necra

Regisztráció dátuma: 2013. július 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. július 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Tangle Teezer Fejbőr Masszírozó Kefe

Tangle Teezer Fejbőr Masszírozó Kefe
2021. szeptember 19.
(!)

Tesztelésre kaptam és nagyon megörültem neki, mivel 2 éve alopecia areatat állapítottak meg nálam, ami szerencsésen helyrejött, de mindig izgulok mikor újul ki újra. Gondoltam, ez majd segíteni fog. Mint kiderült ennél jóval praktikusabb dolgokra jó: gyerkőcöm feje időnként koszmós - el nem tudom képzelni miért, mert rendszeresen mossuk - ez nagyon szépen leszedte. Ő rettenetesen utálta, de az eredmény megérte. A másik, amihez nagyon bevált, a fejbőr radírozó kiszedése. Már ott tartottam, hogy kidobom a TRESemmé radírt, pedig imádom, hogy hűt, csak éppen a szemcsék beleragadnak a hajba, na azt csodásan kiszedi hajmosás közben.
Nem venném meg, de azért nagyon örülök neki

Swiss Arabian Noora Illatos Olaj

Swiss Arabian Noora Illatos Olaj
2021. augusztus 27.

A parfüm verziót vettem meg, de ugyanugy olajos, csak fujos. Nem erzem a narancsot. Igazabol pont olyan mint a Sultana. Finomka, de semmi extra

up. bevittem a munkahelyi wc-be, ott az intenzitása miatt jó lesz

Lush The Comforter Testpermet

Lush The Comforter Testpermet
2021. augusztus 25.

Nagyon finom gyümölcsös vattacukor illat. Első pillanatokban hasonlít gyerekkorom utált rózsaszín köhögés elleni szirupjára, de utána ez elmúlik szerencsére, így 5 csillag. (Külön pont, hogy a Westend Lushos lányok valami elképesztő cukik)