nelli00

Regisztráció dátuma: 2016. október 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. október 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Milani Stay Put Brow Color Szemöldökfesték

Milani Stay Put Brow Color Szemöldökfesték
2017. március 8.

A hozzájáró ecsetet imádom, nagyon sűrűn állnak benne a szálak, tömött, így tökéletesen lehet vele dolgozni. (Igaz,az ecset 2 hét után szétesett, de összeragasztottam, és ugyanolyan szuper.)
A pomade is szerelem volt előszőr, azonban, ahogy itt többen is írták, pár hét után beszáradt. Teljesen használható maradt, de kissé morzsolódik, ami igencsak megnehezíti a dolgomat 😃 Egyébként szerintem az enyémnek idővel a színe is megváltozott, eddig erősen sötét barna volt, most viszont már-már szürke árnyalatú.
Nem rossz termék, de az idő tényleg megviseli, legközelebb a Pupa pomadeját szeretném kipróbálni, arról csak jót olvastam☺️

Syoss Renew 7 Sampon

Syoss Renew 7 Sampon
2017. január 29.

Nagyjából 3-4 alkalommal használtam ezt a terméket eddig, szóval még nincs hosszútávú tapasztalatom,viszont.. Nagyon nagyon puhává varázsolta a hajamat,amit eddig még egyetlen samponnak sem sikerült. 😍
VISZONT azt vettem észre, hogy már az első alkalom után kiszáritotta a fejbőrömet elég durván, és ez minden használat után megismétlődött.
Láttam, hogy sokan írtátok, hogy hamarabb zsírosodott tőle a hajatok, nos,nekem 2 napig bírta, 3. nap már vállalhatatlanul zsíros volt, de mivel ebben a hideg időben mindig ennyit bír a hajam, ez nem a sampon hibája.
Ennek ellenére továbbra is ezt fogom használni, mert egyszerűen eszméletlen az a puha,selymes végeredmény, amit minden hajmosás után kapok❤

Dove Regenerate Nourishment Hajbalzsam

Dove Regenerate Nourishment Hajbalzsam
2017. január 4.

A legeslegjobb balzsam, amivel eddig találkoztam! Annyira pihe-puhává varázsolja a hajamat..😍 Minden hajmosás után szinte csak a hajamról tudok beszélni!
Mondjuk néha túlzásokba esek, és túl sokat viszek fel belőle, ilyenkor eléggé kiszárítja, szóval csínjàn kell bánni vele, de egyébként tökéletes!