natulcien

Regisztráció dátuma: 2016. június 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. június 22.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Missha Super Off Cleansing Oil - Dust Off

Missha Super Off Cleansing Oil - Dust Off
2019. szeptember 19.

Mostanában rájöttem praktikus első benyomás alapján írni, majd később updatelni ha elfogyott, mert akkor pontosan fogom tudni, mennyi idő alatt fogy egy-egy termék. Szóval ez az első benyomás 1 hét használat után. Az illata számomra túl erős, és irritáló, de meg lehet szokni. Az állaga hígabb, mint egy sima olaj, a színe áttetsző halvány pasztell sárgás. Az érzete síkosabb, mint egy sima olaj. A sminket nagyon szépen eltávolítja, jobban, mint egy sima olaj. 3 pumpálásnyi elég hozzá. mondjuk nekem kicsi a fejem. Szóval a csomagolás, a kiszerelés, az adagolás praktikus. Nagyon elégedett vagyok vele és úgy érzem megtaláltam a tökéletes olajos, első fázisú lemosót. Biztosan ki fogom majd próbálni a többi verzióját is.

Amore Pacific Ryoe Hambitmo Sampon

Amore Pacific Ryoe Hambitmo Sampon
2019. szeptember 19.

Nem vagyok benne biztos, hogy az én példányom megfelelő minőségű. konkrétan cigicsikk szaga van. Írtó büdös. Pedig nekem rossza az orrom, elhihetitek, ha én azt mondom, hogy ez büdös akkor nagyon büdös. De kellemetlenül, mint a több napos ázott cigicsikk. Vagy mikor még lehetett dohányozni szórakozó helyeken, és egy szilveszteri buli után másnap megszagoltad a kabátod. Nem ecsetelem tovább mennyire büdös ez a cucc, de a hatása amúgy jó. A hajam szereti, mondjuk ápolókat is használok mellé. Nem tervezem újravenni mert ez a szag katasztrófa. MAx, csak kísérletképp, hogy ez az egy volt-e romlott. Mert amúgy tetszene.

AHC The Pure Real Eye Cream For Face

AHC The Pure Real Eye Cream For Face
2019. szeptember 19.

Ez a krém woww. Nem rég használom, de jövök majd updatelni ha elfogy. Első benyomás, hogy tuti újra fogom venni. Egy másik koreai szemkrémmel együtt használom. Ezt reggel, a másikat este, az szuper amúgy, de ennek a krémnek nagyon jó az állaga. Még csak most kezdek szemkrémekkel ismerkedni, de ezzel nagyon elégedett vagyok. SE illata, se színe. Egy lágy, testesebb fajra kehár krém. Csomagolás szuper. Nem csíp, könnyen, gyorsan beszívódik. Nagyon kellemes a használata. Szeretem.