nemethanna196

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2019. november 30.

Annyira ki voltak száradva az ajkaim, hogy berohantam egy drogériába és megvettem az első ajakbalzsamot, amit megláttam. Véletlenszerűen esett erre a termékre a választás, de nagyon örülök neki. Nagyon intenzíven hidratál, az ápoló hatása sokáig tart. Egyedül az ajakbalzsam állaga volt fura nekem. Az első használatnál feltűnt, hogy nagyon kemény, tömör a formula, még sosem tapasztaltam ilyesmit. De megnyugtattak az itteni vélemények, hogy mindenkié hasonló, nem az enyém hibás.

Nivea Clay Fresh Ginger & Basil Tusfürdő

Nivea Clay Fresh Ginger & Basil Tusfürdő
2019. augusztus 22.

Szuper ez a tusfürdő! Az illata érdekes ugyan, de nekem kifejezetten tetszik ez a bazsalikom és a gyömbér frissítő kombinációja. A termék állaga nagyon krémes, egy picit talán már túlságosan sűrű. Emiatt szuper tisztaságérzetet biztosít a testnek és nagyon jól hidratálja a bőrt, azonban picit nehéz lemosni a krémessége miatt. Ennek ellenére én szeretem használni és biztosan ki fogok próbálni más illatú változatot is.

Balea Lime és Menta Tusfürdő

Balea Lime és Menta Tusfürdő
2019. augusztus 8.

Számomra ez a nagybetűs nyári tusfürdő. Az illata isteni, szerencsére valóban citrusos, nincs illatosítós beütése. A hatása szintén szuper, felfrissít és energizál. Egyszerűen tökéletes. Már a harmadik flakonnál járok.