nemethanna1

Regisztráció dátuma: 2014. április 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. április 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Catrice Treasure Trove Arany Púder

Catrice Treasure Trove Arany Púder
2015. december 9.

Egy bécsi Bipa üzletben vettem meg, és azt kell mondjam imádom!!! Már a cuki minta is levett a làbamról, majd mikor kipróbáltam egyből tudtam, hogy karácsonyi must have lesz. Nagyon szép színe van, nem csak csillog, hanem egy leheletnyi színt is ad. Önmagában is nagyon szépen kiemeli a hangsúlyozni kívánt területeket -nem leszel diszkógömb tőle, de igenis feldobja a sminked-, de ha extrább hatást szeretnék, akkor bronzosítóval együtt alkalmazom, úgy aztán tényleg gyönyörű. Mindenkinek csaj ajànlani tudom. Kár hogy csak januárba hozzák be Magyarországra, az ünnepi időszakra tökéletes lenne.

Dove Purely Pampering Kézkrém

Dove Purely Pampering Kézkrém
2015. augusztus 21.

Akciós áron vettem meg a DM-ben és azt kell mondjam, nagyoooon jó vásár volt. Csatlakozom az előttem szólókhoz, az illata valóban leírhatatlanul csodás, gyorsan beszívódik, jól hidratál.

L'Oreal Skin Perfection 5in1 BB Krém

L'Oreal Skin Perfection 5in1 BB Krém
2015. augusztus 19.

Tavasztól télig a hétköznapokra csak és kizárólag BB krémet használok. Imádom őket, amiért olyan könnyed az állaguk, könnyen eldolgozhatók, természetes hatásúak és nem folynak le a fejemről 40 fokban sem. Mivel a promóciós szöveg elcsábított, úgy döntöttem a jól bevált Rimmel Stay Matte BB-t kicsit félre teszem és adok egy esélyt ennek.
Minden földi jót ígér, amit az ember lánya csak kívánhat, ha alapozó-féléről van szó. 24 órás hidratálást, a bőrszín tökéletesítését, a pórusok elfedését, egyenletlenségek elsimítását és ragyogó bőrszínt biztosít elviekben. Azonban azon kívül, hogy fényvédőt (SPF 25) tartalmaz és, hogy az állaga kiváló - könnyen és minőségien dolgozhatunk vele, kellően folyékony, hamar beszívódik, de jól eldolgozható - semmi más pozitívumot nem tudok mondani. Hiába a szuper textúra, ha egyszerűen használhatatlan alapozásra. A legnagyobb hiba a színskála, egész pontosan annak hiánya. A BB krém két árnyalatban kapható, evidens, hogy egy világos és egy sötét tónusra való termék is a polcokra kerüljön, ezzel szemben azonban a fair is olyan barna, mint a Rimmel Stay Matte legsötétebb beige színe. Mivel az én bőröm fakó, eleve elrendeltetett, hogy nem fogom tudni használni. Már ez is elég nagy hiba, de még ezt is lehet fokozni. A fedése nuku, tényleg egy az egyben nulla, az ég adta világon semmit nem fed. Se a bőrpirossággal, se a pórusokkal nem bánik el, a pattanásokról ne is beszéljünk. Az sem túl kecsegtető, hogy mattosítani sem tud, az én bőröm száraz, de ez a termék annyira zsíros, hogy az én T-zónám is simán kifényesedett. Hatalmas csalódás volt számomra ez a termék, hiszen egy az egyben használhatatlan.