natasa

20695 pont

Regisztráció dátuma: 2011. február 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

20695 pont

Regisztráció dátuma: 2011. február 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Nivea Care&Hold Soft Hajhab

Nivea Care&Hold Soft Hajhab
2022. május 12.

Teljesen jó kis hajhab. Rugalmas tartást ad, nem ragad, nem szárít, nem zsírosít. Tényleg jó puha a hajam utána, illetve nem kócolódik, nem ragasztja össze a hajszálakat. Nálam elég gazdaságos is, mivel rövid hajam van.

Helia-D Botanic Concept Micellás Arctisztító Víz Szőlőkivonattal

Helia-D Botanic Concept Micellás Arctisztító Víz Szőlőkivonattal
2022. május 12.

Nekem egy 110 ml-s változat van ebből, a csomagolása ilyen, de az összetevői nem.
(Aqua (Water) | Methyl-Gluceth-20 | Vitis Vinifera (Grape) Fruit Water | Glycerin | Parfum(Fragrance) | Phenoxyethanol | Polysorbate 20.)

Nekem csípi a szememet, így ott elég óvatosan használom. Egyébként elég jól tisztít, bár használok utána mást is. Várom, hogy elfogyjon.

Aromax Vörösáfonya Őssejtes Szérum Hyaluronnal

Aromax Vörösáfonya Őssejtes Szérum Hyaluronnal
2022. március 31.

Most vettem újra. Kiváló szérum. Nagyon gyorsan, könnyen felvihető, gyorsan beszívja a bőr, nem marad sem zsíros, sem ragacsos érzés. De nem is szárít, nem okoz irritációt. A bőröm nagyon szereti. Szépen hidratált, puha és sima lesz. Erre még egy kicsi hidratálót is szoktam tenni és kész...Jól lehet sminkelni is rá. Hidratálóval, szemkörnyékápolóval egyaránt jól működik. Ehhez még jönnek olyan plusz pontok, miszerint szép összetevők, könnyen beszerezhető és az ára is rendben van. Bár tény, hogy a 20 ml gyorsan elfogy, mert reggel-este szeretem használni, na de ez van....

44 ÖSSZETEVŐ

Sodium Lauroamphoace ti EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen