Natalka

Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Naava Skin Harmony Üde Tekintet Szemkörnyékápoló

Naava Skin Harmony Üde Tekintet Szemkörnyékápoló
2019. augusztus 27.

Régi harcostárs véleményére (umpalumpa, lentebb) sokat adva szerettem volna kipróbálni a terméket, szerencsére meg is nyertem. Ritkán használok szemkörnyékápolót külön, lusta vagyok, bevallom. 32 leszek két hét múlva, ideje ezzel (is) foglalkozni...
Sűrű, olajos krém, de egyáltalán nem nehéz a bőrön! Az igaz, h nappalra kevesebbet szoktam kenni azért, hogy szépen lehesse rá sminkelni. Rossz tapasztalatom nem is volt (nem kukacosodott, és nem is irritált).
A hatását úgy tudnám a legegyszerűbben megfogalmazni, h amikor felkenem, akkor valóban feltölti a bőrt! Azonnali hatású, szépen kisimít. Ha este kenem, akkor reggelre kipihentebbnek tűnik a szemkörnyékem, ha nappal, akkor pedig szebben "áll" rajta a smink.
Viszont amikor véletlenül elfelejtem használni, akkor azonnal láthatóak a kis hajszál-ráncocskáim. Ár-érték arányban remek. Nem biztos, h meg is vásárolnám... valahogy a hűha-érzés elmaradt.

Ziaja Cupuacu Cukros Tusfürdő-Bőrradír

Ziaja Cupuacu Cukros Tusfürdő-Bőrradír
2019. április 26.
(!)

A tusfürdő funkcióját nem tudom értelmezni, nem tisztít, nem habzik, szerintem nem tusfürdő, "csak" bőrradír, annak viszont jó! Imádom a nagyobb szemcsés, cukros radírokat, amik érezhetően radíroznak is, nem csak úgy kenegeted magadon a zselét a semmiért:) Nagyon jó állaga van, sűrű, jól kenhető, kiválóan radíroz. Az illatát imádom, odavagyok az ilyen sütis, édes illatokért:)
Ami miatt nem tetszik annyira, h igen, hagy egy olajos(abb) réteget a bőrön, de ami még rosszabb, a kádban is... muszáj kitakarítani utána. Oké, sima lesz a lábam, karom, de kicsit ragadok, azt már annyira nem szeretem. Egyéni preferencia kérdése egyébként, mert teljesen felesleges utána testápolózni, a hidratálást megoldja pikk-pakk. Tehát aki időt szeretne spórolni, és valóban érdesen száraz a bőre, annak kiváló lehet!

(tesztelésre kaptam a terméket, de ez nem befolyásol semmit:))

Miss Sporty Can't Stop The Color Körömlakk

Miss Sporty Can't Stop The Color Körömlakk
2019. március 19.

Szeretem a Miss Sporty lakkokat, simán megérik az árukat, mindig nagy lelkesedéssel dobok be egy-egy színt a kosaramba, mert tudom, h jó lesz. Ezt is ugyanilyen magabiztosan vágtam be, h óóó, szuper, sárga, dejóóó lesz ez is nekem.
Aha.
Nem.
Ez volt az, h felkentem, konstatáltam, h egy kalap kaki, és azzal a lendülettel hajítottam ki a kukába. Hat rétegben sem fed, sosem szárad meg, és nagyon ronda. Ebből a szériából ne vegyetek, az összes többi ezerszer jobb:)