nemethdiana

Regisztráció dátuma: 2017. április 13.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. április 13.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

1 ELADÓ KRÉM

Prada Candy Gloss EDT

Prada Candy Gloss EDT
2021. május 20.

Amikor egy YSL Black Opium Nuit Blanche parfümöt rendeltem egy ilyen Prada mintát kaptam hozzá amit ahogy kipróbáltam egyből szerelembe estem. Nagyon édes illatokat kedvelek így a meggy fejjegy már megvett engem. Nagyon finom édes sajnálom, hogy csak EDT mert alapvetően a parfum változatokat jobban preferálom. Tartósságra számomra nem volt kiemelkedő de az illat kárpótolt érte. Nálam a 30 ml-s kiszerelés (magamhoz képest) gyorsan elpárolgott, azóta is tervezem újra venni.

Calvin Klein Truth

Calvin Klein Truth
2021. május 20.

Ajándékba kaptam de sajnos nem talált be. Sokkal inkább a nagyon édes illatokat preferálom de nyárra egynek megtartom. Hétköznapi illatnak tartom, inkább csak ha nem akarom a drágább társait ‘pazarolni’ akkor nyúlok ehhez. Egyébként elég erős illat, alig pár fújás kell belőle, többet nem is szabad különben fullasztóan tömény. Ár-érték arányban a tartóssága is jó. Az illat nekem nem talált be de a minősége az árához képest jó

Carolina Herrera Good Girl EDP

Carolina Herrera Good Girl EDP
2021. május 20.

Amikor kijött ez az illat én kifejezetten nem szerettem és nem értettem a hype-ot körülötte. Többször is kaptam Good Girl mintát a vásárlásaimhoz de számomra túl erős volt. Inkább a nagyon édes illatokat preferáltam, Armani Sí a nagy kedvencem.
Érdekes de eltelt pár év és ahogy a kezembe akadt egy minta egyből megfogott és meg is vettem. Most már nagyon tetszik és különleges illatnak tartom, talán kellett idő, hogy én is megérjek rá.
Hétköznapokra nem hordanám de alkalmakra teljesen tökéletes. Magas minőségű, tartós testes illat.