Neleta

Regisztráció dátuma: 2012. október 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. október 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Baba Mélyhidratáló Testápoló

Baba Mélyhidratáló Testápoló
2019. április 14.

Nagyon jó az illata, nagy kiszerelés, jól hidratál, nagyon gyorsan beszívja a bőröm. Sokszor, ha nincs szemfestéklemosóm, még arra is jó, nem irritál egyáltalán. Olcsó és jó, úgyhogy mindenképpen 5*.

L'Oreal Paris Color Riche Le Vernis à l'Huile Körömlakk

L'Oreal Paris Color Riche Le Vernis à l'Huile Körömlakk
2019. április 14.

Megvan pár színben. A rekord, míg fent volt a lakk a körmeimen: 6 nap, ami nagy szó! Volt alatta és felette is lakk, és két rétegben kentem fel (esküvőre készítettem magamnak, szóval nagy gondossággal készült).
A színek gyönyörűek, szépen lehet használni az ecsetet, könnyű használni. A száradás viszont hosszú időt vesz igénybe, szóval rá kell szánni az időt. Az üvege nagyon elegáns. Nem olcsó, de tényleg minőségibb, mint az olcsó körömlakkok. Megadom neki az 5 csillagot, hiszen én is összességében elégedett voltam vele, ezért is vettem belőle több üveggel. Akciósan véve mindenképpen megéri szerintem vásárolni belőle.

Rimmel Nail Nurse 5 in 1 Base & Top Coat

Rimmel Nail Nurse 5 in 1 Base & Top Coat
2019. április 14.

Elvagyok vele, szerintem jól működik, bár mintha most összeveszett volna az új Sally Hansen körömlakkommal, mert már rég megszáradt, nem ragadt, stb., rákentem ezt a lakkot, és el kezdett életre kelni a színes lakk, és elmászni... Nem tudom melyik a ludas, de ettől függetlenül eddig elégedett voltam vele, gond nélkül tette a dolgát. Szeretem a 2 az 1-ben dolgokat. :)