NBetti2000

Regisztráció dátuma: 2014. február 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. február 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 15 eladás
Megnézem

Sigma SPA Express Brush Cleaning Glove

Sigma SPA Express Brush Cleaning Glove
2017. augusztus 2.

Célnak tökéletesen megfelel tényleg nagyon hatékonyan tisztítja az ecseteket, de egy idő után nagyon kényelmetlen a viselése. A tisztítása 5 csillag lenne de ennyi pénzért (sőt jóval olcsóbban is) vannak sokkal jobbak a piacon.

Estée Lauder Double Matte Oil-Control Pressed Powder

Estée Lauder Double Matte Oil-Control Pressed Powder
2016. június 4.

Nekem alapjában véve elég zsíros a bőröm és egy púder sem mattította rendesen. A 02-es light medium van meg és kb. kétszer használtam és nagyon tetszett a hatása, nem volt semmi irritáló fény az arcomon, mert gyönyörűen mattít. Bár nekem a nap folyamán átfénylett az arcom, de nagyon szépen tartósítja a sminket és puha, bársonyos hatást kelt. Mégis eladom, mert habár igazodik a bőröm színéhez, látszott hogy kicsit sötétebb ( még egy termék, amelyik hóka bőrre sötét...hozzáírom a listához :( ) Nekem nagyon könnyen kipirosodik a bőröm, elég érzékeny, de ezzel nem volt semmi gond. :)

Garnier Fructis Grow Strong Sampon (régi)

Garnier Fructis Grow Strong Sampon (régi)
2016. február 9.

Imádom ezt a sampont. Az illata mennyei és nagyon tartós, puhává és selymessé teszi a hajat. Eddig csak párszor használtam, úgyhogy az erősítő-hatásáról nem tudok nyilatkozni. Én a pakolást is megvettem hozzá és jelenleg ők a kedvenc hajápolási termékeim.