nekoSX

Regisztráció dátuma: 2017. november 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. november 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 13 vétel
Megnézem

Urtekram Csalános Sampon

Urtekram Csalános Sampon
2019. június 13.

Én is nagyon meg vagyok vele elégedve, a téli sapkás időszak után elég katasztrófa volt a hajam, de ez a sampon elég jól tudta kezelni: a korpásság láthatóan megszűnt. Nem szárítja ki a fejbőrt, mint oly sok más korpásodás ellene sampon, jól habzik (bár nálam ez nem szempont), van egy kis illata, ami szerencsére nem tartós v erős. A hajmosások időpontját nem tolja ki, de szépen karbantartja a hajat. Többféle kiszerelésben kapható, ki lehet próbálni kicsiben is. Csak ajánlani tudom.

Organic Nourishing Quince Ajakbalzsam

Organic Nourishing Quince Ajakbalzsam
2019. június 8.

Csak azért vettem meg, hogy a szállítási költség nullázódjon, de nagyon kellemes csalódás. A kókuszolajat én sem szeretem különösebben a bőrömön, de itt nem jön ki az a rossz tulajdonsága, hogy csak csúszkál a bőrfelszínen, alatta meg porzik a száraságtól a bőr. Nagyon jól ápol, nincs meg a kényszer, hogy naponta folyamatosan újrakenjem és ezáltal nem is fogy gyorsan. Csodaszép összetevői vannak, újravevős lesz, ha egyszer elfogy.
Negatívuma annyi, hogy a birsalma kivonat, felkenés után egy kicsit "büdi" lesz, legalábbis számomra.

Paula's Choice Omega+ Complex Moisturizer

Paula's Choice Omega+ Complex Moisturizer
2019. május 27.

Nagyra értékelem, hogy delux mintákkal minden Paula-terméket ki lehet próbálni, sokszor egy kistasakos minta nem mérvadó használat. Úgy gondoltam tökéletes lesz a zsír- és vízhiányos bőrömnek ez a krém, de sajnos csalódnom kellett.
Pauláéknál nagy hangsúlyt fektetnek az állagra, minden termékük hibátlan kenhetőségre és felszívódásra, profin formulázott, ahogy ez a krém is, de azért mégis érezni, hogy itt bizony shea-vajat kellene bejuttatni a bőrbe, ami nem egy egyszerű feladat. Tökéletesen felszívódik, nem hagy zsíros réteget, elsőre, mégis nehéz krém és ez meg is mutatkozik nálam reggelre (mivel csak éjszakára használom) az arcom zsírosan fénylő ébredéskor.
Sajnos akárhányszor használtam 1-2 nap múlva jöttek a piros duzzadt pattanások, mert szerintem eltömíti a pórusaimat, ezért 2-3nap után mindig félre kellett tennem. Igaza van Trixi-nek nem krémként, hanem alkalomszerű pakolásként jobban megállná a helyét. A hidratáló hatásával sem voltam maximálisan megelégedve, lemosva már semmilyen maradandó hatása sem volt, ehhez pedig azért drága az árfekvése.