nemethdiana

Regisztráció dátuma: 2017. április 13.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2017. április 13.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: < 18

Lush Santa's Belly Tusfürdőzselé

Lush Santa's Belly Tusfürdőzselé
2018. május 7.

Egynek jó volt kipróbálni de nem mondanám nagy ördöngésségnek

Lush Montalbano Szilárd Sampon

Lush Montalbano Szilárd Sampon
2018. április 1.

Egynek jo de abszolut nem kiemelkedo a teljesitmenye. Nekem nagyon megtetszett ez a kulonleges fajta sampon, hogy egy szilard tomb amit fel lehet habositani. Abszolut nem probaltam meg hasonlot. Nagyjabol el hasznalgattam de azota mar talaltam sokkal jobbat is ilyen aron
Nem dobtam tole egy hatast pedig en nagyon remenykedtem benne, hogy ez ilyen vilagi csoda lesz a samponok kozott 😅

Essence Try It. Love It! All About Eyeshadow Palettes

Essence Try It. Love It! All About Eyeshadow Palettes
2018. március 4.

Nekem a 'Roses' paletta van meg es oda meg visszavagyok erte. Ajandekba kaptam de nem remeltem tole sokat emiatt pozitivan csalodtam. Nagyon szep a szinvilag, ar-ertek aranyba a pigmentaltsaga nagyon kielegito illetve fo szempont, hogy csupan ezzel az egyetlen palettaval komplett szem sminket lehet elkesziteni. A visszafogott hetkoznapitol kezdve egy eroteljesebb szemsminkig barmit meg lehet oldalni es nagyon szep highlighter szin is van benne. Osszesegeben nagyon megvagyok elegedve ezzel a palettaval ugyanis sok ennel dragabb palettat is probaltam mar es nem voltak kiemelkedoen jobbak. Nyilvan most csak a par ezer forintos kategoriarol beszelunk de szerintem nagyon megeri az arat