natulcien

Regisztráció dátuma: 2016. június 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. június 22.
Bőrtípus: Száraz

Foreo Luna Mini 3

Foreo Luna Mini 3
2020. január 17.
(!)

Szerintem én vagyok a KM nyeremény tesztelők közül az utolsó. Jelentem jól meggondoltam én ezt a véleményírást, és sokat használtam, használom a minit. Rendkívüli mód örültem a nyereménynek, mert nagyon rég szemeztem ezzel a termékkel, de sajnáltam rá a pénzt, és nem voltam meggyőzve, hogy tud annyi pluszt. Összegezve: nem tud. Ha valaki 2 percig dörgöli az arcát akkor is lesz olyan tiszta, mint ezzel a kütyüvel, csak ezzel a kütyüvel élvezetesebb 2 percig dörgölni a fejem. Tényleg tökéletesen tiszta és puha lesz az arc, de szerintem ezt elhivatott masszázstechnikával is el lehet érni. Én legkisebb intenzitással és 1 percig használom a gépet, különben azt érzem kirázza a töméseket is a fogaim közül. Nem használok semmilyen egyéb funkciót, nekem ez így megfelelő.
A gép beizzítása nem volt egyszerű, de én be vagyok oltva technikai kütyük ellen. 1,5 óra ment el az életemből a bluetooth-os pároztatásra, amit végül bátor össze-vissza nyomkodás oldott meg, 2 idegbaj közepette. Azóta sem változtattam a beállításokon, és nem is tervezek újra párosodási vitába keveredni a kütyüvel.
Én még arra is használom a gépet, hogy a hidratálómat bemasszíroztatom vele a bőrömbe, és tervezek majd fátyol maszkot is hasonló módon hatékonyabban felhasználni, de ez még csak terv.
Egyszóval ez egy olyan cucc, ami nélkül lehet élni, és szerintem sem éri meg az árát, de ha már van akkor használom szeretettel.

Pyunkang Yul Nutrition Cream

Pyunkang Yul Nutrition Cream
2019. december 22.

Na ez egy wow krém. A másik hidratáló DE protini után, ami önmagában is elég hidratáló hatású és nem kell olajokkal dúsítanom. Egy fehér krém, alig rendkívül testes, de valahogy olajos lesz bekenve a bőrbe. Este és reggel is használom, tökéletesen lehet rá sminkelni és rétegezni is, nagyon kellemes viselet, és a legnagyobb hidegben is helytáll. Nem fullasztó, nem ragacsos, de mégis nagyon gazdag krém. A kiszerelése praktikus, egy üveg tégely, amihez jár egy higiénikus spatula. A 100 ml 10 ezerért meg nagyon jó ár szerintem, egy ilyen hibátlan INCI-s hidratálóért.

GyógyVarázs Sárgabarackmag Olaj

GyógyVarázs Sárgabarackmag Olaj
2019. december 22.

Alap hidratáló krémekhez keverem dúsításképp más olajokkal, magában pedig szemkrémként használom. Tégelyes ajakápolóhoz is rakom dúsításképp, és nagyon szereti a bőröm, a szemem, az ajkaim. A sárgabarackmag egy nagyon szuper hidratáló cucc. Sokáig elég ez a kiszerelés, nagyon elégedett vagyok vele, mert szuper áron van.