Best of Beauty 2019

Nayame

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Cattier Bio Friss Lehelet Fogkrém

Cattier Bio Friss Lehelet Fogkrém
2019. május 16.

Sajnos nekem ez a termék nagyon nem jött be. Alig habzik, de ezt aránylag könnyen megszoktam, az viszont nagyon zavaró, hogy a szokásos adag duplája is kevés ahhoz, hogy tisztának érezzem a fogaimat (pedig rendben vannak). Az árára nem emlékszem, de nem volt olcsó. Egyedül azért adok két pontot, mert számomra semleges az íze, nem mar úgy, mint a legtöbb mentolos fogkrém. Biztosan nem veszem újra.

Clarins Habzó Arctisztító Normál vagy Kombinált Börre

Clarins Habzó Arctisztító Normál vagy Kombinált Börre
2018. október 1.

Csomag részeként jutottam ehhez a termékhez, és kicsit többet vartam tőle. Az illata nekem kellemes, nem érzem túl intenzivnek. Nagyon kevés kell belőle, úgyhogy a 30ml-es kiszerelés (nekem ilyen van) hónapokig elég. Sajnos az én bőrömet szárítja, a szememet csípi is, ráadásul a sminkkel sem boldogul túl jól, pedig nem sminkelek erősen. Valószínűleg nem veszem ujra.

Yves Rocher Kókuszdió Kézápoló Krém

Yves Rocher Kókuszdió Kézápoló Krém
2018. szeptember 29.

Ebből a kezkrem fajtából ezt és a mangosat használom. A praktikus kiszerelest nagyon szeretem, és azt is, hogy gyorsan felszivodik. Sajnos a mangoshoz hasonlóan ez sem hidratál túl jól, viszont az illata sokkal kellemesebb. Az ára miatt viszont itt is csak 3*-ot adhatok, alapvetően van ennél jobb termék a piacon.