nemethanna196

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Avon Senses Spring Bloom Tusfürdő

Avon Senses Spring Bloom Tusfürdő
2021. május 3.

Sajnos nekem sem lett a kedvencem. A leírása alapján egy frissítő, de mégis lágy virágos hatásra számítottam, ehelyett egy teljesen más, kissé fanyar, inkabb pasis, mint nőies illatot kaptam. A használat után még hosszú ideig érzem magamon, ami ez esetben nem pozitív, legalábbis nekem. A tusfürdő minőségét tekintve, nagyon sűrű, emiatt gyorsan fogy. További negatívum mellette, hogy kissé szárította a bőrömet.

Nivea Clay Fresh Ginger & Basil Tusfürdő

Nivea Clay Fresh Ginger & Basil Tusfürdő
2020. február 13.

Szuper ez a tusfürdő! Az illata érdekes ugyan, de nekem kifejezetten tetszik ez a bazsalikom és a gyömbér frissítő kombinációja. A termék állaga nagyon krémes, egy picit talán már túlságosan sűrű. Emiatt szuper tisztaságérzetet biztosít a testnek és nagyon jól hidratálja a bőrt, azonban picit nehéz lemosni a krémessége miatt. Ennek ellenére én szeretem használni és biztosan ki fogok próbálni más illatú változatot is.

Nivea Purify Rice Scrub Arcradír

Nivea Purify Rice Scrub Arcradír
2020. február 2.

Kb. másfél hónapja használom heti 1-2 alkalommal. Azután szoktam használni, hogy micellás vízzel lemostam a sminkem és ... letisztítottam az arcom. A benne lévő nem túl durva, de érezhető szemcsék kellemesen eltávolítják az esetlegesen hátramaradt szennyeződéseket, aminek hála a bőröm közvetlenül az alkalmazása után tiszta és sima hatású lesz. Ennyi, ennél többet nem nyújt. Épp ezért, ez egy teljesen átlagos arcradír, ami egyáltalán nem rossz, de semmivel sem több, mint bármely más ilyen jellegű termék.