nattakiri

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Rimmel Exaggerate Automata Szemceruza

Rimmel Exaggerate Automata Szemceruza
2015. augusztus 13.

Na elmesélem akkor, hogy ma mit csináltam a feketéjével. Reggel úgy indultam munkába, hogy visszafogottan felső ívre felkentem. Aztán, amikor ötkor végeztem, gyorsan végigmentem rajta még egyszer, ezúttal jó vastagon és hosszan cicára kihúztam. Aztán felültem a biciklire, a harminchét fokban elbicikliztem a Szigetre (közben lehet, megizzadtam), ahol négyszer lőttek pofán vízipisztollyal, viszonylag közelről, aztán egész este nem néztem tükörbe, mert koncertről koncertre jártunk. Végül fél négykor értem haza, és amikor végre tükörhöz jutottam, azt láttam, hogy még mindig tökéletes. Ugyanolyan cica volt, mint amikor tizenkét órával azelőtt elindultam. A satírozó a végén külön jó.

Essence Gel Tint Zselés Ajaklakk

Essence Gel Tint Zselés Ajaklakk
2015. április 17.

Nem vagyok nagy rúzshasználó, jellemzően lenyalogatom, mire odaérnék az úticélomhoz. De ez! Egyrészt finom, másrészt meg annak ellenére se jön le, hogy biztosan nyalogatom. Nekem a deep red van meg, most különösen nagy hasznát vettem, hogy egy pár napig szemészeti dolog miatt nem festhettem a szememet :). Nem lesz tőle dzsuvás a pohár, és ha mégis lekopik, azt nem csimbókokban teszi. Nagyon szép tőle a szám. Ja, és ezer éve megvan, és még mindig van benne :) Ha csak két kozmetikai termék lehetne a táskámban, ez lenne az egyik :).

Giorgio Armani Si EDP

Giorgio Armani Si EDP
2014. december 19.

Illat nehézbombázóknak. Na, én nem az vagyok. Bőrnadrághoz szívesen hordom, jól érzem magam benne, de az egész családom utálja, egymástól függetlenül. Folyamatos használatra szerintem alkalmatlan, de valamivel váltogatva működhet.

Update: kellett hozzá egy pár hónap, de nagyon megszerettem. Vettem belőle még egyet.