Nekono

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Mizon Hyaluronic Ultra Suboon Cream

Mizon Hyaluronic Ultra Suboon Cream
2020. április 22.

HOLY GRAIL.

2018 márciusa óta használom, yesstyle-ról rendelem, akciósan 7 €-ért kb, egy évben szerintem min. 4-5 tubussal. Reggel-este használom bőségesen, sosem okozott még problémát, oszlopos tagja a rutinomnak, és hiába próbáltam már ki 680 ezer hidratálót, mindig ehhez térek vissza. Jelenleg nem kell több egy alap szérum + nyugtató tonik + aloe vera gél + ennél a kis krémnél a bőrömnek esténként, bár frissen avanzsált tagja vagyok a húszasok klubjának, majd cirka 5 év múlva lehet testesebb krémben fogok gondolkodni - de addig is bőven jó ő nekem c:

Aromatica 95% Organic Aloe Vera Gel

Aromatica 95% Organic Aloe Vera Gel
2020. április 22.

Rögtön az 500 ml tesóját vettem meg, mifelénk az aloe vera gél úgy fogy, mint a pálinka... (igaz, csak én fogyasztom - mármint a gélt)
Reggel este használok egy nagy pumpányit, kb. 7 hónapja használom, most van már csak egy hüvelykujjnyi a flakon alján. Vastagon felkenem, kb. 2 perc alatt beszívódik, és ugyan önmagában kevés, hozzá csapok általában még valamilyen hialuronsavas krémet, de nyáron tökéletes a meleg miatt meghurcolt bőrömnek.

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Testápoló

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Testápoló
2020. január 4.

Allergiás reakciót váltott ki, apró, piros pöttyök lepték el a bokám és a vádlim, ahol használtam:(