Natalie

Regisztráció dátuma: 2016. október 18.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. október 18.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Sensai Loose Powder (Transculent)

Sensai Loose Powder (Transculent)
2024. május 20.

2022.Aug. Abszolút csodaszert számomra. Sminket fixálni használom,kizárólag ezért használok ilyen terméket,de minden elvárásomat felülmúlta. Egyszerűen tökéletes még a 46 éves natúr bőrön is. Fixál láthatatlanul,nem matt,nem poros,sem arcpihéket,sem ráncokat nem emel ki(sőőt) és napi szinten hosszú távon használva sem szárít még minimálisan sem. Szem alatt ,felett…bárhol. Drága,de nagy adag,hónapok alatt még a fele sem hiányzik. Nem vagyok egy rajongó tipus,de ezért a termékért odáig vagyok teljesen,és bátran ajánlom még az idősebb,igazán érett bőrü csajoknak is.

UD: Elfogyott,újra vettem,mást nem fűzök hozzá,mert minek.:)

Transparent Lab Lightweight Sunscreen Ultrakönnyű Fényvédő SPF50

Transparent Lab Lightweight Sunscreen Ultrakönnyű Fényvédő SPF50
2024. május 20.

Elégedetten hasznàlom pár hete,megbízhatónak érzem.Első használatkor megijedtem,hogy nehéz,ragacsos krém lesz,de szó nincs erről. Illatmentes,nem csap orrba alkoholszag sem. A megfelelő mennyiség sem okozott gondot,gyakorlatilag pillanatok alatt eltűnt és simán mehetett rá a smink is. BB krémet,alapozót is próbáltam,teljesen jó alap.Nem szárít,nem lett a bőröm zsírosabb, nem pattogtam ki,szemet nem csípi. A flakon mérete és formája kimondottan bejön nekem,táskábadobálósként hétvégente is okés. Egyedül a pumpa gyenge rajta,(a rugója elég vacak) ,de egy hegyes csipesz végét belenyomva simán “kihúzható”. A pumpás fej amúgy simán leszedhető,és a krém tubusosként kinyerhető belőle.Rengeteg fényvédőt próbáltam már és fogok is,ezt szerintem újra fogom venni. Őszinte leszek,gyanakvó vagyok…..egyes koreai termék újfent megerősített abban,hogy jó,hogy gyanakvó vagyok. Inkább kötök ha kell kompromisszumot(állag,ár),de az a védelem meglegyen amit ígér. A pumpáján remélem javítanak.

Huda Beauty Pretty Grunge Palette

Huda Beauty Pretty Grunge Palette
2024. január 7.

Végre egy nagyobb paletta,amiben tényleg hidegek a hidegnek ígért árnyalatok.(a kivételt azt az egy színt is tudom használni). December eleje óta csak ezt használom,ritka jól pigmentáltak a világos színek is,szinte ijesztő volt ,hogy mennyire látszik egy enyhe árnyalat is a bőrömön. Annyira nagyon az én színeim, a zöld szememhez, a hideg árnyalat mániámhoz a perfekt paletta. Nem ismerem a többi Huda minősêget,de ezt nagyon megalkották. A pigmentáció sztem kimagasló, a matt színek kiválóan működnek, a satírozhatóságuk,a színek összemoshatósága tökéletes. A fényes árnyalatok közül nem mind ecsetes,de nekem ez nem új. A jobb sarokban lent a kis gloss is tök jó,simán bevállalok közel 48 évesen is napi szinten sminkeket vele. Csillagos ötös,simán újra venném.