nekoSX

Regisztráció dátuma: 2017. november 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. november 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 32 vétel
Megnézem

Babydream Sonnenspray SPF50+

Babydream Sonnenspray SPF50+
2021. július 13.

Nem értem miért van erről a kis CSODÁRÓL ennyire kevés vélemény a Mánián. Mert ez a fényvédő egy abszolult KINCS!!!
Én is hangsúlyozom, hogy octocryléne mentes az úl formula!
Tökéletes INCI-je van.
Már a második flakont használom, és köszönöm az előttem kommentelőknek, mert ha nem olvastam volna véletlenül a véleményeket sosem veszem meg.
A krém maga egy fluid: nagyon folyékony, kifújáskor megy mindenhova, folyik szerteszét, csöpög a földre, ezért ajánlott tenyérbe fújkálni és úgy felkenni. Először kicsit tocsogós - zsíros érzetet hagy a bőrön, de kivárva az egyébként is javasolt 20perc felszívódást, utána nagyon jól felszívódik. Fehér réteg : SEMMI! Ha víz éri akkor sem! A vízben egyébként érződik, hogy van egy réteg a bőrön, de ez a kiszáradástól is jól véd. Fényvédelme: TÖKÉLETES! Abszolult fehér a bőröm, ha rendesen bekentem magam, semmit nem fogott a nap! Vízállósága szuper: volt hogy napi 1x-i kenéssel sem pirultam meg tengerparton. Leginkább testre vettem, de arcra is használtam és ott is tökéletes volt: nem pattogtam ki tőle. Egyedül a szemem könyezett, ha szemkörnyékre is ez ment, de elviselhető volt.
Gyorsan fogy, mert én kentem vastagon mindenhova, ezen az áron ez nem téma, hányszor kell újra venni.
Az ára egy áldás, tekintetbe véve, hogy a testre való Bioderma v LRP már 8-9000Ft-nál jár, ami szerintem egy vicc.
Reméljük marad a kinálatban és nagy köszönet a drogériának is ezért a kis csodáért!!

Alteya Organics Rose Otto Face Wash

Alteya Organics Rose Otto Face Wash
2021. július 13.

Egy kicsi mintát használtam el, több napra volt elegendő.
Az illata mesés rózsa, tényleg az a természetes illóolaj rózsa, ezt nagyon szerettem.
Géles állagú, viszonylag jól felhabzik, enyhén csikorgósra tisztít, de elég alaposan. Elég belőle egy borsónyi az arcra.
Szerintem zsíros-kombinált bőrre ez egy szép természetes alternatíva a lemosásra. Az ára tekintve a mennyiséget, amit kapunk, szerintem nagyon korrekt. Csak ajánlani tudom.

La Roche-Posay Cicaplast Levres

La Roche-Posay Cicaplast Levres
2021. június 7.

Rajongója lettem, ugyan úgy, ahogy a Baume-nak is. Nagyon-nagyon sűrű, ezért csak ujjal kenhető szét, a kis aplikátorával esélytelen, ezért csak otthon használható (szerintem), tiszta kézzel. Estére tökéletes, szájzugi repedést is csodásan gyógyítja. Nekem a maszk alatt mindig cserepes lesz a szám, ez a balzsam tökéletesen kezeli a szárazságot. Az ajkakon megül, nem mindig szívódik fel, de az ápolása tökéletes. Örök szerelem lesz.