nemethanna196

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Nivea Clay Fresh Ginger & Basil Tusfürdő

Nivea Clay Fresh Ginger & Basil Tusfürdő
2020. február 13.

Szuper ez a tusfürdő! Az illata érdekes ugyan, de nekem kifejezetten tetszik ez a bazsalikom és a gyömbér frissítő kombinációja. A termék állaga nagyon krémes, egy picit talán már túlságosan sűrű. Emiatt szuper tisztaságérzetet biztosít a testnek és nagyon jól hidratálja a bőrt, azonban picit nehéz lemosni a krémessége miatt. Ennek ellenére én szeretem használni és biztosan ki fogok próbálni más illatú változatot is.

Nivea Purify Rice Scrub Arcradír

Nivea Purify Rice Scrub Arcradír
2020. február 2.

Kb. másfél hónapja használom heti 1-2 alkalommal. Azután szoktam használni, hogy micellás vízzel lemostam a sminkem és ... letisztítottam az arcom. A benne lévő nem túl durva, de érezhető szemcsék kellemesen eltávolítják az esetlegesen hátramaradt szennyeződéseket, aminek hála a bőröm közvetlenül az alkalmazása után tiszta és sima hatású lesz. Ennyi, ennél többet nem nyújt. Épp ezért, ez egy teljesen átlagos arcradír, ami egyáltalán nem rossz, de semmivel sem több, mint bármely más ilyen jellegű termék.

Himalaya Fresh Start arclemosó zsíros bőrre - Citrom

Himalaya Fresh Start arclemosó zsíros bőrre - Citrom
2020. január 7.

Kb. egy hónapja használom rendszeresen. A reggeli bőrápolási rutinomba építettem bele. Csodaszernek nem mondanám, mivel óriási változást nem okozott, de örülök, hogy megvettem, szererem használni. Igazából azt szeretem benne, hogy nagyon jól felfrissíti a bőrömet, valamint jó alapot ad, szépen előkészíti a sminkelésre. A használata kellemes, kis szemcsék vannak benne, amik egyáltalán nem durvák, de arra jók, hogy igazán tisztának érezzem az arcom tőlük, mélytisztító hatást nem tapasztaltam.