Natalie

Regisztráció dátuma: 2016. október 18.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. október 18.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

L'Oreal Paris Age Perfect Cream Eyeshadow

L'Oreal Paris Age Perfect Cream Eyeshadow
2022. április 24.

Azon kevés sminktermék közé tartozik amit már sokadjára vettem újra. Kipróbáltam több árnyalatot is,van amelyik kevésbé vált be,de amúgy nem csak 4 kapható. Egy opal pink nevezetű lett a kedvencem,ez egy nem csillámos hanem finoman fényes árnyalat,nem durvulni való. Ugyanezt tudom a pezsgős,bézses színről elmondani. Az egyetlen matt árnyalatom az opulent plum,szintén másodjára vettem már meg. A fentebb leírt reklámszöveg véleményem szerint nem állja meg a helyét,így lehet nevetségesnek tűnik ha leírom,de bizony azon termékek közé tartozik,amit nem tudnék helyettesíteni vagy nélkülözni jó ideje.Egyszerűen nem működik rajtam más alap ennyire. UD klasszikus, MAC paint pot(soft ochre),Smashbox photo finish amiket most hirtelen ki tudok kapni a fiókomból,de nem igazán működtek rajtam. A NYx glitterese bevált,de alkalmakra tudom csak kenni,mert szárít engem. 46 éves vagyok,vészesen még nem lóg a bőröm,nem is túl száraz,de hát messze nem olyan mint régen. Kizárólag alapnak hasznalom az összes árnyalatot belőle,mert az szerintem nem állja meg a helyét,hogy intenzíven pigmentált. Nem is várom el tőle,mert Age Perfect:-)),és a célközönség elvárásai magamból kiindulva nem ilyenek. A szemhéjamról finoman papírzsepivel mindig letörlöm sminkelés előtt az esetleges BB vagy alapozó krémet ,majd az ujjamat használva vékonyan feltapogatom(vékonyan mert hajlamos csomósodni ha túl sok),majd a szokásos por alapú festékeimet ecsettel felviszem. Kiválóan tart egész nap,nem csúszik össze,nem szárít. Azt,hogy a szemfesték színét mennyire emeli ki…háát,én ebben annyira nem hiszek,a hasznalt por minőségéhez mérem inkább. A matt szín rajtam nem működik önállóan,a fényesebbek igen. A fekete minősêge szerintem nem jó. 7 Euro az ára,olcsóbb a fent említetteknél, a Maybelline krémese(CT) pl rajtam már egyáltalán nem működik. A termék leírásnál a “sokáig megmarad”helyett szerintem a tartós kifejezés picit szakszerűbb lenne.

CeraVe SA Bőrsimító Hidratáló Krém

CeraVe SA Bőrsimító Hidratáló Krém
2021. október 26.

Bajban lennék ha választanom kéne a márkától egy konkrét kedvencet. Nem is tudom hány tégellyel rendeltem már,szinte minden más testápoló kikopott mellőle. Kézre,testre,lábakra. Amióta ezzel kenem a lábaimat babapopsi a talpam,sarkam, a körmeim körül a bőr. Állag ide vagy oda,gyorsan beszívódó tartalmas krém,egyszerűen szeretem használni,mindenre is jó. Határozottan a csodaszer kategória.

Hada Labo Tokyo Lotion No.1 Super Hidratáló Arcápoló

Hada Labo Tokyo Lotion No.1 Super Hidratáló Arcápoló
2021. október 25.

Elhasználtam az utolsó cseppig,jó volt. Kimondottan szerettem a pumpás adagolóját, át is öntöttem a soros termékemet ebbe,de alig várom,hogy elfogyjon,ezt fogom újra venni. Szereti a bőröm az ilyen híg textúrájú "löttyöket",sok réteget elbír,valóban hidratáltabbá,teltebbé teszi az arcomat.

UD:1 évvel később….
3.flakonomat bontottam ma reggel,igaz màr újfent az Intense verziót vettem,mert brutálisan jó az én bőrömnek, Reggel és este is komoly szerepet kap,általában 2 vékony rétegben is felviszem ez+az közé,fölé,alá….mert mindenkivel jól kijön,mindenhova beilleszthető hidtatáló csúcsfegyver. Nem tudok többet hozzáfűzni,sajnálom,hogy a márka néhány további terméke nekem nem igazán vált be.