nekoSX

Regisztráció dátuma: 2017. november 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. november 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 29 vétel
Megnézem

Eco Cosmetics Hársfavirág és Kiwi Volumen Sampon

Eco Cosmetics Hársfavirág és Kiwi Volumen Sampon
2020. augusztus 3.

A gyönyörű összetevők miatt és a volumen - növelés és a hársfa igéretével vettem meg.
A flakonon az szerepel, hogy mindennapi használatra is alkalmas, ezért eleinte kicsit féltem, hogy nem fog megfelelően tisztítani, de nem volt gond vele, simán bírta a normál 3-4napot a hajam vele. Ami meglepő, hogy iszonyú NAGY habot képez, nem vagyok én már ehhez hozzászokva, mert elég régóta sls-mentes samponokat használok, nem tudom, itt hogy sikerült ezt ennyire megoldani...
Szóval tisztítani jól tisztít, kíméletes, nem irritálta a fejbőrömet semmilyen téren, a hajam sem lett tőle extra gubancos. Egyedül az illatát utáltam, olyan tipikus 80-as évek fodrász szalonjai szag, sehol vmi kellemes hársfa v kiwi, szerencsére ez hajban nem maradt meg v nem éreztem. A volumen növelést nyilván kihúzhatjuk a hatásai közül, de egyébként egy jó kis sampon, szerintem az ára is teljesen rendben van.
Újravenni egyenlőre nem fogom, mert már itt van az Urtekram-os kedvencem, de jó szívvel ajánlom mindenkinek, aki szép összetevős kímélő sampont keres.
Látom már a csomagolása megújult, meg az ára is emelkedett, de a tartalom a régi.

Magister Products Pistacchio Décolleté

Magister Products Pistacchio Décolleté
2020. június 18.

A vírus alatt döntöttem el, hogy elhasználok minden bontott maradék krémemet, nem tologatom ide-oda őket és nem rendelek semmit amíg a készletek nem nullázódnak le. Ez is még tavalyról maradt meg, de nem is tudom miért nem használtam el, mert egyébként nagyon szerettem.
Állagra kemény, hiszen vaj, de a kézben v a bőrfelületen tökéletesen és gyorsan olvad. Kevés is elég, mert eléggé zsíros, de szerintem a mellkas és nyak vékony bőrének jót tesz ez a töménység. Én egyébként is nagyon könnyen megpirulok ezeken a részeken, és ez a termék nagyon jó volt ennek ápolására is. Illata finom, pisztáciás-vaniliás jellegű.
Nagyon szívesen megvenném újra, hátha egyszer majd ők is kaphatók lesznek vmelyik drogériában is :o).

Mádara Age Recovery Fiatalító Arcolaj

Mádara Age Recovery Fiatalító Arcolaj
2020. június 5.

Nagyon kíváncsi voltam rá mit is tud egy ilyen komplex, több olajat tartalmazó termék.
Kb 2éve vettem meg, de azóta is megvan még jó fele az üveg tartalmának...
Hát ez elég sokat elárul a termékről.
Száraz olajként van definiálva, de ez nem tudom mit jelenthet, mert csak úgy viselkedik, mint minden más olaj: nem szívódik be rendesen ha véletlenül többet teszünk fel pár cseppnél, olajos réteget hagy, csillog villog. Persze ez estére használva nem probléma. Hatásában semmi extrát nem tapasztaltam, nem látok semmi különbséget, ha pl. csak egy sima csipkabogyó olajat használok vagy ezt a terméket. Ráncokkal semmit sem csinál, akárcsak a foltokkal.
Leginkább télre vettem elő, de engem zavar az erős illata, ami egyébként isteni lenne pl parfümként/testolajként, mivel egy füstös vanília illat, nagyon tetszik, de az arcomon egyáltalán nem szeretem.
A 30ml úgy tűnik egy egész életre elég mennyiség, gazdaságos, elhasználhatatlan lejárati időn belül számomra.
A csomagolása gyönyörű, nagyon elegáns a bőr hatású doboza, ajándéknak is kiváló lehet.
Áráról annyit, hogy a Madara oldalán van rendszeresen 40%-os akció, akkor érdemes beszerezni, mindenféle ajándékokat is adnak a rendelés mellé, korrektül és gyorsan működik minden.
Újravenni biztosan nem fogom, ha olajat szeretnék használni, inkább teszem azt tiszta magolajokkal (amiben nincs semmi más tartósító v állományjavító- szer) és használok mellé egyéb boostert v szérumot kiegészítésként, árban és hatásban is sokkal jobban járok úgy.