Nemesene

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Revolution Skincare Tone Correcting Serum Granactive Retinoid 2% Retinol

Revolution Skincare Tone Correcting Serum Granactive Retinoid 2% Retinol
2019. október 12.

Olyan terméket kerestem, ami a piros már-már rosacea szerű foltjaimat elhalványítja. Elég kecsegtető volt a dobozka hátoldalán olvasható szöveg szóval egye fene bekerült a kosaramba. Szerintem életem egyik legjobb döntése volt, hiszen a piros foltjaim szinte teljes mértékben eltűntek, sokkal egységesebb az arcszínem. Fontos tudni, hogy csak éjszaka szabad használni, viszont másnapra olyan babapopsi puhává varázsolja a bőrt, hogy az valami hihetetlen. Egyetlen hátránya van, hogy iszonyatos az illata, de ez sem tántorít el, biztosan újra fogom venni.

Balea Teint Perfektion Glow Toner

Balea Teint Perfektion Glow Toner
2019. október 12.

Nagyon vegyes a véleményem ezt a terméket illetően. Alapvetően nagyon jó illata van, valóban hamar beszívódik a bőrbe, viszont hagy maga után egy enyhén ragacsos érzetet. Néhány hét használat után valóban frissebbnek tűnt a bőröm, viszont a szokásos irritációra utaló piros foltjaim visszatértek és egy két pattanás is megjelent az arcomon, ami nálam egyáltalán nem jellemző probléma. Valószínűnek tartom, hogy ebben az esetben tényleg velem és a bőrtípusommal van a gond, száraz, érzékeny arcbőrű felhasználóknak nem ajánlom.

Balea Arclemosó Stick

Balea Arclemosó Stick
2019. október 12.

Nagyon szeretem ezt a terméket, főleg az illata miatt. Szerintem a smink eltávolító képessége annyira nem kiemelkedő, viszont nem szárítja a bőrömet. A kiszerelése nagyon praktikus, nem kell attól tartani, hogy kiborul utazás közben. Összeségében szerintem ez egy jó lemosó, de lehetne egy lehelletnyivel hatékonyabb.