Best of Beauty 2019

NDCsilla

Regisztráció dátuma: 2018. október 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. október 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Physicians Formula Nude Wear Touch Of Glow Foundation

Physicians Formula Nude Wear Touch Of Glow Foundation
2019. június 6.

Nagyon-nagyon megszerettem! Kb. 3 hete vettem meg, azóta minden nap használom és tesztelem. Nagyon tartós, T-vonalban ugyan picikét átfényesedik délutánra, de nem zavaró mértékben. Gyönyörű, természetes fedése van a bőrön. Krémes, közepesen folyékony textúrájú. Noha én maximálisan szivacs párti vagyok, azt vettem észre, hogy ecsettel a legkönnyebb eloszlatni és a fedése is úgy a legszebb szerintem. Nem feltétlen a saját ecsetével, mert az nagyon picike :)
Semmilyen bőrproblémát nem okozott nekem eddig.
Nagyon szeretem.

Himalaya Herbals Revitalizáló Éjszakai Arckrém

Himalaya Herbals Revitalizáló Éjszakai Arckrém
2019. április 22.

Sokáig tologattam, mindig mást választottam helyette, aztán végül úgy döntöttem, kipróbálom. Abszolút pozitív csalódás! Kellemes, jó illatú krém, ami eléggé testes, ennek ellenére mégis könnyen beszívódik. Szépen feltölti a bőrt. A nagyon érzékeny bőrömet sem irritálja.

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Watery Cream

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Watery Cream
2019. február 10.

Abszolút imádom-kategória! Az INCI-je nagyon meggyőző és jogos a felhajtás körülötte, mert tényleg szuper krém. A pattanások kialakulását gátolja, emellett szuperül hidratál, remek antioxidáns....stb, stb, mindent hoz, amit a leírás ígér. Szerintem az illata is kellemes. Egy fehér, krémes textúrájú krémről van szó, ami gyorsan beszívódik, kellemes bársonyos érzetet hagyva maga után.