Neelia

Regisztráció dátuma: 2015. január 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. január 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Dove Original Dezodor

Dove Original Dezodor
2015. március 26.

Abszolút kedvenc. Én mondjuk nem önmagában használom, hanem izzadásgátló krémmel/dezodorral (Secret vagy Dove) együtt, mert önmagában (főleg bizonyos helyzetekben, kánikula, sport) kevés, de kiegészítésként tökéletes. Imádom az illatát - nem is értem, hogy nem csinálnak ebből az illatból testápolót is. Mióta ezzel fújom magam, parfümöt sem használok, mert sokkal kellemesebb érzés, főleg meleg időben. Bizonyos esetekben én is tapasztaltam "porosodást", de szinte biztos, hogy a nem megfelelő távolság/szög miatt volt, mert egy kezemen meg tudom számolni, hányszor történt ilyen. Valóban hagy nyomot a sötét ruhán, de én még egyetlen dezodorral sem találkoztam, ami (közvetlenül használat után) ne tenné ugyanezt.

Zineryt Pattanás Kezelő Oldat

Zineryt Pattanás Kezelő Oldat
2015. március 26.

Lassan 10 éve, hogy először használtam, és azóta (kisebb megszakításokkal) mindig van belőle a polcomon. Alapdarab. A mély pattanásokkal sajnos nem nagyon tud mit kezdeni (arra drasztikus Roaccutan-kúra javallott, nekem bevált), de legalább fertőtleníti a területet. Ha kisebb a probléma, akkor pedig nekem nagyon felgyorsítja az elmúlást. Csak helyileg (kizárólag a pattanásra) használom, mert borzasztóan szárít, de ez az egyik lényege. Ezenkívül szőrtelenítés után (epilátor), ha keletkezik egy-egy pici seb, fertőtlenítésre is szoktam használni, és szintén gyorsítja a gyógyulást. Állítólag 1 hónap után elveszti a hatását (legalábbis egy bőrgyógyász ezt mondta), de nekem állítom, hogy 2 hónap után is működik. Persze érdemes ésszerű időközönként cserélni. A szaga (íze :P) valóban borzasztó. Valamit valamiért.

Uriage Hyséac K18 Krém

Uriage Hyséac K18 Krém
2015. február 20.

Nekem sajnos semmilyen pozitív tapasztalatom nincs ezzel a krémmel kapcsolatban. Mióta 1,5-2 hónapja áttértem erre, állandóan húzódik az egyébként alapjáraton zsírosabb bőröm, több a mitesszerem, és a bőrfelszínem is sokkal kevésbé egyenletes. Felkenve iszonyatosan zsíros érzést kelt, viszont nem hidratál kellően, mert még ott is húzódik a bőröm, ahol korábban nem. Az illata szerintem borzasztó (megszoktam, hogy az ilyen jellegű krémek általában kevésbé kellemes illatúak, de ez még annál is rosszabb.) Nekem nagyon nem jött be. Ennél az effaclar mattítója is klasszisokkal jobb (pedig azzal sem voltam teljes mértékben elégedett).