Natalka

Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Catrice Lash Changer Volume Szempillaspirál

Catrice Lash Changer Volume Szempillaspirál
2022. február 7.

Elszoktam már az ennyire rossz spiráloktól, mert úgy annyira nem nehéz lenyűgözni: ne legyen túl nagy a kefe, és túl sűrű a festék. Gyöszös kis pilláim vannak, nagy csodát nem várok. De ez alulmúlta a várakozásaimat.
Ajánlásra vettem ezt a spirált, tehát egy embert még minimum tudok mondani, akinek tetszik, de... kb. ennyi.
A jó része a kefe, és a csomagolás. Minden más borzasztó. Minek egy szempillaspirálba hialuron?!?!?? Mint régen a Rimmel uborkás spirálja :D
Na de nem is ezért vettem, hanem hogy dúsítson kicsit, és fésülje át a pilláimat egy kis fekete festékkel. Nem csinálja.
Annyira sűrű a festék, és darabos, hogy lehetetlen értelmesen felvinni, és ha esetleg mégis sikerülne ez a bravúr, akkor lehullik a fele a nap folyamán. Könnyű lemosni, az szuper, de hát nem is nagyon marad mit...
Nem jó, nem szeretem.

Balea Men Lift Effect 24H Szemkrém

Balea Men Lift Effect 24H Szemkrém
2021. június 9.

Semmit nem ér, mármint nem csinál semmit, de elkenegettem.
Nem feszesít, nem simított ráncokat, karikákkal se történt semmi, megvannak, köszönik:)
Nyak-, és dekoltázsápolóként végezte.

La Roche-Posay Rosaliac Micellás Arctisztító Gél

La Roche-Posay Rosaliac Micellás Arctisztító Gél
2021. május 19.

Értem, hogy nem irritál, ami remek, viszont azon kívül nem csinál semmit.
De semmit.
Ennyi erővel kiállhatnék az esőbe, hogy megtisztuljon az arcom, kb. pont ugyanott tartanék vele.
Többedszerre idegesítem fel magam az esti arctisztításkor, hogy ha olívaolajat kenegetek az arcomon, az több szennyeződést lehoz, mint ez.
Ahogy már írták előttem: azoknak biztos jó, akik nem sminkelnek, és nap végén csak szeretnék megmosni az arcukat, de ha akár csak egy fényvédőt kell lemosni, már azzal nem boldogul, nemhogy alapozóval.
Nekem semmire nem volt ez jó. Van ilyen.