk teremtve,ha szabad ilyet kijelentenem. Férjem "fedezte" fel,én már egy ideje nem vagyok kiváncsi az új illatokra. Mosolyogtam jókat néhány véleményt olvasva,szeretem ha nagyon megosztó valami. Én sem értek a lovakhoz, én is felfújnám ,sőőőt,fel is fújom magamra a kani illatot(ha éppen tetszik), ebben meg semmi férfiast nem érzek,kimondottan nőies rajtam,bár szerintem már ami nem cukros émelyítő,az férfiasnak van titulálva. Nagyon bírom ezt az illatot!