natulcien

Regisztráció dátuma: 2016. június 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. június 22.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Schüssler Natúr Napkrém SPF20

Schüssler Natúr Napkrém SPF20
2020. október 21.

Értékelem gyorsan, hogy meghozzam mások kedvét is hozzá, mert nagyon megérdemli ez a termék. Bele is csapok a közepébe, jobb, mint a legtöbb általam próbált fizikai fényvédő. Jobb, mint a Drunk Elephantos Umbra sheer sokkal, és jóval olcsóbb. Az állaga tökéletes, nehezen jön ki a tubusból, de ahogy kéz meleg éri valahogy elolvad és nagyon kellemes, géles, krémes állaga lesz, ami tökéletesen beszívódik. Teljesen észrevehetetlen, nem hagy fehér réteget, és természetes, matt végeredményű a bőrképe, nem olajos, diszkógömbös. Nem térek magamhoz ettől a fizikai fényvédőtől, komolyan. Nagyon jó rá sminkelni is, és nagyon kellemes viselet, azaz nem érzem, hogy rajtam van. Sokat próbáltam fizikai fényvédőket, koreai, high-endet, biót, de ez a legjobb színezetlen.
2020.április 17

Frissítés:
Én még mindig szeretem ezt a fényvédőt. Ár-érték arányban INCI-ben szerintem verhetetlen és nekem nem hagy fehér réteget, csak kellően be kell masszírozni a bőrbe. Viszont összehasonlításképp a THE ORDINARY MINERAL UV FILTERS SPF30 WITH ANTIOXIDANTS, na az még rajtam is fehér réteget hagy minden igyekezetem ellenére. Egyetlen nehézség van a krémmel, hogy egyre nehezebb kinyomni a terméket ahogy fogy, de ez nem von le az értékéből.

Schüssler Rózsavizes Hidratáló Natúr Arctonik

Schüssler Rózsavizes Hidratáló Natúr Arctonik
2020. október 21.

Tökéletes INCI, tökéletes hatás, semmi felhajtás csak egy szuper termék, nagyon jó áron. Szerintem nagyon jó vétel és nagyon kellemes kiegészítője a reggeli, esti arcápolási rutinnak, de nyáron napközbeni frissítésnek is.

Schüssler Hidratáló Arcradír

Schüssler Hidratáló Arcradír
2020. október 21.

Szeretem ezt az arcradírt, szerintem ár-érték arányban nagyon jó vétel. A száraz bőrömnek kifejezetten jólesik a sárgabarckmagolajos összetevő, ami erősen kiérződik a termék használatakor. A mikroszemcsék aprók és nem bántóak, én nem csak arcra de testre is használom. Jó szívvel ajánlom.