neelad

Regisztráció dátuma: 2013. január 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. január 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

p2 Nude Blend Compact Púder

p2 Nude Blend Compact Púder
2019. január 9.

Két eset áll elő, ha púdert teszek magamra. Vagy mattítóst választok, ami lasabban fényesedik át, viszont minden száraz részt kiemel az arcomon, vagy nem mattítósat teszek fel, akkor viszont hamarabb átfényesedek, viszont nem tűnök sivatagosnak. Nyáron is száraz itt-ott az arcom, télen főleg. Úgyhogy inkább maradok a kevésbé mattító+hamarabb átfényesedő verziónál, mert az szépen mutat, legfeljebb többször ránézek napközben. Na ez a púder is ilyen, a fedése közepes, nagyon finom szemcsés, ha lehet ezt mondni egy préselt púderre. Selymes, ez a jó szó rá.

Trend It Up Build-Up Körömerősítő Lakk

Trend It Up Build-Up Körömerősítő Lakk
2019. január 9.

Nagyon szeretem. Igazi ápolt köröm kinézetet ad. Olyan menyasszonyos... nekem. :) Két rétegben szoktam felkenni. Újra fogom venni.

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer
2019. január 9.

Nem akarom ismételni az előttem szólókat, már ami a pozitív visszajelzéseket illeti. Egyetértek én is.
Páran írtátok, hogy nagyon porzik. Szerintem ez az ecseten múlik. Van olyan ecsetem, amivel nem porzik, a másiknál igen. Úgy vettem észre, hogy a puhább, természetes szőrű, hosszabb szálú, de tömöttebb ecsettel működik a legjobban.