Nemesene

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

e.l.f. Hidratáló Primer

e.l.f. Hidratáló Primer
2020. június 17.

Nagy reményekkel indultam neki a drogériának, ugyanis extrém száraz a bőröm. Hosszas keresgélés után megtaláltam ezt a primert és itt véget is ér a love story. Nagyon kellemetlen az illata, az állaga pedig olyan mintha folyékony szilikont kennék magamra. Szerintem csak a saját termékeihez fűzi komoly barátság, hiszen bármilyen másik termék esetén csak kiemeli a száraz részeket. Sajnálatos.

Babor Adventi Ampulla Naptár

Babor Adventi Ampulla Naptár
2020. április 19.

Ajándékba kaptam a Babor adventi ampulla kalendáriumot, aminek nagyon örültem, mert nagyon jó dolgokat hallottam a termékcsaládról, de a borsos ára miatt nem biztos, hogy magamnak megvásároltam volna. Röviden összefoglalva, jövőre nem kérdés, hogy megveszem magamnak. Az ampullák hatása eltérő, mindegyikről van egy rövid ismertető a csomagolás hátulján. Bevallom őszintén, hiába kaptam ingyen, így is igyekeztem spórolni az ampullákkal, így mindegyiket két egymást követő napon használtam. Az arcom szerkezete a kúra végére átalakult, sokkal egységesebb lett. Egy szó mint száz, mindenkinek ajánlom a terméket, mert hiába drága, az eredmény minden pénzt megér ^^

The Body Shop British Rose EDT

The Body Shop British Rose EDT
2020. április 14.

Nagyon kellemes illata van, sajnos nem túl tartós, szinte azonnal elillan Sajnálom, mert elég nagy The Body Shop fan vagyok, de ez most csalódás. Csak azért kap jóindulatú két csillagot, mert kézzel szedett brit rózsát tartalmaz és tetszik a márka üzletpolitikája.