natulcien

Regisztráció dátuma: 2016. június 22.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. június 22.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Megnézem

Mandulina Karotin & Ceramid 30 SPF CC Arckrém

Mandulina Karotin & Ceramid 30 SPF CC Arckrém
2021. június 26.

Most használtam el egy üveggel, és biztosan visszafogok térni hozzá. A színezett árnyalat miatt tökéletes akár magában is, mert egy nagyon szép félmatt, természetes szatén bőrképet hagy maga után. A csomagolás praktikus és visszaváltható. A kiszerelés mérete is megfelelő. Az állaga nagyon könnyed és hidratáló megjegyzem én koreai rétegezős rutin használok és a bőröm normál olykor vízhiányos és jól alá vagyok tehát hidratálva. Nyáron ez az árnyalat nekem világos, amire ha sminkelek semmi gondja. Télen tökéletes az árnyalat akkor viszont nem használom magában. A lényeg, hogy tökéletes sminkalap, de megfelelő aláhidratálást igényel télen, mert akkor a páratartalom miatt kicsit máshogy viselkedik, mint kánikulában azt vettem észre. Nekem az eddigi legjobb magyar spf30 alternatíva arcra és mindennapokra.

Mandulina Mandulamag & Mandarin Arcradír

Mandulina Mandulamag & Mandarin Arcradír
2021. április 21.

A márka mindkét arcradírját használtam nagy elégedettséggel. Ez a sárga volt az esti arcradírom és egy szintén különleges darab, amit nagyon kellemes volt használni. Wellness élményt hozott a mindennapokba és a visszaváltható csomagolás miatt alig vártam, hogy elhasználjam és visszaküldhessem, hogy lássam, hogyan működik ez az ingyenes futár szolgáltatás. Extra plusz pont a márkának az újrahasznosítás és a környezettudatos csomagolás.

Manudlina Kókusztej & Kávé Arcradír

Manudlina Kókusztej & Kávé Arcradír
2021. április 21.

A márka mindkét arcradírját használtam nagy elégedettséggel. Ez a fehér egy hihetetlen kávés illattal volt a reggeli arcradírom és egy kifejezetten kíméletes darab. A fehér tejszerű alapban vannak a kókuszreszelékhez hasonlító darabok. Könnyű használni, de extra kis darab és különlegesség, amit szeretett a bőröm.