Nati93

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Naturland Detergens Sulfuratum

Naturland Detergens Sulfuratum
2020. június 25.

Évek óta viszketett a fejbőröm, rengeteg samponnal kísérleteztem már drágától az olcsóig, de ez vált be a legjobban. A korpa minimálisra csökkent és a fejbőröm is alig viszket ha ezzel mostam hajat. Viszont ha valamilyen okból másik samponnal kell hajat mosnom akkor egyből visszatér a viszketés.
Semmilyen szagot nem tapasztaltam.
Bátran ajánlom mindenkinek, aki hasonló problémákkal küzd!

Naava Argan Beauty Bőrfeszesítő Éjszakai Arckrém

Naava Argan Beauty Bőrfeszesítő Éjszakai Arckrém
2019. április 28.
(!)

Tesztelésre kaptam ezt a krémet kb. két héttel ezelőtt, ennyi használat után tudok véleményt írni róla. Az illata kellemes, de szerintem egy arckrémnek ez túl sok. A hidratáló hatására nem lehet panasz. Sajnos nekem pattanásokat okozott, eleinte kicsiket, aztán idővel egyre nagyobbakat, ezért érzékeny bőrűeknek nem ajánlom.

Kézkrémnek elfogom használni, mert tényleg jól hidratál, csak sajnos az én bőröm nem bírta.

Biola Bio Hárs Kéz- és Testápoló Balzsam

Biola Bio Hárs Kéz- és Testápoló Balzsam
2018. április 19.
(!)

Én is tesztelésre kaptam. Meglepnek a negatív kommentek az illatával kapcsolatban, nekem kifejezetten tetszik a hárs illata, olyan mintha teáznék. :) Jól hidratál, nem kell utána fél percenként kenegetni, mint sok más kézkrémnél. Nekem nem extrém száraz a kezem, de a mosogatástól, de akár egy szimpla kézmosástól nagyon feszül a bőröm, ennek orvoslására pont megfelelő.