natasa

19805 pont

Regisztráció dátuma: 2011. február 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

19805 pont

Regisztráció dátuma: 2011. február 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Curaprox Be You Fogkrém

Curaprox Be You Fogkrém
2020. december 11.

Évek óta Curaprox fogkefét használok, és már kerülgettem egy ideje a DM - ben a kis próbaszettet. Végül csak megvettem, mert már nagyon kíváncsi voltam. Nekem nagyon gyorsan elfogyott, de legalább minden ízt kipróbálhattam. Nekem mindegyik tetszett, nem lett kifejezett kedvencem egyik sem. Nem akartam újravenni, visszatértem az előző fogkrémemhez.
Aztán egyszer csak mégis vettem egy nagy kiszerelést a gyógyszertárban (mert az már nincs a DM-ben). A narancssárgát vettem meg, hirtelen azt választottam (már nem emlékeztem nagyon arra, hogy melyik milyen). A nagy kiszereléshez is csomagolnak egy fogkefét, csak így szettben kapható.
A narancssárga nagyon jó, gyümölcsös-mentolos, de nem maróan. Sokáig érezni a friss, tiszta érzést. A kék kicsit jobban mentolos, az is szuper egyébként.
Nagyon jól tisztít, az összetevők is nagyon jók, van benne hidroxiapatit is! A fehérítés is stimmel, de nem extrém módon, hanem szépen kíméletesen.
Szóval nagyon jó fogkrém, de nagyon drága. Egy nagy kiszerelésű fogkrém (90 ml) + egy fogkefe = kb. 5200 Ft.

Baba Natura Tápláló Tusfürdő Kamillaolajjal

Baba Natura Tápláló Tusfürdő Kamillaolajjal
2020. december 11.

Tudja valaki, hogy miért lett más az állaga? Fehér krémes volt, (a képen is olyan), és én áttetsző, kicsit géles állagút vettem.
Enyhén habzik, kellemes, lágy illattal. Ez külön + pont, mert nem szeretem az erős illatú tusfürdőket. Viszont nem érzek benne kamillát, kicsit belőhetetlen az illata, de ettől még tetszik.

NATICS SOS INTENSIVE Bőrmegújító Szérum

NATICS SOS INTENSIVE Bőrmegújító Szérum
2020. december 11.

Stimmel, tényleg gyorsan hat. Gyulladt pattanást gyorsan nyugtat, csökkenti a gyulladást, sokkal hamarabb gyógyul a bőr. Szépen ápol is, hidratál. Nekem kellemesebb volt ezt használni, mint a Hydra Boostert. Ez nálam ötös.

44 ÖSSZETEVŐ

Sodium Lauroamphoace ti EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen