natulcien

Regisztráció dátuma: 2016. június 22.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. június 22.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Megnézem

Pat Mcgrath Labs Skin Fetish: Sublime Perfection Foundation

Pat Mcgrath Labs Skin Fetish: Sublime Perfection Foundation
2022. november 5.

Sokáig ellenálltam, pedig nagyon izgatott ez az alapozó, de nem mertem megvenni horror áron. KM zsibin találtam már megkockáztatható pénzért és azt kell mondjam a teljes árat is megéri nekem, mert csodás. Ezer alapozót próbáltam már de nekem ez vált a legjobban. Kézzel, blenderrel szoktam felvinni és tökéletes. Nem foltos, nem csíkos, természetes a hatása és nem ül ráncba. A fedése enyhe, kellemes, de én ezt szeretem és eszméletlen szép, egészséges lesz tőle a bőrképem. A 2. üveggel használom és rendkívül elégedett vagyok vele. Nem szárít, nem okoz irritációt, szóval egy csoda.

Schüssler Niacinamid Arcpermet

Schüssler Niacinamid Arcpermet
2022. április 29.

Szeretem ezt a mistet. Gazdaságos, egyszerű, kényelmes a használata és a csomagolása. A bőröm is szereti és kellemes a hatása. Nem tudok róla rosszat mondani és ár-érték arányban szerintem kiemelkedő. Megérdemli a max. értékelést.

Schüssler C-Vitaminos Arcpermet

Schüssler C-Vitaminos Arcpermet