Natalka

Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Balea Men Lift Effect 24H Szemkrém

Balea Men Lift Effect 24H Szemkrém
2021. június 9.

Semmit nem ér, mármint nem csinál semmit, de elkenegettem.
Nem feszesít, nem simított ráncokat, karikákkal se történt semmi, megvannak, köszönik:)
Nyak-, és dekoltázsápolóként végezte.

La Roche-Posay Rosaliac Micellás Arctisztító Gél

La Roche-Posay Rosaliac Micellás Arctisztító Gél
2021. május 19.

Értem, hogy nem irritál, ami remek, viszont azon kívül nem csinál semmit.
De semmit.
Ennyi erővel kiállhatnék az esőbe, hogy megtisztuljon az arcom, kb. pont ugyanott tartanék vele.
Többedszerre idegesítem fel magam az esti arctisztításkor, hogy ha olívaolajat kenegetek az arcomon, az több szennyeződést lehoz, mint ez.
Ahogy már írták előttem: azoknak biztos jó, akik nem sminkelnek, és nap végén csak szeretnék megmosni az arcukat, de ha akár csak egy fényvédőt kell lemosni, már azzal nem boldogul, nemhogy alapozóval.
Nekem semmire nem volt ez jó. Van ilyen.

Nabla Soul Blooming Eyeshadow Palette

Nabla Soul Blooming Eyeshadow Palette
2021. május 19.

Csodálatos a színösszeállítás, olyan az összhangja a palettának, hogy ájulok el tőle tényleg. Különleges, de hordható színeket kevertek a teljesen átlagos, hétköznapiakkal, erre nincs panasz, álom.
De amire van, arra nagyon: rettentően potyog. Teljesen mindegy mivel viszem fel, ecsettel egyenesen tragikus... a bokám is úszik a csillámban. Mostanában már csak ujjal vagy applikátorral próbálkozom, még úgy a legjobb... De sokszor nincs kedvem elővenni, mert konkrétan arcot kell mosni utána, teljes tisztítással. Ha tettem már fel fényvédőt, akkor meg nem akarom lemosni áhhh, szóval macera.
Alappal nyilván tartós (anélkül nálam minden esélytelen, ez nem mérvadó), csak időt kell rá szánni, nem egy feldobok-valamit-és-indulok darab.