NDCsilla

Regisztráció dátuma: 2018. október 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. október 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Watery Cream

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Watery Cream
2019. február 10.

Abszolút imádom-kategória! Az INCI-je nagyon meggyőző és jogos a felhajtás körülötte, mert tényleg szuper krém. A pattanások kialakulását gátolja, emellett szuperül hidratál, remek antioxidáns....stb, stb, mindent hoz, amit a leírás ígér. Szerintem az illata is kellemes. Egy fehér, krémes textúrájú krémről van szó, ami gyorsan beszívódik, kellemes bársonyos érzetet hagyva maga után.

Cosrx Centella Water Alcohol-Free Toner

Cosrx Centella Water Alcohol-Free Toner
2019. február 10.

Remek tonik, szuper összetevőkkel. A hidratáló hatás mellett szépen lehúzza az esetleges gyulladást is az ázsiai gázlónak köszönhetően. A pumpás kiszerelès azon túl, hogy nagyon praktikus, jól is működik. Teljesen színtelen és szagtalan. Nagyon gyorsan beszívja a bőr. Nagyon szeretem.

Tonymoly Bio Ex Cell Peptide Essence

Tonymoly Bio Ex Cell Peptide Essence
2019. február 10.

Szuper! Ugyan csak néhány termékmintát próbáltam, de meg fogom rendelni a teljes kiszerést is. Egy-két használat után nálam maximálisan hozta a wow-hatást! Nagyon gazdag, igazán sok hasznos és különleges összetevőt tartalmaz. Szerintem inkább a 35+os korosztályt célozza meg a krém, de nekem is nagyon bevált. Az akné utáni folthalványitó hatása valami zseniális. Kellemes a bőrön, gyorsan beszívódik, picit fényesebb finish-e van, így én zsíros bőrre max estére ajánlanám.