Negrilia

Regisztráció dátuma: 2012. április 20.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. április 20.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Tresemmé Naturals Nourishing Moisture Shampoo

Tresemmé Naturals Nourishing Moisture Shampoo
2013. május 5.

Nos, akkor megosztom, mik voltak eddig a tapasztalataim ezzel a samponnal kapcsolatban.
Kb. egy fél éve rendeltem amazonon ezt a sampont (németországban vagyok hellyel-közzel, és innen rendeltem). Nagyon-nagyon körülményes volt az ideszállítása, és aztán még vámot is kellett rá fizetnem, meg elmenni érte a világ végére. Rendeltem mellé egy ugyanilyen balzsamot is, meg anyukámnak (vékony szálú hajra) egy hővédő volumennövelő habot (ami szerinte csodaszer), hogy a postaköltség mégse fájjon annyira..:/
Próbálgattam-tesztelgettem, és mostanra azt kell mondjam, hogy ez a legjobb sampon, amit eddig használtam. Egyáltalán nem szárítja ki a hajamat, nagyon szép fénye lesz tőle, egy kicsit szerintem meg is emeli a hajam, ami hajlamos elnehezedni, nna ennél a samponnál ez abszolút nem fordul elő. Nagyon egészséges érzete lesz az ember hajának tőle, és az illata is egészen kellemes - gyümölcsös.
Egy darabig úgy gondoltam, hogy találok közelebb is hasonlóan jó sampont, de sajnos eddig még nem sikerült rálelnem, ez amazonon keresztül így elég drága, és máshol még nem találtam beszerzési pontot hozzá. (Sajnos az angol Tresemme oldalról irányított linkekről sem szállítanak Németországba és Magyarországra.. :( )
Mindenképpen megadom neki az 5 pontot, de még akár 10-et is adnék rá, ha lehetne, és reménykedek, hogy a közeljövőben nálunk is kapható lesz egyszerűbb módon..

Garnier Ultra Doux Heritage de Provence Rozmaring és Olíva

Garnier Ultra Doux Heritage de Provence Rozmaring és Olíva
2013. május 5.

Eddig két fajtáját próbáltam az Ultra Doux Samponoknak, mindkettő nagyon tetszett, viszont ennek az illata valami mennyei. Nagyon jól érezni rajta az oliva és a rozmaring egyvelegét, már-már megjön az ember étvágya tőle. :) A hajat is selymessé varázsolja, én azt hiszem meg is állapodtam ennél a samponnál, és nagyon remélem, hogy még sokáig fogják gyártani. Az egyetlen dolog amit nem értek, hogy Németországban ezt miért nem lehet sehol beszerezni..?

Update: Eddig balzsammal használtam (nem a sajátjával) és nem tűnt fel, hogy szárítaná a hajamat, viszont elfogyott a balzsamom, és anélkül kellett használnom, és így valóban eléggé kiszárította a hajamat. Ezért egy pontot levonok neki.. Kár érte, mert az illata tényleg nagyon jó.

Tigi Bed Head Candy Fixations Sugar Shock Hair Bodifying Sugar Spray

Tigi Bed Head Candy Fixations Sugar Shock Hair Bodifying Sugar Spray
2013. február 8.

Az itteni vélemények alapján vettem én is egy ilyen csodát. Hát nagyon több hozzáfűznivalóm nincsen az előttem szólókhoz.. :) Csak megerősíteni tudom a pozitív véleményeket :) Eddig mikor használtam, mindig dicsérték a frizurámat.. Csak ajánlani tudom, és biztosan újra fogom venni, ha elfogy :)

1 smink

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

TEA-Hydroiodide EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen