nekokaa

Regisztráció dátuma: 2015. március 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. március 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Magic Steaming Iron Gőzölős Hajvasaló

Magic Steaming Iron Gőzölős Hajvasaló
2019. november 19.

Éppen hajvasaló vásárlása előtt álltam mikor október elején elromlott szeretett Remington hajvasalóm, és barátnőm ajánlotta nagyon nekem hogy próbáljam ki a Magic Hair hajvasalóját pont volt rá 50%-os kupon kód is, ezért a választásom erre esett egy hasonló árkategóriás Remington hajvasaló helyett. Akkor 11990Ft-ért tettem szert rá, mert egyébként ha nem lett volna féláron eszembe nem jutott volna megvenni, és bár ne vettem volna meg..
Amit tudni kell a hajamról, hogy vastagszálú, sűrű, göndör/hullámos a hajam inkább hullámos már a rengeteg hajvasalástól főleg a töve illetve "sátorszerű" és hatalmas hajmosás után.
Első használatkor teljesen el voltam ájulva tőle, hogy milyen szép egyenesre kihúzza a hajam viszonylag gyorsan, nagyon szép fényes, puha lett tőle a hajam egy szál hajam se tört le és ki se hullot, nem volt égett szaga sem (előző hajvasalómnál mikor vasaltam markostól jött ki a hajam és rendkívül égett szaga volt.) Aztán mikor elkezdtem rendesen használni hajmosás után rájöttem valójában milyen ez a szerkezet.
A tartálya rendkívüli kicsi az én hajamra kb 10-15 alkalommal legalább fel kell tölteni, nagyon macerás és rendkívül sok idő elmegy vele. Maga a hajvasaló hamar felmelegszik 235°C-ra de még ez a hőfok is alig egyenesíti ki a hajtöveimnél a hajam, illetve ha kicsit tovább tartom a töveknél több alkalommal is megégette a fejbőröm a gőz, illetve a kezem is szétégette már.
Legalább másfél-2 óra kell ahhoz hogy normálisan ki tudjam vasalni a hajam, tehát a procedúrához lelkierőt kell vennem magamon hogy hozzá tudjak kezdeni mert annyi idő elmegy vele, arról nem beszélve hogy a kezem és az ujjaim is begörcsölnek a végére. Még az előző Remington hajvasalómmal is max. egy 30-40perc alatt vasaltam ki a hajam.
Összességében nem tudom azt mondani rá hogy rossz lenne, mert valakinek biztos jó csak én nem azt kaptam amit vártam volna tőle annyi hype után amennyit kapott,annyit tapasztaltam hogy puhább tőle a hajam és nem töri annyira mint egy sima hajvasalótól, de meg se közelíti a L'Oreal Steampodot na az a hajvasaló egy csoda, mert volt szerencsém kipróbálni már.
Ezt a hajvasalót annak ajánlom akinek nincs annyira vastagszálú, sűrű, göndör/hullámos haja, nekik szerintem tökéletes! :)

Essence Kiss Care Love Ajakbalzsam

Essence Kiss Care Love Ajakbalzsam
2016. március 10.

Sokáig a narancs színű ajakbalzsamot használtam. Én nagyon szerettem nem csak a színe hanem az illatát is imádtam. Viszont egy idő után áttértem a Babylipsre azt még jobban szeretem viszont ezt is tudom ajánlani :)

Essence Eyeliner Pen

Essence Eyeliner Pen
2016. március 10.

Még régebben használtam tust mostanában nem sűrűn és kb 2x újra is vettem anno ezt a tust mivel úgy még nem nagyon ismertem más smink terméket és árérték arányában is jó volt. Viszont már pár használat után nagyon halvány lett illetve a vége totál szétment, és egyáltalán nem tartós.Bár előnye hogy egészen könnyen lehet vele tusvonalat húzni, kezdőknek nem rossz.