necra

Regisztráció dátuma: 2013. július 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. július 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Naava Aqua Moments Holt-Tengeri Tiszta Iszap

Naava Aqua Moments Holt-Tengeri Tiszta Iszap
2020. február 3.
(!)

Tesztelésre kaptam és először megijesztett az óriási mennyiség. Férjecském mondta, hogy ő is beszáll. Neki a vállát kezeltük, nekem az arcomat. Nagyon szépen letisztítja a bőrt és előkészíti a további kezelésekre. Én nagy Lushos vagyok, így a natúr illatok annyira nem jönnek be. Ami miatt viszont teljes szerelem, hogy elkezdtem használni a hajamra. Alopecia areatam van (foltos hajhullás - egyszer csak úgy ébredsz, hogy egy tenyérnyi foltban tar kopasz vagy, szó szerint!!!) és már kb mindent kipróbáltam. Azt olvastam, hogy az iszap szuper rá, mert tele van ásványi anyaggal. Úgyhogy én szépen lelkesen kenegetem. Teljesen összeáll és undi tőle a hajam, de miután lemosom, meseszép!!! Nagyon izgulok, hátha segít. Jövök majd updatelni.

Joop! Le Bain

Joop! Le Bain
2020. január 18.

A Lou Louval együtt rendeltem. Mellette egy kis tinglitangli vanília. Ma újra nekifutok. Az biztos, hogy rajtam nem túl tartós sajnos.

ui. Te jó ég mekkorát tévedtem! Ez az illat egy csoda! Nagyon hasonlít nagyim régi parfümjére az Amway ciel du nuitre, gyanítom, hogy ők koppincsolták a Joopot. Még a férjem is imádja, ami igazán nagy szó! Nagyon boldog vagyok. Vanília, de mégis sokkal több annál.

Cacharel LouLou

Cacharel LouLou
2020. január 18.

Tipikusan a szomszéd irodában is érezhető retró illat. Nem rossz, de itthon még nem mertem magamra fújni, mert a férjem rosszul lenne tőle. Még nem tudom örülök e neki