Nayame

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

ArtNatura Körömvirág-Édesnarancs Ajakbalzsam

ArtNatura Körömvirág-Édesnarancs Ajakbalzsam
2019. december 25.

Nagyon szeretem ezt az ajakàpolót, egyrészt a 100%-osan természetes összetevői miatt, másrészt azért, mert tényleg remekül ápolja a száradásra hajlamos ajkaimat. Kevés is elég belőle, és bár alapvetően színtelen a termék, mégis ad egy kis friss fényt. Az illata nekem nagyon tetszik, nem durván narancs illatú, hanem pont jó.
Mivel kevés elég belőle, egyáltalán nem fogy gyorsan még így télen sem. A papír csomagolás szerintem sokkal praktikusabb és környezetbarátabb,mint az előző fém dobozos volt, ráadásul ebbe nem kell belenyúlni kézzel a használathoz.
Külön előny számomra, hogy Magyarországon készült termék. Egyébként a termék több más illatban is elérhető, nekem a csokis lesz a következő, ha ez elfogy.

ArtNatura Habkrém Sensitive

ArtNatura Habkrém Sensitive
2019. december 4.

Több ArtNatura terméket is használok, ezért nagyon vártam már, hogy ezt a krémet is kipróbálhassam.
Az én bőröm kifejezetten érzékeny és száraz, nehezen találok igazán hatékony testápolót. Ezek a krém viszont az első használat után meggyőzött: kellemes az illata ( semmi mű, csak a shea vaj érezhető), nagyon lágy és könnyű hab. Könnyen eloszlik a bőrömön, kevés is elég belőle, és remekül hidratál. Nem hagy zsíros érzést maga után, nem irritál. Bár nem a legolcsóbb termék, de abszolút megéri az árát, mert kevés is elég belőle, és az összetevői miatt nagyon jó valasztasnak gondolom.
(Egyébként magyar termék, ami nálam plusz előnyt jelent.

UPDATE: azóta is gond nélkül használom, és lassan fogy, nekem abszolút megéri az árát.

ArtNatura Summer Natúr Dezodor

ArtNatura Summer Natúr Dezodor
2019. december 4.

Amióta megismertem az Artnatura dezodorokat, csak azt használjuk itthon mindketten. A termékcsaládból talán ez a legnőiesebb illat, összetevők terén pedig az összes egyformán jó. Nekem stresszes napon, nagyobb fizikai terhelés esetén is remekül teljesít, a bőrömet pedig egyáltalán nem irritálja ( az összes eddigi natúr deo probalkozasom bőr irritacioval végződött, itt semmi hasonlót nem tapasztaltam). Könnyű felkenni, krémes, de nem folyik, nem morzsolódik, és nem hagy foltot a ruhán sem.
Nekem külön előny a papír csomagolás, és az is, hogy magyar kézműves termék. Mivel a deo megfelelő használat mellett sokáig elég, nem érzem durvának az árát. Egész biztos újra fogom venni.