necra

Regisztráció dátuma: 2013. július 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. július 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Byron Parfums Mula Mula

Byron Parfums Mula Mula
2020. július 25.

Ezt viseltem az esküvőmön. Fantasztikus az illata. Most kijött egy epresebb verziója és te jó ég, de finom

Shay & Blue Almond Cucumber

Shay & Blue Almond Cucumber
2020. június 18.

Sokáig szemeztem vele és sajnos nem vettem meg. A gyártása megszűnt, ezért mindenhol vadászom eredeti üvegében. Pici mintám van belőle, tegnap magamra fújtam és mondta a párom, hogy amikor elmentem, még sokáig érezni lehetett az illatom. Rajtam sárgadinnye és a fenséges fajtából. Könnyed, nyárias, rajtam mégis brutál tartós. Ha valakinek van egy üvegecskéje, szívesen megvenném.

Naava Aqua Moments Holt-Tengeri Tiszta Iszap

Naava Aqua Moments Holt-Tengeri Tiszta Iszap
2020. február 3.
(!)

Tesztelésre kaptam és először megijesztett az óriási mennyiség. Férjecském mondta, hogy ő is beszáll. Neki a vállát kezeltük, nekem az arcomat. Nagyon szépen letisztítja a bőrt és előkészíti a további kezelésekre. Én nagy Lushos vagyok, így a natúr illatok annyira nem jönnek be. Ami miatt viszont teljes szerelem, hogy elkezdtem használni a hajamra. Alopecia areatam van (foltos hajhullás - egyszer csak úgy ébredsz, hogy egy tenyérnyi foltban tar kopasz vagy, szó szerint!!!) és már kb mindent kipróbáltam. Azt olvastam, hogy az iszap szuper rá, mert tele van ásványi anyaggal. Úgyhogy én szépen lelkesen kenegetem. Teljesen összeáll és undi tőle a hajam, de miután lemosom, meseszép!!! Nagyon izgulok, hátha segít. Jövök majd updatelni.